Какво четете?

  • 3 590
  • 96
  •   1
Отговори
# 90
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Една много интересна книга за жена напуснала Amish- ите. Една от малкото книги публикувани в Америка, която се осмелява да изкаже друга гледна точка.

# 91
  • Мнения: 11 315
Една много интересна книга за жена напуснала Amish- ите. Една от малкото книги публикувани в Америка, която се осмелява да изкаже друга гледна точка.
Дай английското заглавие, моля! Praynig

# 92
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
http://www.amazon.com/Crossing-Over-Womans-Escape-Amish/dp/00605 … 395456&sr=1-3

Много исках да намеря и други такива книги за дипломната ми работа, но.....Дори няма статии на подобна тематика, което ми се видя странно.
Вечерница, ако те интересува подобна тематика има още една много хубава книга за Рамспринга, когато дават избор на младежите дали да останат Amish  или не.

# 93
  • Мнения: 11 315
http://www.amazon.com/Crossing-Over-Womans-Escape-Amish/dp/00605 … 395456&sr=1-3

Много исках да намеря и други такива книги за дипломната ми работа, но.....Дори няма статии на подобна тематика, което ми се видя странно.
Вечерница, ако те интересува подобна тематика има още една много хубава книга за Рамспринга, когато дават избор на младежите дали да останат Amish  или не.
Благодаря за линка. Да интересува ме. Попаднах случайно на една серия от "Съдията Ейми", където дискутираха точно това и ми  е безкрайно интересно как оцелява тази комуна в днешно време.

# 94
  • Мнения: 3 367
Не на този етап, защото чета нещо интересно, при това от междубиблиотечен обмен и не мога да удължавам  Simple Smile ("Unrooted childhoods" се казва), но по повод предложението си мисля: защо в САЩ не си направим онлайн заемна? 
Мислих си то1но това преди няколко седмици като предложих Майките на МрГ..Оба1е-книгите к си заслужават и са на бг автори се броят на пръсти,а не бих стимулирала 1етенето на американски кримки в превод..та-можем да спретнем лист с кой какво има и да си го заковем,ако някой иска си казва на ли1ни,плаща си поща до и от и така..Аз имам редица Съвременници и Факели,В.Петров,Цанев,Димов,Димова,Е.Алексиева,Биол1ев...не бг-Историкът,Булгаков,Борхес,Д.Браун.. и още доста,ако решим ще направя лист..
*
Кейси-и аз я излапах набързо,смях се доста,но на моменти не разбирах много..според мен и малко нова история може да се понау1и от тази книга  Simple Smile Не престанах да се 1удя оба1е 1е това е същият Цанев,като му знам поезията и драматургията...
*
Аз в монента съм на  Independence Day на Р.Форд,спе1ели Пулицър преди години..добре написана книга,аз харесвам подобна темтика и стил

# 95
  • Мнения: 1 147
Чудна идея е това, да си направим списък, и да се закове. Много би било хубаво.

# 96
  • Мнения: 2 254
Някой чел ли е "Reading Lolita in Tehran"?

Общи условия

Активация на акаунт