Юни месец се задава, на мама радост обещава!

  • 16 209
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 603
Лилибонче, честито ! smile3525 smile3525 smile3525
Почти всеки път като погледна в темичката и хоп - ново бебе. А като се сетя още колко време има да чакам.....и търпение нямам, и ме е шубе, и съм подута, и ми е тежко, че съм цял слон....

# 31
  • Мнения: 2 529
ЧЕСТИТО ЛИЛИБОН!!!  newsm51 РАДОСТТА МИ Е ОГРОМНА!!!  newsm44 newsm68 newsm44

Не зная направо какво да ти пожелая и затова ти желая за детенцето всичко най-хубаво, което можеш да измислиш!!! babydust7

# 32
  • Мнения: 1 488
Честито на Адашката!Lilibon   bouquet много цунки по муцунки! Аз ще дочакам май утрешната лекция на 9 месеца!Пък и гости ще имам вечерта може и тях да дочакам! Joy Ади лека от мен отивам да гладя чаршафчета! Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 1 235
Честито на мама ЛИЛИБОН, да й е жив и здрав сина, много да я радва и да слушка! smile3525

# 34
  • Мнения: 22
Честито на адашката Лилибон/по никнейм/
Да е жив и здрав бебо и мама бързо да се връща на линия!!! smile3525

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Юпиииииииии още едно варненче  Party
Да е живо и здраво момченцето и мама му  Hug

# 36
  • Мнения: 724
Да е жив и  здрав малкия мъж на Лилибон да носи на мама и на татко само радости smile3525

# 37
  • Мнения: 762
Ха,е тва му се вика късмет!Все се обърна за малко и ...
Честит нов мъж на Лилибон!!!Да я радва,да я радва и после много да я гледа! Heart Eyes А и да си каже името...за протокола
Вече стабилно се обърках!Така бързо се случва всичко,че започнах да си мисля че раждането е по-лесно от пазаруването (което винаги ми е било приятно Wink )

m_mm ,олелеее шапка ти свалям.Прибираш се от работа и започваш да се грижиш за нас Hug.Ма така е,да си внимавала кога си забременяла,щото аз хем си седя пред компа,хем не се пиша на линия и само акъл давам.  tooth
Lioness ,остава и на майка ми да успея да втълпя че бебетата след 25 години се гледат по различен начин Simple Smile.Защото на педиатърката мога да и се усмихвам и да не я виждам, ма майка ми не ща да говори глупости за кърмене на 3 часа (за да мога да ходя до магазина) и вода,щото били жеги лятото.Все пак в панелките не е жега като на полето (хвала на гениалният им проектант  Simple Smile)
Това за секциото хич не ми хареса.Много ли е деликатно или има начин да споделиш? Нахално е от моя страна,но искам да съм възможно най-информирана, защото мен ме плашат доста,както споделих,а най-новият хит е че ще затварят отделението към средата на юни и ТРЯБВА да родя до тогава.Аз вдигнах рамене и ги поканих вкъщи ако е след това...

# 38
  • Мнения: 166
Здравейте, милички

 smile3525 Честито на всички мами   smile3525

НЕКА ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ МЪНИЧЕТАТА
ДА РАДВАТ МАМА И ТАТЕ С МНОГО УСПЕХИ


Момичета, аз не съм от редовните във форума, но ви четях от време на време. Искам да ви се похваля, че и аз станах ЩАСТЛИВА МАМА, НА ЕДНА МАЛКА КУКЛА. Родих я на 23.05.2007г, тегло 3300, 51см. Кръстихме я Цвети.
Ще ме извините, че така кратко, но сега нямам много слободно време Party


Пожелавам На останалите момичета ЛЕКО И БЕЗ ПРОБЛЕМНО РАЖДАНЕ

# 39
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Мило Лилибонче, честито! Вече си 200 % -ова свекърва - да сте живи и здрави със свекъра да помагате на снахите, е и на щерката, де![/size]  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Момичета-кокичета, наваксвайте сега, защото после ще ви е малко по-трудно!
Един съвет от мен - поглезете се, работата никога не свършва, но като се появи в къщи новия човек приоритетите се променят и ... той/тя ще определя режима Ви!

Така че сега е момента да разполагате изцяло за себе си !  Peace  bouquet Hug

Лионес, аз също не будя сина си за кърмене - той сам става - като точно време от лабораторията в Гринуич е - по-скоро швейцарски чаовник ще закъснее, отколкото ние да пропуснем кърменето на 3 часа. А за цеденето  Joy от вчера си купих чашките за съхранение на кърма на Авент - резултата е - за ден и половина - достатъчно за крем-карамаел за цялата фамилия  Sick #Crazy newsm78

Така че теории много, ама малкия човек определя правилата

Айде, мацки, до утре!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 40
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Здравейте, милички

 smile3525 Честито на всички мами   smile3525

НЕКА ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ МЪНИЧЕТАТА
ДА РАДВАТ МАМА И ТАТЕ С МНОГО УСПЕХИ


Момичета, аз не съм от редовните във форума, но ви четях от време на време. Искам да ви се похваля, че и аз станах ЩАСТЛИВА МАМА, НА ЕДНА МАЛКА КУКЛА. Родих я на 23.05.2007г, тегло 3300, 51см. Кръстихме я Цвети.
Ще ме извините, че така кратко, но сега нямам много слободно време Party


Пожелавам На останалите момичета ЛЕКО И БЕЗ ПРОБЛЕМНО РАЖДАНЕ

Ти в Благоевград ли роди???
Да не сме се разминавали по коридорите някъде ? newsm78

# 41
  • Мнения: 11 607
Кой е тук от Благоевград? Може и на ЛС......

# 42
  • Мнения: 270
Момичета искам да ви съобщя извинявам се с малко закъснение не си бях в къщи,че Tummy си има момиченце родило се е вчера на 30.05. казва се Белослава тежи 3.750 и е 50см.

# 43
  • Мнения: 270
Пожелавам на Tummy бързо въстановяване и най-доброто бебе. newsm51 newsm07 .Сега вече мога да честитя и на Lilibon желая и здраво бебе и скоро да разказва. smile3525 smile3504

# 44
  • Мнения: 270
Много съм глупава  ooooh! от вълнение забравих да честитя и на мама anna 25 да ти е жива и здрава Цвети и винаги прекрасна като цветята. smile3522 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт