Юни месец се задава, на мама радост обещава!

  • 16 221
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 199
честито на новите мами да са им живи и здрави бебенцата.
Аз като гледам много малко ще останем за юни newsm12 и сигурно ще съм една от последните родили.Но няма значение да са ни живи и здрави бебенцата и всичко да е наред.
Да пием по едно за здравето на всички бебенца :beer0aНаздраве на всички и пожелавам на всички лесно и безпроблемно раждане. newsm10 newsm51:

# 61
  • Мнения: 4 525
Хехееее, още бебета!
ЧЕСТИТО НА ЛИЛИБОН, TUMMY И АННА_25!!! ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА, НА ВАС БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И СКОРО ДА РАЗКАЗВАТЕ!  smile3525
Jujata, много се радвам за концерта! И като разбереш датата за секцио със сигурност, да споделиш!
Рени и Елз, добре дошли отоново!  bouquet Как са мъжагите? Хапват ли мощно?
Аз ви оставям засега, че имам работа, поздрави на новите бебоци и много целувки на тях и техните майки!  bouquet

# 62
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Честита радост на Лилибон и Тъмми  ylinfant
Да са им живи и здрави бебоците и те самите бързичко да се възстановяват!!!Много ме радват подобни новини, чудя се кога ли и аз ще вляза в списъка Thinking
Днес бях в Тина Киркова на 3d ехографа- докторката ме попита имам ли вече контракции, защото Бебчо се е нагласил изцяло да се запознава с живота извън корема ми. Аз обаче все още нямам болезнени контракции. Иначе тя ме увери, че всичко си му е наред, било му добре вътре и явно затова не бърза да излиза Simple Smile
За пореден път ми направи впечатление, че докторите много ми се радват, когато им кажа, че възнамерявам да раждам нормално newsm78 Не съм пък толкоз дърта... Wink
Чакам да спре гнусния дъжд навън и да ни залее поредната порция дъжд от бебешори Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 212
ЧЕСТИТО НА ЛИЛИБОН, TUMMY И АННА_25  !!!  newsm51 newsm51 newsm51

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 19:29 от parleva

# 64
  • Мнения: 936
Цитатът на Лионез е от Маймунската тема  -   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=42488.0 - заслужава си да се прочете!
Ако имате време прочетете и това - аз много се смях  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135444.120

За памперсите в Тина Киркова не се притеснявайте - никой не ви гледа пакета дали е отворен или не...

Извинявам се за вмешателството в темата!

# 65
  • Мнения: 1 488
Честито на мамчетата и тяхните сладки бебчовци!  bouquet Да ви радват много и да се възстановявате бързо! Така като гледам юнските бебета станаха майски! Ади от утре започваме юни месец и да се надяваме,че всички бебета ще са ни здравички и хубавички!

# 66
  • Мнения: 762
nenaatoa ,ти не си ли Юнска (бъдеща) мама?Защо се извиняваш че се бъркаш във форум за такива и то изчезващи с тия нетърпеливи бебета Wink
Я по-добре да ти кажем:ДОБРЕ ДОШЛА!
На Лъвицата Галя,която не разбрах кога прибират в болница днес или утре,пожелавам достойно раждане и бързо да се връща в редиците на цариците Wink
А аз получих ужасна новина.От понеделник затварят за ремонт болницата,където трябваше да родя.
Сега трябва да си избера друга болница и...всъщност не знам какво трябва да се прави,защото там акушерката се грижеше за всичко и сега съм като бременно сираче на улицата...и то с термин 3 юни...
Помогнете ми...пишете ми как става записването в Медицинска Академия или Шейново?
Плюс това,знам че тоновете трябва да се слушат често като преносиш,а аз не знам към кого да се обърна...
Има ли някоя която отива да ражда на общи основания...или там както се казва...
Моля ви,дайте съвет какво да правя...

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 18:05 от dimitriana

# 67
  • Мнения: 22
Честито на мама Аnna 25  smile3525
и на мама Tummy!!! smile3525

Да са им живи и здрави бебките!!!


Днес бяхме на лекцията на 9 месеца  с малкото ентусиастки, които сме останали - Antoniast, Gery_baby  & Alissaa. А след това познайте къде ходихме......на свиждане в Майчин дом на Кетката и ......МАЯ / ТАКА СЕ КАЗВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА НА КЕТИ/       ylinfant
Кети изглежда страхотно !!!! Все същото чувство за хумор....
 newsm10
А МАЯ е просто една красавица - от малка й личи, че ще разбие много мъжки сърца - една такава изписана и нежна...
Хайде  да не напомням, че утре е първият ден на месец ЮНИ....
Успех и късмет на всички разраждали се....

# 68
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
ЧЕСТИТИ БЕБКИ НА ANNA 25 и TUMMY! МАЛКИТЕ КРАСАВИЦИ ДА РАСТАТ ЖИВИ И ЗДРАВИ!!! И МНОГО ЩАСТИЕ ДА НОСЯТ НА ВСИЧКИ СВОИ БЛИЗКИ!

dimitriana, как пък затвориха болницата под носа ти!!!!
Нищо, не се шашкай, горе главата!!
За меренето на тонове, днес прочетох на вратата на 106 кабинет в Тина Търнър-Киркова, че "ТОНОВЕТЕ СЛЕД 8 1/2 МЕСЕЦ СЕ МЕРЯТ БЕЗОТКАЗНО, НЕЗАВИСИМО МАЙКАТА В КОЯ Е ИЗБРАЛА ДА РАЖДА"
 Ето ти го спасението за тоновете - ходи в Тина Търнър и си ги мери ако не родиш до 3ти Mr. Green.
Относно "раждането на общо основание" - вярвам, че във всяка болница ще те приемат и няма да те върнат. С изключение на ТОКУДА, където сигурно са готови да те приемат само след щателно преброяване на сумата пари, която носиш  Mr. Green. Е, разбира се, трябва да е задоволително голяма ( сумата) иначе вероятно ще ти покажат вратата отвън как се затваря  Mr. Green.

Аз лично те каня да дойдеш в Тина Търнър - чистичко е, дежурните екипи са доста кадърни и хвалени. А и в тази болница можеш да си платиш съвсем официално за много неща, а можеш и стотинка да не дадеш - зависи кое как ти се струва  Hug. Освен това - бебетата стоят при майките или поне стига ти да искаш. Кафета, кафененца, градинки и ред други екстри са в изобилие, магазинчета също, па и пазарчето на Красна поляна е съвсем наблизо. Всъщност - може между кърменията и на шопинг да се иде  Joy за разтоварване на стреса от раждането и по-бързо редуциране и изхвърляне на хормоните от бременността hahaha.

Тези дни ще влизам в болница, ама не искам да казвам точно кога, защото съм сигурна, че малкото човече а е прочело какво съм написала, а се е напънало да промени плановете. Но ще организирам така нещата бързо да разберете поредните данни за списъка на първа страница  bowuu

# 69
  • Мнения: 762
 newsm45
Lioness ,добре че си тук,защото наистина имам нужда от кураж точно сега.Лелее като изхвърлено коте се чувствам сега...А на всичкото отгоре от притеснение ме почнаха някакви леки контракции ниско долу.Не мога да разбера бебето ли се намества (мърда) или са контракции,но точно сега не е момента да разбирам.
Утре ще отида да си взема изследванията от болницата,защото те ми направиха доста дебел картон вече (всичко само 300 лв излезе). Доколкото ми казаха директорът на болницата е изпратил писма и не знам си какво до всички болници включително Св.Киркова,но при всички положения не трябва да раждам тази вечер,защото всичко освен листа за хоспитализация ми е в болницата.
Ох,съвсем истински са си контракциите...
Май тоя директор ще ми плаща и таксито,щото усещам обиколка на София...
Ух,размина се...та не смея да кажа и на таткото,че утре има изпит,които много държа да вземе,а не е сядал да учи още...
Май ще чакам свекървата и ще дишам дълбоко...
Иначе мога да ви поканя на едно онлайн раждане Simple Smile

# 70
  • Мнения: 245
Ще стискам палци, Лъвичке,  а нищо чудно да се засечем там Laughing, днес цял ден имам някакви идиотски болки, не силно, но като ходя имам чувството, че ще изтърся бебла на улицата.
Много хубаво име са избрали Кетката и мъжа й - и на мен ми е любимо, обаче мъжът ми не го харесва, та ще си остана само с мечтите, все пак е хубаво и двамата да го харесваме, нищо, че аз ще го раждам Simple Smile

# 71
  • Мнения: 245
newsm45
Lioness ,добре че си тук,защото наистина имам нужда от кураж точно сега.Лелее като изхвърлено коте се чувствам сега...А на всичкото отгоре от притеснение ме почнаха някакви леки контракции ниско долу.Не мога да разбера бебето ли се намества (мърда) или са контракции,но точно сега не е момента да разбирам.
Утре ще отида да си взема изследванията от болницата,защото те ми направиха доста дебел картон вече (всичко само 300 лв излезе). Доколкото ми казаха директорът на болницата е изпратил писма и не знам си какво до всички болници включително Св.Киркова,но при всички положения не трябва да ражадам тази вечер,защото всичко освен листа за хоспитализация ми е в болницата.
Ох,съвсем истински са си контракциите...
Май тоя директор ще ми плаща и таксито,щото усещам обиколка на София...
Ух,размина се...та не смея да кажа и на таткото,че утре има изпит,които много държа да вземе,а не е сядал да учи още...
Май ще чакам свекървата и ще дишам дълбоко...

Хехе, да не се съебрем отряд дружина в Тина Киркова, и аз за там съм се запътила.
Коя е тази болница, дето затваря по никое време и остава сладките безпомощни бременно-коремести майчета на улицата?

# 72
  • Мнения: 4 525
Аз лично те каня да дойдеш в Тина Търнър - чистичко е,
hahaha
Dimitriana, гадничко е това, но пък ти привми нещата с неизменното си чувство за хумор и най-вече с факта, че живеем в 21-ви век - не би трябвало да има значение къде ще раждаме, родилката трябва да бъде посрещната навсякъде с нужното внимание и уважение. Споделям мнението на Лъвичката, че Тина Търнър е добър избор - племенничката ми там се роди, аз съм лежала в Патологията там и знам какво е. хайде успех! Hug
Лъвичке, на теб успех! Нали няма да се дадеш за секцио? Peace Ще чакаме новини за теб и младежа! Hug
Поздрави на Кетката за хубавото име! Аз съм пристрастна, защото сестра ми така се казва! А и цял един месец има всеки ден имен ден! Mr. Green
Успех и на МКТ, доколкото си спомням, тя днес трябва да е влязла в болница за секцио. Чакаме хубавите новини и от нея! Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 762
Коя е тази болница, дето затваря по никое време и остава сладките безпомощни бременно-коремести майчета на улицата?
smile3549 Лозенец е болницата възхитителна.Уж,трябваше да си направя картон,за да се вредя преди ремонта...ма карма...тва бебе знае и кога и къде иска да се роди..почвам да се лаская,че е избрало точно мен толкова ориентирано,а и да се чудя от къде такъв ген:)

# 74
  • Мнения: 245
Ми да си чукнем една среща в отделението Laughing и да развъртим едно белотче, само четвърта мама трябва да намерим Laughing

Общи условия

Активация на акаунт