За каква професия мечтаете?

  • 8 677
  • 145
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 210
Искам да имам едно спретнато малко парцелче, на което да имам финансите да направя една спретната китна частна детска градина и да я менажирам. Да се занимавам с дечицата понякога , да им оргазнизирам разни много интересни занимания и да мога д аго правя на цени, които да устройват родителите.
Също не бих се отказала от спретнато парцелче в планината, където да направя уютен малък семеен хотел с домашна кухня и мноооого уют.
Такива ми ти прозаични неща ми се работят Laughing
Ама много ми се работят тези неща. Дано някаква част от мечтите ми някой ден се сбъднат.

# 46
  • Мнения: 1 216
Бих искала да съм професионален гримьор. Да правя хората красиви за няколко минути.
Имам голяма слабост към добре оформените вежди. Тънките пиявици, рунтавите вежди тип ''сталинки'' или най- вече оформените като запетайка вежди направо ми бодат очите Crazy  Laughing

# 47
  • Мнения: 2 407

Е коя е твоята? Направо се заяждаш в момента!
Секретарка..

# 48
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз работя мечтаната си професия.

# 49
  • Мнения: 843
Реститутките вече са заети Simple Smile
-------------------------

Собственичка. На жилищни имоти. Да ги давам под наем. И, понеже много хора се притесняват, че щяло да ми стане скучно като не работя, нека жилищата да са повече. Около 15-тина, например. Докато ги обиколя да си прибера наемите и месецът изтекъл.  Laughing Пък и за други дейности ще остава време.

   Внимавай какво си пожелаваш. Laughing   Защото хич не е лесно да събираш наем. Особено ако си жалостива патка, като мен, а насреща си имаш млади хора с дете, които, като те видят   и им угасват очите..и радостта... не е за всеки тази работа..
     Сори за офф-а,  аз наематели вече нямам, живея си  там. А  ако  / когато/ имам много жилища, ще наема управител на имотите си.. , а аз  ще се занимавам с нещо любимо.
    КАКВО?  ooooh!     Няколко неща  ми се въртят,  но като ми се избистрят  - ще пиша.   Внимавам какво си пожелавам,  че .. аман!! Grinning

# 50
  • Мнения: 3 248
Надали мога да посоча една конкретна професия. Амбициозен човек съм и винаги търся някакво развитие, изобщо не си представям да съм в застой. В този ред на мисли мечтая не толкова за професия, колкото за развитие. До този момент от живота си, всичко което съм работила ми е давало неимоверно удовлетворение. И всяка поставена цел съм постигала почти с лекота. Peace

# 51
  • Мнения: 1 533
Бих искала да съм професионален гримьор. Да правя хората красиви за няколко минути.
Имам голяма слабост към добре оформените вежди. Тънките пиявици, рунтавите вежди тип ''сталинки'' или най- вече оформените като запетайка вежди направо ми бодат очите Crazy  Laughing

Как искам да ти падна в ръчичките.

# 52
  • Мнения: 3 423
Искам да събирам несемейни хора.

# 53
# 54
  • Мнения: 871
Искам да събирам несемейни хора.

Знаех си, че си благородна Mr. Green

# 55
  • Мнения: 3 423
Искам да събирам несемейни хора.

Знаех си, че си благородна Mr. Green

Това цял свят го знае.
Мисля как да се разчуе
и из вселената. Идеи?

# 56
  • Мнения: 1 533
Е коя е твоята? Направо се заяждаш в момента!
Секретарка..

Нали разбра, че се шегувках?

# 57
  • Мнения: 871
Искам да събирам несемейни хора.

Знаех си, че си благородна Mr. Green

Това цял свят го знае.
Мисля как да се разчуе
и из вселената. Идеи?

Да не би да имаш предвид Космоса? Щото то свят и вселена са със знак за равенство

# 58
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Бих искала да мога да правя това, което прави Елена Йончева - имам пред вид филмите за горещите точки по света, някой да не си помисли нещо друго  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 491
психо:
- лог;
- аналитик.

Присетих се, че навремето имах голямо желание да уча психология и също много исках да стана психо/лог/терапевт/аналитик, обаче мама ми вика, абе няма нищо доходно в тази професия, я си учи икономика, за да се реализираш после успешно. Защо послушах майка ми за тая икономика, сега държавата бълва тонове икономисти всяка година, които и да искат не могат да се реализират и да си намерят работа. Ама нали родителите се слушат, пък и аз се реализирах, слава богу. Имам си едно наум да не преча на детето си за в бъдеще да се ориентира към това, което е на сърцето му, ще видим дали ще успея...
Наскоро даже ми беше влязла пак мухата да изкарам едно магистърско по психология, ама ще видим...

Другата ми мечта е да си имам луксозен кораб и да правя круизи по света, за форумките ще има отстъпка Wink

Общи условия

Активация на акаунт