Вълшебната аспиринова маска за лице

  • 56 819
  • 130
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 92
Момичета,тази маска е чудесна срещу черните точки Hug PeaceНяма странични ефекти NaughtyСМЕЛО ПРОБВАЙТЕ!

# 106
  • Мнения: 2 631
аз съм пробвала аспиринова маска и се обринах като пубертет .много лъжете защо всички жени сте такива  #Cussing out

beatri4e, мила, освен, че си се обринала като пубертет, също и пишеш като такъв  ooooh!
Аспиринът има изсушаващи свойства, и ако не го ползваш правилно и не нанасяш след това крем, е нормално да ти излезнат пъпки!
А замисляла ли си се, дали случайно не си алергична към аспирина и неговите производни??
И след като 'всички жени' лъжем, ти мъж ли си???  newsm78

# 107
  • Мнения: 422
Какьв крем да слагам след това?Крем "Здраве" става ли,защото само него имам в момента??Ако не,препорьчайте друг?

# 108
Може ли да се ползва тази маска по време на ранна бременност?

# 109
  • Мнения: 3 050
Аз съм пробвала салиц.киселина на прах с кис.мляко ( по-гъсто) и съм доволна от ефекта.

# 110
  • Мнения: 289
И аз съм много доволна от тази маска. Разтварям аспирина с розова вода  Peace

# 111
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
за съжаление върху по- суха кожа,
маската има лош ефект- още повече
изсушава... няма значение колко хидратантен
крем ще положиш след салициловата киселина
и аспирина  Stop

# 112
  • Мнения: 865
Пробвах аспиринова маска по съвет на козметичката при която ходя.Приготвя се от аспирин белтък и кисело мляко.Има и избелващ ефект.Доволна съм от резултата.

# 113
  • Мнения: 289
Пробвах аспиринова маска по съвет на козметичката при която ходя.Приготвя се от аспирин белтък и кисело мляко.Има и избелващ ефект.Доволна съм от резултата.

Има ли някакви точни пропорции, в които се приготвя, или на око се смесват?

# 114
  • Мнения: 137
Това съм го чела тук -

http://fema-bg.com/index.php?m=1246&lang=1

Но съветът ми е, ако кожата ви е суха да не я правите много често. При мен има добър ефект.

# 115
  • Мнения: 865
Пробвах аспиринова маска по съвет на козметичката при която ходя.Приготвя се от аспирин белтък и кисело мляко.Има и избелващ ефект.Доволна съм от резултата.

Има ли някакви точни пропорции, в които се приготвя, или на око се смесват?
Приготвя се от 1 белтък разбит на пяна,3 стрити на прах аспирина/бълг. на Балканфарма/ и 3 лъж.кисело мляко.Забъркваш добре и изливаш сместа в/у филийка хляб да се прецеди хубаво.После внимателно обираш от филийката и мажеш лицето.Получамасе хубава кремообразна маска.Стоиш 30 мин.

# 116
  • Мнения: 1 259
bouquet  bouquet  bouquet Честит 8-ми март!   bouquet  bouquet  bouquet

# 117
  • Мнения: 212
Ще я пробвам задължително.Не вярвам да ми навреди...по скоро обратното.

# 118
  • Мнения: 49
Маската наистина е страхотна. Току-що я пробвах и останах приятно изненадана. Честно казано бях малко скептично настроена.Поставих я след баня и след нея хидратантен крем. Наистина има избелващ ефект.

# 119
  • Мнения: 422
ОфФф не ми отговорихте какьв крем да слагам... "Здраве" става ли?? И мога ли да я ползвам,обаче имам акне??? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт