"Дневникът 11" - да отслабнем всички заедно

  • 16 240
  • 583
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 424
Сетих се да питам...
Зщо гладуване? newsm78Той нали към по-често хапване приканва,
за да си забързаш метаболизма...Аз имам книгата,но честно казано само я прехвърли...
Имаше доста месо  в хранителните режими и аз бързо се отказах...
Пък и съм малко несериозна ако трябва да си призная Embarassed Embarassed EmbarassedПаля се по разни неща и все така каде до половина ,каде и до там не стигна Embarassed Blush
Ако въпросът е към мен, веднага отговарям  Grinning
Имах предвид гладуване- плодове,чай и мед  Peace  И диетата на М.Търманд при която наистина се хапва на често храните, според типа тяло и метаболизъм  Peace Съжалявам, ако не съм се изразила ясно  Blush
mimival браво на теб  Hug  Видя ли,че се справи на салатка и айрянче и сега си горда от себе си   Wink

# 526
  • Мнения: 74
Да браво LaughingАз също се каня да почна от понеделник Grinning
Тридневна лунна и кларинол нова опаковка Rolling Eyes
Пък дано съм по-сериозна и имам добър резултат,че лятото дойде и ще бягам пак от плажа Mr. Green

# 527
  • Мнения: 74
Да за теб беше въпроса Wink
Трябва да взема да я прочета аз както трябва таз книжка Thinking Crazy

# 528
  • Мнения: 1 280
Тази сутрин заковах 66 кг !!!  Леле,много съм щастлива....Сега пия 4ай,а след малко на оня портокал в кухнята ще му предложа едно по уютно място-в моето корем4е...Отивам да спортувам..

# 529
  • Мнения: 2 099
Знае ли някой колко калории са рачешките ролца, за печени без мазнина става дума.

# 530
  • Мнения: 1 339
Знае ли някой колко калории са рачешките ролца, за печени без мазнина става дума.

На опаковката няма ли калориите  newsm78  Иначе аз в нета намерих калориите на раците ама ролцата май са съвсем друго нещо... иначе раци 100 гр. са 80 калории.

Аз и преди съм споменавала много отдавна, че раците не са препоръчителни. Чувала съм, че са правени от брашно, овкусители и оцветители.... Но ти си решаваш   bouquet

# 531
  • Мнения: 2 099
sisin4e мерси, аз си мислех че са си от месце от раци, но ще те послушам и ще пропусна.

# 532
  • Мнения: 6 921
бедро 58 + 4 см newsm78

Странна работа, уж се върнах на старите килца, а пък малка разлика все пак има, лошото е ,че съм качила на бедро ooooh!
Да не би да не си успяла да го измериш на едно и също място бедрото? На мен доста ми се виждат 4 см newsm78

Че какво и е на минералната вода  Laughing   Аз като ходя на кафе или някакво друго заведение пия вода и всички само ми се присмиват  Laughing Ма кво ми пука.... нали съм отслабнала.... те да си пият колите,кафетата и млеката и да си седят дебели   Wink  А пък като сме на дискотека може да си поръчам някой друг фреш от грейпфрут... Мойто мило вече свикна и сам ми поръчва вода, а в краен случай фреш от фрейпфрут  Simple Smile
Наистина нищо й няма на минералната вода. Аз вече дотолкова съм свикнала, че много рядко се случва изобщо да пия нещо различно от вода, а не ми и липсват другите неща. Е, ако някой път много ми се допие пийвам 2-3 глътки сок, кола или каквото съм си харесала и това е.

sisin4e мерси, аз си мислех че са си от месце от раци, но ще те послушам и ще пропусна.
Рачешките рулца наистина не са от раци.


И накрая аз да се оплача, днес прецаках монодиетата. Но не се чувствах много добре, а и доста трудно ми стана. Ядох салата, но не каква да е, а със шунка, кашкавал, сос... Стана ми гузно след това и реших да си пусна от онези тренировки с таебо. Издържах към 20-30 минути и спрях, защото направих много рязко движение с едната ръка и ме болеше. Но пък утре ще ходя при майка ми и ще го проверя този кростренажор дали не може да се разглоби наистина. И ако се окаже, че може го натоварвам в колата и ще мога да си тренирам вкъщи.

# 533
  • Мнения: 5 008
и аз съм на същите мерки  Rolling Eyes
нямам време да ви чета днес, утре вече ще навксвам Simple Smile

# 534
  • Варна
  • Мнения: 2 576
sisin4e мерси, аз си мислех че са си от месце от раци, но ще те послушам и ще пропусна.
Правят се от месото на бяла риба, доколкото се сещам. На съответната опаковка си пише от какво са. Бялата риба не мисля, че е много калорична  Rolling Eyes.

# 535
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 welcome Здравейте!!!newsm53
И аз нещо съм в тотален застой!!![smilie=smile3511.gif]
А ям само салати!!! Може би организмът ми е привикнал /поне според Брайкова е така.../ - знам ли newsm78 newsm78 newsm78??? До 2 май съм на диетата - дано успея да сваля още 1 килограм!!!
Поздравления за всички намалили мерките и теглилките newsm17!!!

# 536
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Днес мъжа ми иска да ходим на пицария "Верди" и се чудя как ще издържа да ги гледам тези пици, та искам да попитам дали някой е наясно с диетичните им пици, пише че в 100гр. съдържат 219Ккал, т.е. ако изям половината -200гр =438Ккал или излиза че половината пица ще ми е калорична колкото 2-те яйца по панагюрски без масло, които ям от няколко дни.
Да вярвам ли на това или по-добре да не се изкушавам и да хапна някоя салата?

Във "Верди" има чудесни салати, препоръчвам ти ги!!!  nonoНикакви теста и паста по време на диатите:redd:!
А мисля, че тия диетични пици - с имена на звезди, не са точно калорично изчислени Thinking

# 537
  • Universe
  • Мнения: 1 556


Че какво и е на минералната вода  Laughing   Аз като ходя на кафе или някакво друго заведение пия вода и всички само ми се присмиват  Laughing Ма кво ми пука.... нали съм отслабнала.... те да си пият колите,кафетата и млеката и да си седят дебели   Wink  А пък като сме на дискотека може да си поръчам някой друг фреш от грейпфрут... Мойто мило вече свикна и сам ми поръчва вода, а в краен случай фреш от фрейпфрут  Simple Smile
Наистина нищо й няма на минералната вода. Аз вече дотолкова съм свикнала, че много рядко се случва изобщо да пия нещо различно от вода, а не ми и липсват другите неща. Е, ако някой път много ми се допие пийвам 2-3 глътки сок, кола или каквото съм си харесала и това е.


От 1993г не пия нищо друго освен топла минерална вода, вкл. и алкохол. Не е по здравословни причини. Въобще не ми липсват разните оцветители и набухватели yes!
Храня се изключително по заведения и през вечер сме някъде на кръчма lalalala.
А в дискотеката към минералната вода можеш да поръчаш - ядки, черен шоколад, плодова салата...Popcorn
Просто трябва да си настроиш мисълта, че за теб и полезно така. thumbsup Hands Clap  И неусетно другите ще свикнат с това и няма да се налага да се оправдаваш  bouquet


# 538
  • Мнения: 936
Здравейте, да се включа и  аз в темата.
И аз спрях газираното отдавна, и изобщо не ми липсва. Преди много ми се подуваше корема от него, просто бях  Sick.
Като се изпусна някой път да преям, ми става тежко и лошо. Особено неприятно състояние. Спомням си за тези моменти, като съм гладна още след определената за вечеря храна. И на следващата сутрин стигам до извода, че по -добре малко гладна и лека, отколкото да ми е тежко и да съм преяла.
Да не ви казвам, след като прочетох книгата за Разделното Хранене, как коренно си промених отношението към някои храни и техните комбинации. Особено като прочетох как парчето торта затруднява сърцето и черния дроб да работят нормално. Sick
В крайна сметка, храненето може да е в основата на много заболявания. Затова е добре да се внимава какво и как се яде.
Сега като четете, да не си помислите, че винаги см супер примерна? WinkИмам си моите изкушения, но като цяло съм си променила хранителните навици.

# 539
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Hug

Днес си купих електрическа сокоизтисквачка  Party Нямам търпение утре да я пробвам да видим как ще ми станат сокчетата с нея, че с тази ръчната нещо не са както трябва...  Thinking Дано да ги прави по хубаво изцедени, ще споделя утре  Peace

Относно мерките като гледам нямам промяна, но аз тази седмица имах някакви излагации в диетата затова така ми се пада сега  Embarassed Sick Twisted Evil

До утре   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт