АВГУСТ вече наближава, мама славно наедрява!

  • 13 551
  • 309
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 546
да, само че чекмеджето не е оранжево, а жълто. а секцията ще ни е също в жълто и оранжево  Grinning

# 46
  • Мнения: 23
Мариетка -и на мен ми се изправи косата от разказа ти ,моето мъжле и то кара спокойно, но бързо. И аз много пъти стоя на тръни докато е на път  WhistlingДано се оправи бързо и отидете на море .Аз отдавна мечтая да отидем в тази част на България -много познати са останали само с добри отзиви от там.Дано ме огрее скоро Mr. Green
Гита -отново поздравления за темата . HugТези слънчица внесоха още повече настроение.
Херка -много симпатична кошарка Grinning.Наистина ако искаш я разопаковай за да се измерише ,но не я сглобявайте.Този процес отнема 2-3 часа. 
Ментина -твоето синче по -рано ли го пускаш на училище ,защото гледам че на възраст е колкото моята щерка.

# 47
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Благодаря ви, мамчета  bouquet! Ще се оправи, само нервите дето заминават.
А на море заминаваме на 25 юни - одобрени сме /изпращаме молба в службата му, за да се разпределят всички желаещи./ Досега винаги са ни одобрявали за десетдневието, което искаме, защото се съобразяват, че сме с дете. Пък сега и с две  Whistling
Муна, доколкото виждам Йоан е декември 2000г., затова ще е първокласник. Почти на една възраст е с Калоян, но той е януари 2001 и има още една година за игри Grinning.

# 48
  • Мнения: 361
Здравейте мами!!!

Аз чак сега се излюпих.Нали вчера си поприпомних какво е да си абитуриент, чак пак ми се прииска Heart EyesИзкарахме си страхотно, ще ви кача 1-2 снимчици да видите по малкия ми с 6 години брат Laughing

Иви под щипане имам в предвид едно такова между изтръпване и щипкане, много е странно.Все едно със спирт върху зарастваща раничка newsm78 (малко странно обяснение май дадох).Ама разбрах от какво е, снощи ми потече бая коластра от зърната и тези дето са като пъпчици около зърното.

Димианки, много благодаря за поздравите и честита нова придобивка Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 3 388
Ехх, какви хубави легълца! Да са ви честити и спокойни бебчета да спинкат в тях  Heart Eyes  Ние нашето легълце утре ще го сглобяваме и после ще ви пусна снимчици  Crazy
Забелязвам, че повечето легълца, които показвате имат решетка от едната страна, а другите стени за закрити. Тук пък всичките са само с решетки  Outta Joint Аз затова искам да сложа обиколници отвсякъде, да не му духа на детенце.

106 лева за антибиотик??? Наистина като животоспасяващо лекарство! Направо прекаляват! Аз тук Аугментин вземам мног евтино, по 2 еуро, само с рецепта, както повечето лекарства.

Мариета, важното е, че мъжа ти е добре  Hug Моят съпруг казва, когато шофираш не трябва толкова да внимаваш какво правиш ти, а какво правят останалите. И тук има един куп луди по улиците, особено разни 18 годишни пиклъовци с ферарита и поршета, които карат като невменяеми и много често, наред с тировете, са причина за фатални инциденти  Tired

Тук тази сутрин в 5 часа имаше страхотна буря. Сега пече слънце и пак става жега, все едно нищо не е било.

Аз току-що си изпих кафето с млякото и малко овесени ядки вътре. Омесих и едно тесто за Вкусните питки на Карина
от Готварския   chef

Да ви кажа, че от вчера моят малък мъж шава доста ниско, явно се е наместил там или се е обърнал с главата нагоре, нямам идея, но малко ме притеснява. Чувствам го доста под пъпа, все едно дърпа пъпната връв, едно такова странно усещане и върху шийката ... все едно ми е в канала . уффф  Tired ... а досега си го усещах само над пъпа ...

# 50
  • Мнения: 1 216
Добро утро, сладки мами!
То вече не е много утро, ама...
 Благодаря за вниманието вчера.
Снощи имаше весело парти с много приятели.
Не бях празнувала последните 5 години имного ми се искаше да си отпразнувам последната година с 2 отпред!!!!!
Марти благодаря за инфото за времето!!!

Мариета, и моят мъж се беше катастрофирал с едно такси миналата седмица и разбрах, чак като си дойдох в София. Слава богу без сериозни последствия.

XristPal добре дошла при сладкодумните мами на августовски бебоци!!

# 51
  • Мнения: 107
Persia, магазинчето на Мони се намира в края на пазара Илиянци...значи за ориентир търси Техномаркет. Мони е на същата редица на Техномаркет но малко по-надолу, между Техномаркет и входа на закрития мол/ако мога да хо нарека така/, ама има един закрит и доста грозен -не този, а по-луксозния. Абе след Техномаркет ще го видиш. Магазинчето е малко, аз очаквах нещо много голямо и много странно че нямаше колички на Мони, а само на Кангаро. Продава един арабин, много бъбрив, според който не чакем госпожица а господин:-))
 Мариета, скъпа, с тази война по пътищата направо не знам!!!!Добре че не е била по-тежка катастрофа!!! Лошото е че дори и внимателно да караш пак не знаеш кой ще те връхлети насреща. Има много нагли шофьори!!!!!!!! От сега ви пожелавам само положителни емоции да има в семейството, и никакви болести и злополуки!!!!!!
 Браво за моренцето! Ние тази година ще пропуснем, а следващата живот и здраве трима на море!
 Иви и ние решихме че ще ни е добре с подвижната кошарка. А отделни матрачета ли продават за тях? Нашата има нещо като дюшече, изглежда добро уж...
 Херка, много ви е весела кошарката!!!!Ние вчера едва изчакахме да се приберем с покупките и да започнем сглобяването!!!!Даже сега поглеждам към разглобената количка....ех че няма начин да изляза с нея по улиците едва държа...........
 Адриана, и аз имам такива като пъпчици около зърната и все се каня да питам дали някой друг има, защото реших че ми има нещо...а коластрата още я чакам
 А как са ви пъпчетата? Моето беше много вдлъбнато а сега е изкочило навън....прибират се после пак, нали?
 
 

# 52
  • Мнения: 361
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=110048&photo=18
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=110048&photo=17
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=110048&photo=16

Това са малко снимчици от вчерашният ни празник Heart Eyes
Лек и усмихнат ден на всички желая.Аз сега ще ходя малко на вън и после пак ще пиша Grinning

Поли-Моли, за моето пъпче няма да обяснявам, то и на снимките се вижда.А тези дето са като пъпчици си имаха име, ама кой да го запомни newsm78, но иначе са си нормални за бременноста.

# 53
  • Мнения: 3 595
Ади дано не е твърде неприятно усещането! Не ми е познато  Simple Smile По-скоро се присетих за усещането секунда преди да текнат гърдите  Laughing Много хубави снимки  Heart Eyes

Сонита
дано е фалшива тревога  Praynig

Поли матрачето към сгъваемите кошарки е по-скоро за игра. То е твърдичко сравнително и се поставя като основа на кошарката, но за отгоре се купува матраче като за другите кошарки. Сгъваемите кошари обикновено са с размер 60/120 и се купува и такова матраче. Ние си бяхме взели сгъваемо матраче предимно за път, но сега когато ще я ползваме като постоянна кошара ще си купим от пенолатекс или кокос, сигурно от пенолатекс.

# 54
  • Мнения: 107
[b
Сонита[/b] дано е фалшива тревога  Praynig
и аз стискам палци

Иви, благодаря ти ще търсим матраче и ние, но за него има време още
Ади, хубави снимки...ех кога беше времето когато и аз имах бал....преди 10години....

# 55
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Здравейтеее!

Мариета, бързо възстановяване на мъж ти желая! И да пратиш поздрави на Каварна, че и тази година ще я пропусна. Евентуално сестра ми може да води Танти и племенника при баба там през юли. Ама на мен ми се ще Тантура да си е тук за събитието, а тогава вече ще съм на нисък старт.

Момичета, на вас изтръпнало ли ви е около пъпа? На мен да и даже, като пипам там, ме наболва като протъркано. Не е кой знае каква болка, но ми е странно дали е нормално. Иначе Пришълеца си шавурка вътре.

# 56
  • Мнения: 3 595
не е изтръпнало   33uu

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Опасна работа сме ние -докато смогна да прочета старата и вече имамае нова още по хубава слънчева тема. Sunglasses
Мариетка добре че пак малкия дявол.Дано бързо се оправи мъжа ти Peace
Поли-Моли количката много ми хареса-на мен са ми обещали да ми дадат,но ако не ми хареса сигурно ще си взема същата или Пуки на Чиполино.
И мойта бебка не рита толкова колкото се върти и от време на време се "Избомбва" Joy
Още не смея нищо да купя-може би заради предишната ми загуба.Хем ми се иска хем неми стиска.
Гита и на мен не ми е изтръпнало.

# 58
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

 newsm78 тогава

# 59
  • Мнения: 1 457
Здравейте мацки   bouquet
И аз утре влизам в 7- ми месец и ми е много радостно./ Вече съм влязла в 7-мия. Супер/
Тук тази нощ беше някаква страхотна буря. Мен по принцип не ме е страх но имаше такива светкавици че дълго не можах да заспя. Бебо и той се събуди като се стреснах и ритка дълго време. Моят бебо още си ритка- някак все не мога да го видя кат осе намества а само като рита.

Аз досега не съм имала коластра, но тези бели пъпчици около зърната си ги имам и от преди. Просто сега са по изпъкнали.
Гита и не мен и изтръпва над пъпа- все едно кожата ми е наранена. Аз се мажа с кремче. Мислех си че може бебо да натиска повече там и затова да боли

Херелина много хубава кошарка  Peace И на мен ми беше харесала тази

Оф дано днес да не вали толкова, че вече се наводняваме.
Хайде чао засега от мен  Hug

Последна редакция: пт, 25 май 2007, 12:48 от Arven

Общи условия

Активация на акаунт