За каква професия мечтаете?

  • 8 674
  • 145
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 27 524
Ох аз ще си умра с мечтата да стана съдебен лекар  Heart Eyes Толкова ми харесва и го искам ама нямааааа  Cry Съпруга ми е ТВЪРДО против и няма начин .....

Ей такива шовинистични мъже не понасям.  Close Той ли ще решава какво ще правиш ти в живота си?! Ама ха  Crossing Arms Ще си имам мечта, цел и някой си ще ми каже, че би против... НИКОГА!

# 136
  • Мнения: 1 294
Аз пък мечтата си я реализирах Mr. Green. Mr. GreenЗанимавам се  с фотография, графичен дизайн, а декоративното  изкуство ми е хоби.Работата ми доставя страхотно удоволствие...обичам си я Hug
По пътя към мечтата си обаче съм се занимавала с математика, геодезия, картография...все глупости hahaha

# 137
  • Мнения: 2 491

Благодаря  Blush Embarassed
 bouquet    bouquet    bouquet

# 138
  • Мнения: 160
ще ми се археолог.....

# 139
  • софия
  • Мнения: 4 985
амиииииииииииииииии,
собственик на Лувъра брои ли се?! Grinning

# 140
  • Мнения: 620
Криминалист,тва ме кефи яко. HugМисля,че вариант да ти е скучно на работното място няма.Ама и много да ти сече пипето трябва Wink

# 141
  • Мнения: 6 472
Уеб дизайнер. И съвсем серизно съм се замислила по въпроса. Макар че малко ме е шубе да си плюя на двете икономически магистратури и 7-те години стаж в областта и да подхвана нещо съвсем различно Embarassed

# 142
  • Мнения: 1 299
Уеб дизайнер. И съвсем серизно съм се замислила по въпроса. Макар че малко ме е шубе да си плюя на двете икономически магистратури и 7-те години стаж в областта и да подхвана нещо съвсем различно Embarassed
Давай смело, и аз нещо подобно правя...хората ми викат ти си луда, ама аз не, искам и това е. Успех   bouquet

# 143
  • Мнения: 1 153
Искам да съм актриса  Grinning

# 144
  • Мнения: 22
     Аз пък искам да съм четец на книги, от онези, дето правят ревютата по списания и вестници...

# 145
Аз искам да съм лекар.

Общи условия

Активация на акаунт