Юни месец се задава, на мама радост обещава!

  • 16 208
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 762
Добро утро!
То имало и мами с невидимо присъствие Wink
Честито на anna_25 .Пожелавам ти да нямаш време само по най-хубавите поводи! Мисля че това е най-близко до дефиницията за щастие!Добре дошла във форума!
Брей каква съм мъдра тази сутрин:)
Tummy,браво!Да е жива и здрава Белослава! Както би казала баба ми,да е не само бяла,но и румена,засмяна Simple Smile
Добре са ни дошли и двете госпожици в отбора на мамите-тъщи. Ще се грижим добре за тях ! Grinning
4oko25 ,абе не че ти се бъркам,ма на тия размери на Белослава май му се вика жена,не момиченце Wink . Евалата на майката за голямото и силно отроче!

# 46
  • Мнения: 245
И от мен всичко най-най-хубаво на новоизлюпените мами.
Леле, всеки ден започнаха по две по три да се раждат, кога ли ще дойде моят ред Crazy?

Приятен ден на всички.

Еличко де се изгуби?

# 47
  • Мнения: 546
Брей, че бързо се множим!!!  Party Да са ни живи и здрави новите попълнения!
Честито на Лилибончето за синчето! С пожелание да расте умен, здрав и хубав, за радост на мама, тате, кака и бате!  smile3525
Добре дошла в редиците Аnnа_25! Честита рожбичка! Да изпълва с усмивка всеки ден в живота ти! newsm51
Тummy, нека Белослава да е жива, здрава и много красива! Бързо възстановяване и завръщане!  newsm51

# 48
  • София
  • Мнения: 1 635
Честито на Анна25 и Цвети!

Честито на Томми и Белослава!

Наистина скоро ще почна да се притеснявам, че ще остана сама на края и без това съм от последните в списъка, а няма нещо, което да подсказва, че ще подранявам. То и сега не е редно, че още сме малки на кг и все пак.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 235
ЧЕСТИЧО НА МАМА АННА25 И МАМА ТОМММИ, да са им живи и здрави дечицата, бързо да се възстановят и да разказват на нас чакащитее. smile3521 smile3525

# 50
  • Мнения: 19
Честито мили майчета, на всички: Да са ви живи и здрави прекрасните мъничета и все повече нека да стават!   bouquet

Да ви се похваля - с мъжа ми изкарахме прекрасно на концерта на Джордж Майкъл, още сънувам фрагменти хихихииихихихихи
Бебка явно е и тя бясна фенка, защото танцуваше навместо мен  Joy
Как сте вие мили мамчета, тежат ли вече коремчетата, хайде малко ни остана... утре и аз ще разбера кога ще е моето секцио, но определено ще е някъде между 8 и 12 юни - ееееееех някак си не се чувствам подготвена, но кой ли се чувства  Blush
Поне дрешките на бебка са изпрани и багажа за родилното е почти стегнат, а и "великия ремонт" му се вижда края....ах  Party

Е приятен ден и очакваме още прекрасни новини за новодошли мъничета  Hug  Hug  Hug

# 51
  • Мнения: 352
Лилибон, честит юнак!  Да ти расте здрав и щастлив и много да те радва!    bouquet
Анна 25, да ти е жива и здрава Цвети и нека животът и е обсипан с много цветя!   bouquet Tummy, честита щерка и на теб. Да расте здрава и обичана!   bouquet

Лайънес, откъде е този цитат?
Елз, разкажи нещо повече за бебока  Grinning
МКТ и Шоши нещо се изгубиха... може вече да са родили  Grinning

# 52
  • Мнения: 54
ЧЕСТИТ МЪЖ НА ЛИЛИБОНЧЕТО! smile3525
ЧЕСТИТА ЦВЕТИ НА МАМА АННА 25 newsm51
ЧЕСТИТА БЕЛОСЛАВА НА МАМА TUMMY newsm51
Да са ви живи и здрави и много усмивки да ви носят малките бебоци! Мъжът силен, хубав и чаровен да израстне и много да се гордеят мама и татко с него; малките принцесии те да разстат красавици и умници и да се редят на опашка за тях. Бързо възстановяване на мамите, да мога да се радват на бебоците си   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

уф, да ви кажа вече не смогвам да се нарадвам на хубавите новини! Тамън се зарадвам за ново бебче и хоп още 2  Laughing Много лавинообразно взе да става раждането в тоз форум, като че да е заразно. Само аз си седя преспокоино без контракции или предменструални болки, бебече си рита ли рита и май за никуде не бърза още. Пък мен почва да ме хваща еуфорията покрай вас и малко страх дори. Ама важното е всичко да е наред и с раждащите мами и с чакащите такива  Peace

поне имам много информативни и забавни неща за четене, като пост на Лъвицата  Hug

пожелавам много усмихнат и бебеносен или възстановителен ден на всички   bouquet  bouquet

# 53
  • Мнения: 54
Пропуснах да изкажа благодарности за всияките мили пожелания по повод бракуването ми -
много сте ми мили и ви пожелавам на всичките да се обичате много с татковците и да се подкрепяте и да сте много щастливи семейства с прекрасни деца   bouquet  bouquet  bouquet

# 54
  • Мнения: 2 529
ЧЕСТИТА ЦВЕТИ НА МАМА ANNA25!!!   stork-girl  newsm18 baloni

ЧЕСТИТА БЕЛОСЛАВА НА МАМА TUMMY!!!  stork-girl newsm18  baloni

Да растат здрави, красиви и умни момиченца за радост на мама и тати!!!  Kissing Heart

# 55
  • Варна
  • Мнения: 558
Хей, докато се обърне човек и вие сте напълнили форума с бебешори  Laughing!

Честит син на Лилибон! Да ви е жив и здрав, голям и хубав като батко си да стане! От късмет да не се отърве! А така, един варненец повече, че какво ще ги правя тези мои две моми  Mr. Greensmile3525

Честити дъщерички и на Tummy и Анна25. Да са живи и здрави и много красиви малките Белослава и Цвети и да изпълват с радост живота ви! newsm51 newsm51

На сладките майчета желая бързо и леко възстановяване!

Аани, направо ми настръхна косата като ти четях поста. Добре, че всичко е наред с вас! Какви само ги правиш на финала. Сигурно си спринтирала  Grinning.

Ех, как се скапа времето, а аз ще ходя на тържество по случай първи юни в яслата и то на двора. Дано се покаже слънчо благосклонен към децата! sun sun Кажете една молитва за слънце   Grinning.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 235
Много скапано време, newsm11 smile3515 а така се бях настроила да ходя до "прасешкия" магазин, да разгледам дали има нещо интересно и как са цените, но уви май ще си стоя в къщи.
Знаете ли какво си купих? Превръзки за родилки, една позната ми беше казала за тях и аз си поръчах един памет да видя какво представляват. Thinking Е като отидох да си ги взема след няколко дни щях да падна, когато аптекарката ми подаде един голям пакет почти колкото тези на памперси. Като се прибрах първото нещо беше да отворя пакета и  да видя за какво става въпрос ...... е лошо ми стана това са си направо памперси за възрастни, само където нямат лепенките за захващане. Не знам как ще се разнасям с тях из болницата, но вече са си мои и трябва да си ги използвам Party
До мамите родили в Св.София /бивша Тина Киркова/, прочетох е един списък, че памперсите които трябва да се занесат в болницата не трябвало да са отваряни, а аз съм купила голям пакет (98бр.) и не мислех да го нося целия. Та питането ми е дали ще мога да си занеса  примерно 20-тина броя. И ако се сещане нещо по-особено като изискване моля кажете, за да мога да си стегна багажа, че нещо се ослушвам и чакам май да дойде момента и тогава.......... ама половинката нещо се сърди и ме кара да го събера, защото той нямало да може да се справи. Grinning

# 57
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Здравейте всички!
Честито на LILIBON за прекрасния мъж,на ANNA 25 за малката принцеса и на TUMMY за принцеса Шиши LaughingМного лесно се гледа голямо бебе.
Аз вчера бях на консулт и докторката ме постресна ,че едва ли ще изкарам още много,понеже водите ми били намаляли и бебо бил на старта.Освен това се очертавал едричък,така че не пречело ако се роди тия дни.
Прогнозите за момче остават,а аз още не мога да свикна с мисълта за СВЕКЪРВА отново. Sick
Няма ли някоя ,на която да са и объркали пола на УЗ-то,да си се понадявам още малко на чудо. Thinking
Желая на всички спокойни дни и ако някоя се разбърза за този месец,бързо и безпроблемно раждане!  bouquet

# 58
  • Мнения: 166
wavey
 Благодаря Ви момичета за хубавите пожелания Hug


Цвети току що заспа и ми се отдаде възможност да ви благодаря за пожеланията и да видя докъде стигнахме (дали ще останат бебчета за Юни месец Thinking)

Tummy, да е жива и здрава Белослава

# 59
  • Мнения: 46
честито на всички мами Кетка,Лусия,Лилибон,Анн-25 и Тамми за прекрасните бебоци,да са жи живи и здрави и много много да ви радват,а на мамите желая скорощно възстановяване и завръщане

Общи условия

Активация на акаунт