АВГУСТ вече наближава, мама славно наедрява!

  • 13 557
  • 309
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 107
аз редактирах линковете, така че вече са ОК

# 31
  • Мнения: 116
аз редактирах линковете, така че вече са ОК
О'к, обаче аз я видях!  newsm10

# 32
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро  Grinning

Черпя по кафе   food010 , макар че аз моето вече го изпих  Simple Smile
Как изкарахте вчерашния празник? При нас в града беше една лудница, разходихме се едва привечер с надеждата да има по-малко народ, но уви  ooooh! Очите ми бяха на десет да не изгубя Йоан някъде  #Crazy

Поли-Моли, много симпатична количка  Peace

От 10 ина дни се е обърнал надолу с главата и само се дупи и рита с крачета  Party
Аз все още имам усещането, че моята госпожица не се е обърнала, рита ме предимно в областта под и около пъпа  newsm78 Иначе е много активна, и в момента не спира да шава  Heart Eyes

Гита и Боби, много свежарска тема, в унисон със слънчевото време /поне при нас/  newsm51

# 33
  • Мнения: 107
Май няма никой във форума...

# 34
  • Мнения: 107
Ментина, благодаря за количката. Благодаря и за кафенцето....Аз имам някакви проблеми със страницата във форума, не ми се обновява, дава ми че последните постинги са от вчера...
 

# 35
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Поли-Моли, при мен всичко е наред  newsm78

Очертава се мрачно време  Close, а рано сутринта се похвалих, че при нас пак ще е жега. Дано не завали, че да излезем с Йоан. Засега си е намерил занимание, но да го държа затворен цял ден вкъщи нещо не ми се нрави  Tired
Засега ударих спирачки на пазаруването за бебка - само гледам и набелязвам. Наумила съм си да изчакам консултацията си на 07.06., а и същата седмица трябва да ходя при лекаря, който ще ме изражда. Искам да чуя, дай боже  Praynig, отново потвърждение за пола, че тука като четох вашите писаници /в предишната темичка/ нещо взе да ме гони параноята  Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 843
Добро утро  на всички!  Hug
Аз ей сега се излюпих.  Embarassed Както казах и преди на фона на предишното не спане, сега ме е хванал ленивия период - едвам се разделям с леглото.
Поли - Моли - количката е много сладка. Може ли да ми обясниш, къде на Илиянци е магазина на Мони ?

# 37
  • Мнения: 3 595
Добре дошла на XrisPal и лека бременност!

Поли честито за количката и кошарката! За Елито купихме дървена, а после и сгъваема за игра. Идеята беше един ден малкото бебе да я ползва, а дотогава беше удобна за път. Вече все повече хотели предлагат кошарки, а и бебето на път може да си спи в количката, но сме си я ползвали и е много удобно. Дори за тях продават сгъваеми матрачета и знаеш, че на бебето му е добре. Сега малкия ще спи в сгъваемата кошара, тя е на две нива. А като стане на 2 години ще им купим детска стая. Междувременно Елито ще е на 4 и още ще се събира в дървената. Такива работи. Та сгъваемите кошари са си също толкова удобни. В крайна сметка то и от матрачето, което ще купите към нея зависи.

Иррра много пари ми се виждат  Shocked А защо не идеш някъде за второ мнение  newsm78 Имаме доста познати лекари и повечето ги зарибяват за нови и скъпи лекарства, които да изписват, а си има по-евтини еквиваленти, да не говорим, че се изписват антибиотици за щяло и нещяло....

ПС: Утре влизам в 7мия  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 660
Мда толкова са 106 лева излизат предписаните ми хапчета,пада се по 4 лева на хапче,питах и в друга аптека,ще изчакам една седмица и пак ще направя урина,тогава отново ако има бактерии,ще ги взема,незнам защо са толкова скъпи,като се замисля колко ли хора биха си позволили да пият такива скъпи антибиотици,тия са луди,ще търся еквивалентен вариант,ако се наложи,надявам се да се изчистя до една седмица....

# 39
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро и от мен!
При нас пече и се очертава хубав ден. Ще чакам дребното да се излюпи Mr. Green и изчезваме навън.
Иви, и аз след два дни влизам в 7-ия - леле, то май не остана, пък уж далаче беше.
Аз нищо още не съм купила. Мисля като се върнем от морето да почвам.

Не ви казах да не ви тревожа, ама нашия тати е претърпял катастрофа на Шипка още в понеделник /тогава замина за Пловдив/. Слава богу, малката беля, но го болят натъртванията /има контузия на гръдния кош от колана и в слабините, където го е притиснал мобилния телефон - нали го носи на кръста.../. каза ми чак като се прибра /може би е прав, кой знае как щях да психясам, като не съм при него.../ Та сега се занимавам с него и нещо хич не ми е до покупки...Добре, че са карали бавно /той е бил на предната седалка до шофьора/ и са били с колани. Мацката отсреща ги е натресла челно, карала е /на Шипка представете си в дъжда Close/ с над 80 км/час...
Досега си мислех, че понеже мъжът ми е добър и съвестен шофьор, който спазва правилата, не може да ни се случи такова нещо, но вече ме хваща страх за пътуването до морето - ами незнам отсреща какъв идиот кара и на колко ракии е #2gunfire...

# 40
  • Мнения: 3 595
Мариета, дано бързо се оправи! Ужасен стрес си е! Добре, че се е усетил да не ти казва...можеше и да си родиш от тревога! А за безумните шофьори  Rolling Eyes какво да ти кажа...дано пък някой ден почнат да се осъзнават малко, че и пострадалите да намалеят!

# 41
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Не ви казах да не ви тревожа, ама нашия тати е претърпял катастрофа на Шипка още в понеделник /тогава замина за Пловдив/. Слава богу, малката беля, но го болят натъртванията /има контузия на гръдния кош от колана и в слабините, където го е притиснал мобилния телефон - нали го носи на кръста.../. каза ми чак като се прибра /може би е прав, кой знае как щях да психясам, като не съм при него.../ Та сега се занимавам с него и нещо хич не ми е до покупки...Добре, че са карали бавно /той е бил на предната седалка до шофьора/ и са били с колани. Мацката отсреща ги е натресла челно, карала е /на Шипка представете си в дъжда Close/ с над 80 км/час...
Досега си мислех, че понеже мъжът ми е добър и съвестен шофьор, който спазва правилата, не може да ни се случи такова нещо, но вече ме хваща страх за пътуването до морето - ами незнам отсреща какъв идиот кара и на колко ракии е #2gunfire...

Мариета, настръхнах като прочетох  #Crazy И моят мъж не слиза от колата, имам му пълно доверие като шофьор, но като гледам какви самонадеяни шофьори имааа  ooooh! Профучават покрай теб с бясна скорост, очакват другите около тях да ги пазят, а тя белата става за секунди  #Cussing out
Нещо по-ведро - къде ще ходите на моренце  Grinning Похвали се  Heart Eyes
И при нас слънцето отново изпече, вече си уредих срещичка и след малко с дечко потегляме  Mr. Green

# 42
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ментина, по стара традиция  Mr. Green си ходим в Балчик. Всъщност към службата на съпруга ми там имат обособени хотелски стаи, та ни е много удобно /и евтинко/. Пък и свикнахме там и много ни харесва - знаем всяко камъче, обиколили сме и околностите - Каварна, Калиакра, Мидената ферма "Дълбока", пътьом спираме винаги във Варна, ходим на Аладжа манастир...
А все се каня да те питам тая Златна Добруджа къде е по-точно  Grinning?

# 43
  • Мнения: 4 546
Честит празник задочно, честито и на рожденниците   bouquet
Гита, страхотна слънчева темичка   bouquet
mari_eta , дано мъжо ти се възстанови бързо   bouquet наистина всякакви олигофрени има по пътищата, то направо като тръгнеш на път, все едно на война тръгваш - не знаеш дали ще се върнеш  ooooh!
на мен днес им беше много скучно в къщи и реших да отскоча до офиса и да надникна във форума  Crazy  Grinning
вечра ходихме до сливен и вече си имаме кошарка  newsm44 newsm68 newsm44 ето тази http://www.dibobg.com/products/_bigImg/Sanyb2.jpg. мъжо, обаче нещо пак го затресе суеверието и не иска да я сглобява  Confused уж го навих за утре, пък ще видим. ами че аз искам да си я накипря  Blush

# 44
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Хери, леглото е направо прекрасно Peace! В същите цветове като на снимката ли е?

Общи условия

Активация на акаунт