За каква професия мечтаете?

  • 8 668
  • 145
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 491
Отдавна се каня да пусна такава тема и най накрая му дойде времето Simple Smile
Споделете, ако имате желание, вашата професия мечта. Много хора са завършили някаква специалност и работят по нея, други пък не работят по специалността си, но и в двата случая съм сигурна, че има неудоволетворени от това какво правят и какво искат да правят. Какво искате да работите, от каква професия ще бъдете най-удоволетворени и ще давате всичко от себе си. Да забравим замалко заплащането и просто да помечтаем, какво желаем да правим. Да си предствим, че сме малки деца и големите ни питат, какви искаме да станем като порастнем.

Аз примерно искам да съм фотограф, искам да имам професионална фотографска техника и да снимам всичко красиво което видя, да мога да ходя навсякъде по света и да щракам на всякаква тематика. И като бонус от фирмата за която работя, всеки месец да имам възможност да правя фотосесия на един мъжки модел Mr. Green

Тук малко ще си пофантазирам за условията на работното място...
Работното ми време да бъде плаващо, да ходя на работа когато се наспя и се напия на порядъчно количество кафе с приятелки, вечер не ми е проблем до колко ще работя-аз съм нощна птица. Важното е да не ставам рано, а да се наспиваааам. Да имам страхотен офис и 4-ри ядрен компютър с 3 милиметров монитор Сони, за да си обработвам снимчиците, не за друго Wink Да имам естествено Интернет, да се рея из форума и да мога да ви споделям най-красивите снимки и уловените прекрасни моменти от целият свят.
Забравих да добавя-да може да се пуши в офиса.

Вие сте...Споделете...Помечтайте...



P.S. Предварително се извинявам, ако е пускана такава тема, само моля старите-кучета ветерани да не ме Mr. Green

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 14:43 от Гигова

# 1
  • Мнения: 5 228
Мечтая за професия, в която няма да ми се налага да общувам с хора. Мога да правя грънци примерно. И да ги рисувам. Някъде след природата.
А когато ми омръзнат грънците, ще имам малък ресторант, в който ще работя само аз, аз ще готвя, ще сервирам, всичко (всъщност може да има някой, който да мие чиниите и да чисти). Вътре ще има точно две маси. Ще бъде безумно скъпо и резервации ще се правят за години напред.

# 2
  • Мнения: 7 112
Искам да стана рИститутка.  Grinning

# 3
  • в Низината
  • Мнения: 705
За момента си харесвам тази.
Иначе по принцип искам да съм стюардеса или археолог. За едното нямам нужната височина, остава ми само другият вариант.

# 4
  • Мнения: 287
аз искам да съм учителка в детска градина...

# 5
  • Мнения: 6 993
Много хубав въпрос. Никаква представа нямам Confused

# 6
  • Мнения: 68
Искам да съм космонавт. Да летя в космоса. Винаги съм го искала. Но и един пилот на самолет не можах да стана.  Tired

# 7
  • Мнения: 936
На мен ми се иска да си правя преводи вкъщи, а половин ден да карам такси.
Английския и шофирането са ми любими неща. Може и по друг начин да са комбинирани. Също ме влече и фотографията, но там не съм се замисляла сериозно.

# 8
  • Мнения: 4 806
моята си

във връзка с това "внимавай какво си пожелаваш, щото мечтите понякога се сбъдват"

# 9
  • София
  • Мнения: 3 271
Да съм пластичен хирург.

Или да имам туристическа агенция, да организирам пътувания и аз самата да пътувам с туристите Hug

# 10
  • Мнения: 1 533

във връзка с това "внимавай какво си пожелаваш, щото мечтите понякога се сбъдват"

Аз си мечтаех цял живот да превеждам книги. Страдах и се самосъжалявах, докато миналата есен реших да си мръдна пръста и мечтата ми се сбъдна. Сега превеждам втората си книга. Оттук нататък просто си мечтая да задобрея колкото Анда.

# 11
  • Мнения: 1 924
Мечтая за професия, в която няма да ми се налага да общувам с хора

ДА !

# 12
  • Мнения: 5 370

във връзка с това "внимавай какво си пожелаваш, щото мечтите понякога се сбъдват"

Аз си мечтаех цял живот да превеждам книги. Страдах и се самосъжалявах, докато миналата есен реших да си мръдна пръста и мечтата ми се сбъдна. Сега превеждам втората си книга. Оттук нататък просто си мечтая да задобрея колкото Анда.
И аз да се присъединя към наборката, не бих отказала да работя от дома. И то преводи. Само че художествени, не съм чак толкова много в час със специализираната лексика, като техническа, юридически термини, медицински-там пък е ужас!!!-и т.н.

# 13
  • Мнения: 4 668
И аз искам да работя нещо , което да не налага контакт с хора . Мога цял ден да си стоя в един хубав офис и да си работя разни неща на компютър и с документи ... само да не трябва да говоря с който и да било  Confused

# 14
  • Мнения: 2 891
Ооооооо, всичко бих, само да е с хора. Ужасно тъпо ми е да стоя само пред компа  Grinning

# 15
  • Мнения: 1 517
Искам да произвеждам нещо - полезно - а не да търгувам
искам работата ми да позлволява плаващо и повече лично време

малко ми остава да си осъщества мечтите...ама не става за сега

# 16
  • Мнения: 1 655
Ох моята мечтасе сбъдна но съм разочарована!
Та сега искам да съм стиордеса на VIP flights,да летя малко  за да си гледам и детето да имам хубави алауанси,като за вип и всичко включая!некатона гражданските полети 250 маймуни, всеки луд с номера си някой с цяла програма!и все някоя е в цикъл а нанякой не са му вързали и намен си го изкарвати да не идват 3 семейства на тумба праснати в самолета и искат всички да седнат заедно!
Ох май се оплаках много а колко ли хора искат да станат стиордеси и стюарди! newsm78 #Crazy newsm78 #Crazy

# 17
  • Мнения: 2 491
във връзка с това "внимавай какво си пожелаваш, щото мечтите понякога се сбъдват"

А дано, де...
Нали всички ние мечтаем и се опитваме по някакъв начин да сбъднем мечтите си, някой са реални и наистина се сбъдват, някои са по нереалистични и по щури и за съжаление не се сбъдват.
Без мечти ми е пусто и празно, понякога те ме стимулират много и се надъхвам и.....хоп, някоя малка мижава МЕЧТИЦА се сбъднала и тогава съм щастлива с повишено количество адреналин и дерзая и си казвам щом тази мъничката МЕЧТА може, значи сигурно и другите са донякъде осъществими, искам да ги направя възможни и да ги сбъдна, но АЗ сама-по сладко е.

"Да си превърнат мечтите в реалност е привилегия на тези, които се борят за тях."

Ако ви се чете за мечтите...

# 18
  • Sf
  • Мнения: 808
Реститутките вече са заети Simple Smile

Искам да стана наследничка Simple Smile Познавам такава с чичо от Кенъда Simple Smile

Наработих се... От толкова работа останах без очи, нерви и време...

# 19
  • Мнения: 6 993
....
Ох май се оплаках много а колко ли хора искат да станат стиордеси и стюарди! newsm78 #Crazy newsm78 #Crazy
Това го обмислях, понеже не можах да стана пилот Mr. Green, но още едно-две такива мнения и ще съм съвсем разколебана Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 3 840
Искам да си имам собствена клиника за пластична хирургия и да помагам на хората да се харесват повече и да бъдат със самочувствие. А другата ми мечта - да бъда психотерапевт.

# 21
  • Мнения: 3 521
Искам да стана циркова актриса. На батут_да се премятам иz въzдуха, а мъжът ми да работи с дресура на коне и когато не съм под купола да яzдим иz раzни интересни крайчета на света Hug.

Или цветарка(т.нар. флорист), но в голям магаzин_работиш с красота(буквално), всички клиенти влиzат с добри чувства. Раzкош. Mr. Green

# 22
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Има една такава поговорка намери си работа която харесваш за да не работиш нито ден в живота си.Тази в момента не ме удовлетворява особено заради екипа но живота е пред мен , искам да работя с колеги -отзивчиви , усложливи, любезни и добри.
А работата ще си дойде на мястото, мисля че колектива е движещото условие но засега не ми се получава.

# 23
  • Мнения: 1 400
Оххх...много труден въпрос... Особенно ако не знаеш какво точно искаш Mr. Green
Имах една работа, чиято същност ми харесваше, но екипът - не, както и цяла поредица други нещица около нея. Затова и я напуснах.  Tired
Мечтата ми е да се занимавам с нещо...творческо да го наречем. С кеф бих работила в някоя рекламна агенция - да правя разни брошурки, диплянки...туй онуй.. Иска ми се дори и нещо като старата ми работа, но екипа да съм си го подбрала аз . ( бях мениджър на моделиерна - нови колекции облекла правехме Blush )...
И естественно - работно време такова, че като си свърша задачките да се изнасям, а не да кибича и да маам крака  Tired Чудно би било Hug
Гигова, вземам те за част от моят екип bowuu  Peace

# 24
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
уилд кет завиждам ти за старата работа но не и за екипа тогава

# 25
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Реститутките вече са заети Simple Smile

Искам да стана наследничка Simple Smile Познавам такава с чичо от Кенъда Simple Smile

Наработих се... От толкова работа останах без очи, нерви и време...
Собственичка. На жилищни имоти. Да ги давам под наем. И, понеже много хора се притесняват, че щяло да ми стане скучно като не работя, нека жилищата да са повече. Около 15-тина, например. Докато ги обиколя да си прибера наемите и месецът изтекъл.  Laughing Пък и за други дейности ще остава време.

# 26
  • Мнения: 2 386
Искам да съм водолаз и да изследвам морското/океанското дъно......Ех..... 

# 27
  • Мнения: 4 585
Горски надзирател в резервата "Воден".

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Актриса. В Холивуд.

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
психо:
- лог;
- аналитик.

# 30
  • Мнения: 278
Искам да стана главен готвач, може и в собствен ресторант. Искам да стана стюардеса, адвокат, нотариус, психолог, певица, актриса . И аз имах една работа дето ми харесваше ама се наложи да напусна, защото се преместих да живея в друг град. Сега ми харесва колектива, но не съм доволна от работата. Исках да стана СОС-майка, но сега искам да съм просто майка на мое детенце  Praynig  Praynig  Praynig

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 17:02 от zorika

# 31
  • Мнения: 1 317
Аз пък искам да работя в Детска педагогическа стая или с деца в риск  Rolling Eyes Надявам се скоро да ме огрее  Praynig

Може и управител в луксозен ресторант или заведение.  Crazy

# 32
  • София
  • Мнения: 4 867
психо:
- лог;
- аналитик.
-пат

# 33
# 34
  • Мнения: X
за собственик на малка скромна яхта (само някакви си 20 метра дължина), с която да поря водата и всяка вечер да съм в ново пристанище
мъжът ми като бивш летец мечтае за малък самолет - да се кефи, а и да изкарва малко пари с курсове
ще видим чия мечта първа ще се сбъдне

# 35
# 36
  • Мнения: 1 533

Е коя е твоята? Направо се заяждаш в момента!

# 37
  • Мнения: 619
Мениджър в някоя малка банкица Simple Smile
Адвокат също може би.

# 38
  • Мнения: 8 505
За тази,за която уча в момента.
И да стана барабанист-това ми е детската мечта,все още искам,но няма да го бъде...

# 39
  • Мнения: 2 829
искам да управлявам хотел

# 40
  • Мнения: 1 849
Искам да съм горски, имам си образование но с тази мафия в горските стопанства и дърводобива......А заплата над 300 лева трудно....На един приятел който в момента пише докторат с три чужди езика в министерството за Земеделието му дават само 350 лв....
Обичам горите и планините и искам да се занимавам с това, но се налага да работя това което не харесвам.

# 41
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 Искам да съм Еркюл Поаро Sunglasses   Може и Мата Хари Simple Smile  ( Той е детектив, тя-шпионка)

# 42
  • UK
  • Мнения: 3 959
Организатор на сватбени тържества - сватбен агент, тоест. Това ми е абсолютна мечта, просто не знам какво да правя за да я изпълня. Искам да стана това.

# 43
  • Мнения: 599
Рентиер  Mr. Green
А иначе не съм недоволна, може би бих направила пак същия избор...

# 44
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Искам да съм дегустатор на шоколад... в швейцарска фабрика...

(и ако може, да не се пълнее от шоколада  Embarassed)

# 45
  • София
  • Мнения: 2 210
Искам да имам едно спретнато малко парцелче, на което да имам финансите да направя една спретната китна частна детска градина и да я менажирам. Да се занимавам с дечицата понякога , да им оргазнизирам разни много интересни занимания и да мога д аго правя на цени, които да устройват родителите.
Също не бих се отказала от спретнато парцелче в планината, където да направя уютен малък семеен хотел с домашна кухня и мноооого уют.
Такива ми ти прозаични неща ми се работят Laughing
Ама много ми се работят тези неща. Дано някаква част от мечтите ми някой ден се сбъднат.

# 46
  • Мнения: 1 216
Бих искала да съм професионален гримьор. Да правя хората красиви за няколко минути.
Имам голяма слабост към добре оформените вежди. Тънките пиявици, рунтавите вежди тип ''сталинки'' или най- вече оформените като запетайка вежди направо ми бодат очите Crazy  Laughing

# 47
  • Мнения: 2 407

Е коя е твоята? Направо се заяждаш в момента!
Секретарка..

# 48
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз работя мечтаната си професия.

# 49
  • Мнения: 843
Реститутките вече са заети Simple Smile
-------------------------

Собственичка. На жилищни имоти. Да ги давам под наем. И, понеже много хора се притесняват, че щяло да ми стане скучно като не работя, нека жилищата да са повече. Около 15-тина, например. Докато ги обиколя да си прибера наемите и месецът изтекъл.  Laughing Пък и за други дейности ще остава време.

   Внимавай какво си пожелаваш. Laughing   Защото хич не е лесно да събираш наем. Особено ако си жалостива патка, като мен, а насреща си имаш млади хора с дете, които, като те видят   и им угасват очите..и радостта... не е за всеки тази работа..
     Сори за офф-а,  аз наематели вече нямам, живея си  там. А  ако  / когато/ имам много жилища, ще наема управител на имотите си.. , а аз  ще се занимавам с нещо любимо.
    КАКВО?  ooooh!     Няколко неща  ми се въртят,  но като ми се избистрят  - ще пиша.   Внимавам какво си пожелавам,  че .. аман!! Grinning

# 50
  • Мнения: 3 248
Надали мога да посоча една конкретна професия. Амбициозен човек съм и винаги търся някакво развитие, изобщо не си представям да съм в застой. В този ред на мисли мечтая не толкова за професия, колкото за развитие. До този момент от живота си, всичко което съм работила ми е давало неимоверно удовлетворение. И всяка поставена цел съм постигала почти с лекота. Peace

# 51
  • Мнения: 1 533
Бих искала да съм професионален гримьор. Да правя хората красиви за няколко минути.
Имам голяма слабост към добре оформените вежди. Тънките пиявици, рунтавите вежди тип ''сталинки'' или най- вече оформените като запетайка вежди направо ми бодат очите Crazy  Laughing

Как искам да ти падна в ръчичките.

# 52
  • Мнения: 3 423
Искам да събирам несемейни хора.

# 53
# 54
  • Мнения: 871
Искам да събирам несемейни хора.

Знаех си, че си благородна Mr. Green

# 55
  • Мнения: 3 423
Искам да събирам несемейни хора.

Знаех си, че си благородна Mr. Green

Това цял свят го знае.
Мисля как да се разчуе
и из вселената. Идеи?

# 56
  • Мнения: 1 533
Е коя е твоята? Направо се заяждаш в момента!
Секретарка..

Нали разбра, че се шегувках?

# 57
  • Мнения: 871
Искам да събирам несемейни хора.

Знаех си, че си благородна Mr. Green

Това цял свят го знае.
Мисля как да се разчуе
и из вселената. Идеи?

Да не би да имаш предвид Космоса? Щото то свят и вселена са със знак за равенство

# 58
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Бих искала да мога да правя това, което прави Елена Йончева - имам пред вид филмите за горещите точки по света, някой да не си помисли нещо друго  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 491
психо:
- лог;
- аналитик.

Присетих се, че навремето имах голямо желание да уча психология и също много исках да стана психо/лог/терапевт/аналитик, обаче мама ми вика, абе няма нищо доходно в тази професия, я си учи икономика, за да се реализираш после успешно. Защо послушах майка ми за тая икономика, сега държавата бълва тонове икономисти всяка година, които и да искат не могат да се реализират и да си намерят работа. Ама нали родителите се слушат, пък и аз се реализирах, слава богу. Имам си едно наум да не преча на детето си за в бъдеще да се ориентира към това, което е на сърцето му, ще видим дали ще успея...
Наскоро даже ми беше влязла пак мухата да изкарам едно магистърско по психология, ама ще видим...

Другата ми мечта е да си имам луксозен кораб и да правя круизи по света, за форумките ще има отстъпка Wink

# 60
  • Мнения: 467
Да имам агенция за организиране на партита. Сватбени, карнавални, абитюрентски, кръщенета и прочие... Да организираме фестивали на различна тема с тематични костюми и украси. Да радвам хората, да ги откъсвам от сивото ежедневие и да им вдъхвам надежда и положителни емоции. Да не ми се налага да работя с доставчици и прочие. Само идеите да са от мен. Ще си измислям дрехите, поводите, визията, местата... специалните гости....
Много си го мечтая, но незная дали ще мога да го осъществя... А и дали хората в БГ ще го търсят... А и си мечтая цените да са достъпни, защото преди време ми се наложи да проверявам в тези среди... Боже цените са потресаващи. Ако роклята е такава каквато бих искала да бъде цената и е.... четирицифрена #Crazy Rolling Eyes ShockedМалцина могат да си го позволят естествено... Sad Cry
Това в голяма степен се припокрива с представата ми за съвременна фея:-))

# 61
  • Мнения: 54
ЛЕКА , МЕКА И ДОХОДНА ОТ 9-17Ч . СЪБОТА И НЕДЕЛЯ ДА ПОЧИВАМ Hug Peace
А инъче не бих отказала и малък парцел изпълнен със песъчинки и палми на брега някой океан да правя пред мъничкият ми хотел грънци за туристите и да им плета сламени шапки и давама да ми правят вятър със листа от палми  Joy newsm44

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 12:10 от smaili

# 62
  • Мнения: 488

във връзка с това "внимавай какво си пожелаваш, щото мечтите понякога се сбъдват"

Аз си мечтаех цял живот да превеждам книги. Страдах и се самосъжалявах, докато миналата есен реших да си мръдна пръста и мечтата ми се сбъдна. Сега превеждам втората си книга. Оттук нататък просто си мечтая да задобрея колкото Анда.

Въхх! Моята сбъдната мечта! Браво на теб!
Сега остава и аз да се размърдам.... newsm78

# 63
  • Мнения: 491
Екскурзовод по цял свят, който всяка вечер да го телепортират до вкъщи.

# 64
  • Мнения: 534
Да имам агенция за организиране на партита. Сватбени, карнавални, абитюрентски, кръщенета и прочие... Да организираме фестивали на различна тема с тематични костюми и украси. Да радвам хората, да ги откъсвам от сивото ежедневие и да им вдъхвам надежда и положителни емоции. Да не ми се налага да работя с доставчици и прочие. Само идеите да са от мен. Ще си измислям дрехите, поводите, визията, местата... специалните гости....
Много си го мечтая, но незная дали ще мога да го осъществя... А и дали хората в БГ ще го търсят... А и си мечтая цените да са достъпни, защото преди време ми се наложи да проверявам в тези среди... Боже цените са потресаващи. Ако роклята е такава каквато бих искала да бъде цената и е.... четирицифрена #Crazy Rolling Eyes ShockedМалцина могат да си го позволят естествено... Sad Cry
Това в голяма степен се припокрива с представата ми за съвременна фея:-))
Мила,това беше и моя мечта доста дълго време Hug,но в България е адски трудно да се пробие
в тази сфера

# 65
  • Мнения: 885
Мечтаех да стана стюардеса,но мечта неосъществима.

# 66
  • Мнения: 3 423
Брей, много са желаещите
да курволуват над облаците.

# 67
  • Мнения: 2 491
Брей, много са желаещите
да курволуват над облаците.

На високо тръпката е по-голяма-двигателя ръмжи и вибрира, голяма надморска височина, удовоствието-двойно...Същевременно получаваш заплата, стажът си ти върви, мъжът ти знае че си на работа, какво по-хубаво от това Mr. Green

I believi I can fly...

# 68
  • София
  • Мнения: 2 958
PR на DM.

# 69
  • София
  • Мнения: 310
Винаги съм си мечтала да стана археолог. Да мога да ходя по експедиции и разкопки в търсене на древни светове и култури...........замечтах се  Confused

# 70
  • Мнения: 2 491
Винаги съм си мечтала да стана археолог. Да мога да ходя по експедиции и разкопки в търсене на древни светове и култури...........замечтах се  Confused

Мечтай си на воля, бе мила, тя темата е точно за това.
Аз също си помечтах и виждам много красиви мечти тук.

# 71
  • Мнения: 503
Аз пък искам да съм планински водач или хижарка. Само че живея на неподходящо място и ме е страх от височини. newsm41

# 72
  • Мнения: 4 585
Един врачански строителен техник ме подсети
- мамолог - ще се нагледам и напипам на цици.

# 73
  • Мнения: 3 268
Много искам да съм лекар.Много.Ама в някой друг живот.

# 74
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз исках да съм лекар. Но си беше детинска мечта. Отказах се сама.

# 75
  • Мнения: 2 491
Един врачански строителен техник ме подсети
- мамолог - ще се нагледам и напипам на цици.

Няма ли да ти омръзне? Mr. Green

# 76
  • Мнения: 4 195
Много исках да стана доктор, но.не успях, оправдания много - татко почина, почнах да си се гледам сама, но все пак можех да опитам, сега съжалявам........... Sad

# 77
  • Мнения: 503
Един врачански строителен техник ме подсети
- мамолог - ще се нагледам и напипам на цици.

Няма ли да ти омръзне? Mr. Green
Не е чел темата за гей-гинеколога Wink

# 78
  • Мнения: 11 747

Иначе по принцип искам да съм стюардеса или археолог. За едното нямам нужната височина,
Извън темата - забелязала съм,че всички стюардеси са доста високи,но не знаех че има такова изискване и защо??? newsm78

По темата - мечтая да имам собствен ресторант - сама да реша интериора и цялото меню да е с моите рецепти,аз мога да съм и главен готвач,когато ми е кеф.През другото време мисля да пътувам по целия свят,да изучавам кухнятя,де както и други неща... Mr. Green

# 79
  • Мнения: 3 818
Като бях ученичка, мечтаех да съм архитект. Не мога да нарисувам обаче едно цвете свястно, камо ли нещо повече.

Това, което работя в момента, както и специалността, която съм завършила, ми носят огромно удовлетворение и не искам да го сменявам Grinning

# 80
  • Мнения: 3 447
Мечтая си да бачкам за рекламата на Бенетон  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 677
Бежанец във ftv  Grinning

# 82
  • Мнения: 1 629
Не мечтая да работя. Мечтая мащабно. Милионерка, мултимилионерка, милиардерка...все така и все нагоре.

# 83
  • Мнения: 1 533

А моделиер-конструктор за Викториа'с Сикрет? Да се светнем и ние какъв секрет толкоз има тая виктория беееее

# 84
  • Мнения: 3 447
А моделиер-конструктор за Викториа'с Сикрет?
По-добре изпитател.

# 85
  • Мнения: 677

А моделиер-конструктор за Викториа'с Сикрет? Да се светнем и ние какъв секрет толкоз има тая виктория беееее
Това е по дифолт.И те са там.

# 86
  • Мнения: 4 585
Един врачански строителен техник ме подсети
- мамолог - ще се нагледам и напипам на цици.

Няма ли да ти омръзне? Mr. Green
Ако ми омръзне, ще стана като гинеколога гей.

# 87
  • Мнения: 1 992
Мечтая да съм водеща на "Другата България". Може и оператор. Важното е, че ще обиколя света.

# 88
  • Мнения: 87
расов жребец...аз и сега такъв го играя , ама си е друго да съм на заплата

# 89
  • Мнения: 3 423
Мечтая си да бачкам за рекламата на Бенетон  Simple Smile

да дразниш хората искаш, знаех си.

# 90
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Ех, аз работя това, за което съм учила...но не бих казала, че съм удовлетворена .

Мечтите за работа са много: сватбен агент; нещо, свързано с пътувания по целия свят /в туристическа агенция, водеща на предаване от типа "Другата Бг" или "Глобусът". Но най-много ме влече ФОТОГРАФИЯТА.
Аз примерно искам да съм фотограф, искам да имам професионална фотографска техника и да снимам всичко красиво което видя, да мога да ходя навсякъде по света и да щракам на всякаква тематика.
thumbsup Ето  това е то!

А най-важното условие - да съм сред отзивчиви, любезни и добри колеги  Grinning.



# 91
  • Мнения: 3 146
Мечтая да съм фотограф на Нешънал Джеографик  Laughing

# 92
  • на село
  • Мнения: 1 028
Аз пък искам да съм градинар! Страшно ме разтоварва! По цял ден заровена в градината като къртица  Mr. Green.
Другата ми мечта е да съм археолог. Ама пусто, като не мога да помня имена и дати...  Rolling Eyes

# 93
  • Мнения: 4 585
Мечтая да съм фотограф на Нешънал Джеографик  Laughing
Супер.

# 94
  • София
  • Мнения: 7 242
Шеф на зоопарк, ловец на диви животни, изследовател на диви животни..Нещо като Дж. Даръл, Дж. Гудол, Джой Адамсън. Явно ми пречи, че името ми не започва с Дж  Mr. Green

# 95
  • София
  • Мнения: 2 958
Мечтая да съм водеща на "Другата България". Може и оператор. Важното е, че ще обиколя света.

Мда! И такава мечта имах/м Laughing
Даже имаше едно време такава тема и сега се сетих ,че бях споменала точно тази мечта. Party

Но сега ми е PR на ...вече писах всъщност. Flutter

ПП- криста,виждам и в твоя подпис тяхна песен, за което Peace  bouquet  Heart Eyes

# 96
  • София
  • Мнения: 2 623
Мечтая си да имам собствен мотел
с ресторант и с огрооооооомен детски
кът - вътрешен и външен  Hug
Другата ми мечта е да работя
нещо свързано с " Човешки ресурси "
и АЛЕЛУЯ днес ми предложиха
такава работа  Hug
Толкова съм щастлива   bouquet

# 97
  • София
  • Мнения: 268
Писател-пътешественик. Да скитосвам по света и да пиша за хората и местата, които опознавам. Да научавам местните диалекти и история...
Иначе си работя, според това, което съм завършила, и ми харесва, не искам да си сменям съдийството с нищо друго (освен с това горе Wink)   

# 98
  • Мнения: 2 673
искам да съм Лили Иванова
 Mr. Green
или да се занимавам с генно инДжинерство..и да клонирам разни работи

# 99
  • Мнения: 2 724
Исках да стана треньор по джудо, ама се размина  Cry .Крепи ме мисълта ,че никога не е късно...

# 100
  • Мнения: 24 467
Ами едно от хобитата ми е моден дизайн /на облекло/, обичам да си сътворявам от малка разни нещица, нищо че сега нямам много време.
Друго- ще ми се като остарея да се занимавам с отдаване на къщички под наем, като преди това сме ги оформили, подредили с дворчетата и интериорчетата...
Обичам и да пиша.
Пък туй не е мисия невъзможна.

# 101
  • Мнения: 49
поне акционер в Microsoft,но няма да протестирам ,ако стана и едноличен собственик smile3521 smile3508 newsm47

Последна редакция: нд, 29 апр 2007, 20:49 от kikii

# 102
  • Мнения: 834
Жена на мъжа си

# 103
  • Мнения: 275
аз искам да съм учителка в детска градина...

Сърдечно ти пожелавам да станеш учителка в детска градина.
Там имат място само хора, които макар и в тези условия искат да станат такива.
Струва ми се, че са единици истинските желаещи.   bouquet   bouquet   bouquet

А аз мечтая да стана актриса.

# 104
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Хирург...аре , може и обикновен лекар  да съм Mr. Green

# 105
  • Мнения: 431
Мечтая за професия, с която да спомагам слабите и бедните да получават защита, живот и справедливост.

# 106
  • Мнения: 5 478
Тази година завършвам гимназия и мисля да кандидатствам социални дейности или някаква педагогика. Пък ще видим какво ще стане...
Занимавам се с танци и винаги съм си мечтала да превърна това в моя професия. Дори съм сънувала как уча малки момиченца да танцуват балет  Grinning

# 107
  • Мнения: 1 629
Арабеск, ако не те влече изотвътре, недей да се заемаш със социалните дейности. Можеш лесно да провериш това, доброволци се търсят из почти всички НПО в социалната сфера.  Peace

# 108
  • София
  • Мнения: 6 999
1-та ми мечта /от както се помня/ Мозъчен хирург. Сега мечтая и за това, както и да се занимавам с загубени каузи, с благотворителност, да снимам деца... Да се омъжа за богат мъж, да спра да работя и да му харча парите - това също е професия не си мислете друго  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Последното е за теб, дето непрекъснато ми четеш мненията във форума тайно и явно

# 109
  • Мнения: 1 629
Иса, ако това е онзи с подаръка, вече ми отиде спокойният сън Crazy

# 110
# 111
  • София
  • Мнения: 6 999
мюриель, ммммммммм що?   Whistling

Помниш като слон  ooooh!

# 112
# 113
  • Мнения: 5 478
Арабеск, ако не те влече изотвътре, недей да се заемаш със социалните дейности. Можеш лесно да провериш това, доброволци се търсят из почти всички НПО в социалната сфера.  Peace

Ами до някъде мисля, че искам да се занимавамс това. Да кажем, че от части имам лични причини. Какво е НПО? Blush

# 114
  • Мнения: 1 629
Неправителствени организации.

# 115
  • Мнения: 1 299
Да правя аутопсии - режа трупове докато си ям сандвича  newsm48

# 116
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Архитект.
Мислят ме за луда, защото си имам прекрасна работа-визуални ефекти за американското кино. А иначе цял живот си изкарвам парите с рисуване. Звучи добре някак си...
 Но нищо не пречи да опитам как е и в архитектурата. Сега уча... Laughing

# 117
  • Мнения: 419
психо:
- лог;
- аналитик.
Peace
мисля да не остане само мечта  Flutter

# 118
  • Мнения: 47 988
искам да работя в здравната каса и да има парички за лечение на светльо и всички болни дечица като него, за детските болници, абе въобще да променя много неща
имам нужното образование, но не се залъгвам че като заработя там, ще мога да променя нещо Rolling Eyes
иначе от дете мечтая да съм детски или ветеринарен лекар

# 119
  • Мнения: 779
Мечтаех да работя с цветя ...мечтата ми се сбъдна...щастливка  Mr. Green

# 120
  • Мнения: 5 622
За каквото съм мечтала, съм си го сбъднала. Още малко остава съвсем да си дойдат на мястото нещата около професията ми и упражняването и  Wink

# 121
  • Мнения: 2 908
Като бях малка много мечтаех да стана ветеринарен лекар-страшно обичам животните-повече от хората... SadСега мечтая да стана и аз професионален фотограф-много ми харесва тази професия(ако може да се нарече такава).Ама няма да стана.Ако мога и да съм двете-и ветеринар и фотограф щеше да е идеално Party

# 122
  • Мнения: 494
Цял живот съм мечтала да свиря на пиано и взех че това учих,ама хич и не помислих,че не е много вървежна професия за семейна жена,а и за даскал не ставам,че цялата ми енергия за деца отива по моите двама бандита...Така че сега между майчинството уча наново-надявам се да мога да завърша двете нови неща,с които съм се захванала-социални дейности и психология и с поне едно от двете да работя нещо свестно...ще видим... smile3529 

# 123
  • Мнения: 27 524
Много хубава тема.  Heart Eyes
За мен малко са различни нещата. Завършила съм и искам да работя по специалността си - психология. Да общувам с хората, да бъда част от проблемите им.
От друга страна искам да пиша. Книги, статии, стихотворения. Писането ме зарежда изцяло.
Фотографията... разбира се  Hug снимам, искам да бъда добра, но това е на трето място и в секцията хоби.

# 124
  • Мнения: 1 426
Моята си е най-готина! Компютърна програмистка съм. Но от време на време си мечтая и да си отворя магазинче за домашни любимци, в къщи съм гледала какво ли не, добре че още не са ме изхвърлили.

# 125
  • Мнения: 660
Художник - Декоратор - Интериорен дизайнер
или изобщо нещо свързано с вдъхновение , творчество , докосване до красивото !

Темичката ми е много по сърце ... ще се включа пак Wink!

# 126
  • Мнения: 1 045
Ох аз ще си умра с мечтата да стана съдебен лекар  Heart Eyes Толкова ми харесва и го искам ама нямааааа  Cry Съпруга ми е ТВЪРДО против и няма начин .....

# 127
Моята мечта се сбъдна. Исках да съм стюардеса и съм но в момента съм в майчинство.   

# 128
От малка си мечтая да съм стюардеса.За съжаление само мечта си ми остана. Cry

# 129
  • Бургас
  • Мнения: 495
Като малка много исках да съм лекар,постоянно се разхождах с докторската чанта,преглеждах всичи наред,но сестра ми най-много си патеше.Но сега си мечтая за следовател или профайлър.Обожавам такива книги и филми.

# 130
  • Мнения: 560
Искам да съм певица и да пея на стадион.

# 131
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Пилот на изтребител ... заради летенето, не заради изтребването  Sunglasses

каубой ..... вулканолог ...

# 132
  • Мнения: 410
Мечтата ми май ще си остане мечта Sad
От дете се занимавам с рисуване и приложни изкуства,това учих толкова много години,но за съжаление сега не се занимавам с това smile3518 Все още в нашата държава от изкуство не можеш да живееш.

# 133
  • Мнения: 76
Професионалната ми мечтата  беше да се занимавам с финанси - сбъдна се Simple Smile .
Сега си мечтая да имам възможност да работя само от време -  навреме, ей така за да не загубя форма Grinning , а през другото време да си гледам детето и да пътешестваме по света и у нас.  Praynig

# 134
  • Мнения: 2 491
Пилот на изтребител ... заради летенето, не заради изтребването  Sunglasses

Добре че поясняваш Peace  Grinning

# 135
  • Мнения: 27 524
Ох аз ще си умра с мечтата да стана съдебен лекар  Heart Eyes Толкова ми харесва и го искам ама нямааааа  Cry Съпруга ми е ТВЪРДО против и няма начин .....

Ей такива шовинистични мъже не понасям.  Close Той ли ще решава какво ще правиш ти в живота си?! Ама ха  Crossing Arms Ще си имам мечта, цел и някой си ще ми каже, че би против... НИКОГА!

# 136
  • Мнения: 1 294
Аз пък мечтата си я реализирах Mr. Green. Mr. GreenЗанимавам се  с фотография, графичен дизайн, а декоративното  изкуство ми е хоби.Работата ми доставя страхотно удоволствие...обичам си я Hug
По пътя към мечтата си обаче съм се занимавала с математика, геодезия, картография...все глупости hahaha

# 137
  • Мнения: 2 491

Благодаря  Blush Embarassed
 bouquet    bouquet    bouquet

# 138
  • Мнения: 160
ще ми се археолог.....

# 139
  • софия
  • Мнения: 4 985
амиииииииииииииииии,
собственик на Лувъра брои ли се?! Grinning

# 140
  • Мнения: 620
Криминалист,тва ме кефи яко. HugМисля,че вариант да ти е скучно на работното място няма.Ама и много да ти сече пипето трябва Wink

# 141
  • Мнения: 6 472
Уеб дизайнер. И съвсем серизно съм се замислила по въпроса. Макар че малко ме е шубе да си плюя на двете икономически магистратури и 7-те години стаж в областта и да подхвана нещо съвсем различно Embarassed

# 142
  • Мнения: 1 299
Уеб дизайнер. И съвсем серизно съм се замислила по въпроса. Макар че малко ме е шубе да си плюя на двете икономически магистратури и 7-те години стаж в областта и да подхвана нещо съвсем различно Embarassed
Давай смело, и аз нещо подобно правя...хората ми викат ти си луда, ама аз не, искам и това е. Успех   bouquet

# 143
  • Мнения: 1 153
Искам да съм актриса  Grinning

# 144
  • Мнения: 22
     Аз пък искам да съм четец на книги, от онези, дето правят ревютата по списания и вестници...

# 145
Аз искам да съм лекар.

Общи условия

Активация на акаунт