За каква професия мечтаете?

  • 8 686
  • 145
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 431
Мечтая за професия, с която да спомагам слабите и бедните да получават защита, живот и справедливост.

# 106
  • Мнения: 5 478
Тази година завършвам гимназия и мисля да кандидатствам социални дейности или някаква педагогика. Пък ще видим какво ще стане...
Занимавам се с танци и винаги съм си мечтала да превърна това в моя професия. Дори съм сънувала как уча малки момиченца да танцуват балет  Grinning

# 107
  • Мнения: 1 629
Арабеск, ако не те влече изотвътре, недей да се заемаш със социалните дейности. Можеш лесно да провериш това, доброволци се търсят из почти всички НПО в социалната сфера.  Peace

# 108
  • София
  • Мнения: 6 999
1-та ми мечта /от както се помня/ Мозъчен хирург. Сега мечтая и за това, както и да се занимавам с загубени каузи, с благотворителност, да снимам деца... Да се омъжа за богат мъж, да спра да работя и да му харча парите - това също е професия не си мислете друго  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Последното е за теб, дето непрекъснато ми четеш мненията във форума тайно и явно

# 109
  • Мнения: 1 629
Иса, ако това е онзи с подаръка, вече ми отиде спокойният сън Crazy

# 110
# 111
  • София
  • Мнения: 6 999
мюриель, ммммммммм що?   Whistling

Помниш като слон  ooooh!

# 112
# 113
  • Мнения: 5 478
Арабеск, ако не те влече изотвътре, недей да се заемаш със социалните дейности. Можеш лесно да провериш това, доброволци се търсят из почти всички НПО в социалната сфера.  Peace

Ами до някъде мисля, че искам да се занимавамс това. Да кажем, че от части имам лични причини. Какво е НПО? Blush

# 114
  • Мнения: 1 629
Неправителствени организации.

# 115
  • Мнения: 1 299
Да правя аутопсии - режа трупове докато си ям сандвича  newsm48

# 116
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Архитект.
Мислят ме за луда, защото си имам прекрасна работа-визуални ефекти за американското кино. А иначе цял живот си изкарвам парите с рисуване. Звучи добре някак си...
 Но нищо не пречи да опитам как е и в архитектурата. Сега уча... Laughing

# 117
  • Мнения: 419
психо:
- лог;
- аналитик.
Peace
мисля да не остане само мечта  Flutter

# 118
  • Мнения: 48 021
искам да работя в здравната каса и да има парички за лечение на светльо и всички болни дечица като него, за детските болници, абе въобще да променя много неща
имам нужното образование, но не се залъгвам че като заработя там, ще мога да променя нещо Rolling Eyes
иначе от дете мечтая да съм детски или ветеринарен лекар

# 119
  • Мнения: 779
Мечтаех да работя с цветя ...мечтата ми се сбъдна...щастливка  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт