За каква професия мечтаете?

  • 8 670
  • 145
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 278
Искам да стана главен готвач, може и в собствен ресторант. Искам да стана стюардеса, адвокат, нотариус, психолог, певица, актриса . И аз имах една работа дето ми харесваше ама се наложи да напусна, защото се преместих да живея в друг град. Сега ми харесва колектива, но не съм доволна от работата. Исках да стана СОС-майка, но сега искам да съм просто майка на мое детенце  Praynig  Praynig  Praynig

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 17:02 от zorika

# 31
  • Мнения: 1 317
Аз пък искам да работя в Детска педагогическа стая или с деца в риск  Rolling Eyes Надявам се скоро да ме огрее  Praynig

Може и управител в луксозен ресторант или заведение.  Crazy

# 32
  • София
  • Мнения: 4 867
психо:
- лог;
- аналитик.
-пат

# 33
# 34
  • Мнения: X
за собственик на малка скромна яхта (само някакви си 20 метра дължина), с която да поря водата и всяка вечер да съм в ново пристанище
мъжът ми като бивш летец мечтае за малък самолет - да се кефи, а и да изкарва малко пари с курсове
ще видим чия мечта първа ще се сбъдне

# 35
# 36
  • Мнения: 1 533

Е коя е твоята? Направо се заяждаш в момента!

# 37
  • Мнения: 619
Мениджър в някоя малка банкица Simple Smile
Адвокат също може би.

# 38
  • Мнения: 8 505
За тази,за която уча в момента.
И да стана барабанист-това ми е детската мечта,все още искам,но няма да го бъде...

# 39
  • Мнения: 2 829
искам да управлявам хотел

# 40
  • Мнения: 1 849
Искам да съм горски, имам си образование но с тази мафия в горските стопанства и дърводобива......А заплата над 300 лева трудно....На един приятел който в момента пише докторат с три чужди езика в министерството за Земеделието му дават само 350 лв....
Обичам горите и планините и искам да се занимавам с това, но се налага да работя това което не харесвам.

# 41
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 Искам да съм Еркюл Поаро Sunglasses   Може и Мата Хари Simple Smile  ( Той е детектив, тя-шпионка)

# 42
  • UK
  • Мнения: 3 959
Организатор на сватбени тържества - сватбен агент, тоест. Това ми е абсолютна мечта, просто не знам какво да правя за да я изпълня. Искам да стана това.

# 43
  • Мнения: 599
Рентиер  Mr. Green
А иначе не съм недоволна, може би бих направила пак същия избор...

# 44
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Искам да съм дегустатор на шоколад... в швейцарска фабрика...

(и ако може, да не се пълнее от шоколада  Embarassed)

Общи условия

Активация на акаунт