За каква професия мечтаете?

  • 8 684
  • 145
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 622
За каквото съм мечтала, съм си го сбъднала. Още малко остава съвсем да си дойдат на мястото нещата около професията ми и упражняването и  Wink

# 121
  • Мнения: 2 908
Като бях малка много мечтаех да стана ветеринарен лекар-страшно обичам животните-повече от хората... SadСега мечтая да стана и аз професионален фотограф-много ми харесва тази професия(ако може да се нарече такава).Ама няма да стана.Ако мога и да съм двете-и ветеринар и фотограф щеше да е идеално Party

# 122
  • Мнения: 494
Цял живот съм мечтала да свиря на пиано и взех че това учих,ама хич и не помислих,че не е много вървежна професия за семейна жена,а и за даскал не ставам,че цялата ми енергия за деца отива по моите двама бандита...Така че сега между майчинството уча наново-надявам се да мога да завърша двете нови неща,с които съм се захванала-социални дейности и психология и с поне едно от двете да работя нещо свестно...ще видим... smile3529 

# 123
  • Мнения: 27 524
Много хубава тема.  Heart Eyes
За мен малко са различни нещата. Завършила съм и искам да работя по специалността си - психология. Да общувам с хората, да бъда част от проблемите им.
От друга страна искам да пиша. Книги, статии, стихотворения. Писането ме зарежда изцяло.
Фотографията... разбира се  Hug снимам, искам да бъда добра, но това е на трето място и в секцията хоби.

# 124
  • Мнения: 1 426
Моята си е най-готина! Компютърна програмистка съм. Но от време на време си мечтая и да си отворя магазинче за домашни любимци, в къщи съм гледала какво ли не, добре че още не са ме изхвърлили.

# 125
  • Мнения: 660
Художник - Декоратор - Интериорен дизайнер
или изобщо нещо свързано с вдъхновение , творчество , докосване до красивото !

Темичката ми е много по сърце ... ще се включа пак Wink!

# 126
  • Мнения: 1 045
Ох аз ще си умра с мечтата да стана съдебен лекар  Heart Eyes Толкова ми харесва и го искам ама нямааааа  Cry Съпруга ми е ТВЪРДО против и няма начин .....

# 127
Моята мечта се сбъдна. Исках да съм стюардеса и съм но в момента съм в майчинство.   

# 128
От малка си мечтая да съм стюардеса.За съжаление само мечта си ми остана. Cry

# 129
  • Бургас
  • Мнения: 497
Като малка много исках да съм лекар,постоянно се разхождах с докторската чанта,преглеждах всичи наред,но сестра ми най-много си патеше.Но сега си мечтая за следовател или профайлър.Обожавам такива книги и филми.

# 130
  • Мнения: 560
Искам да съм певица и да пея на стадион.

# 131
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Пилот на изтребител ... заради летенето, не заради изтребването  Sunglasses

каубой ..... вулканолог ...

# 132
  • Мнения: 410
Мечтата ми май ще си остане мечта Sad
От дете се занимавам с рисуване и приложни изкуства,това учих толкова много години,но за съжаление сега не се занимавам с това smile3518 Все още в нашата държава от изкуство не можеш да живееш.

# 133
  • Мнения: 76
Професионалната ми мечтата  беше да се занимавам с финанси - сбъдна се Simple Smile .
Сега си мечтая да имам възможност да работя само от време -  навреме, ей така за да не загубя форма Grinning , а през другото време да си гледам детето и да пътешестваме по света и у нас.  Praynig

# 134
  • Мнения: 2 491
Пилот на изтребител ... заради летенето, не заради изтребването  Sunglasses

Добре че поясняваш Peace  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт