Презервативи??!!

  • 5 212
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 446
Ще отговоря по същество: и ние обикновено се пазим с прекъснат акт, макар че е по-ненадежден метод от презервативите. Но с тях никак не ми харесва... Confused

Подкрепям. да допълня, че от презервативите получих и някакви гъбички!

# 46
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Не ползваме Blush

# 47
  • София
  • Мнения: 397
Ще отговоря по същество: и ние обикновено се пазим с прекъснат акт, макар че е по-ненадежден метод от презервативите. Но с тях никак не ми харесва... Confused

Подкрепям. да допълня, че от презервативите получих и някакви гъбички!
със сигурност не е било от презервативите,те са стерилни.гъбите си живеят в организма в минимални количества,но при отслабване на имунитета-болест,бременност идр започват да се множат. Peace

# 48
Я, тийнейджърски въпроси! Явно ти е рано за такива работи "за възрастни". За домашно "Мъжът и жената интимно", издание някъде през 80-те години на миналия век. Ако ти е се види дебела, предполагам почти всеги брой на Космополитън/Грация/Коса/Блясък (ненужното да се задраска) съдържа олекотена версия на размисли по тези и други "така наболели проблеми на нашето съвремие".

# 49
  • Мнения: 1 047
Кондомите са задължителни, ако правиш секс навън.
У брачното ложе-натюр.

Що си създавате грижи, бе хора?
Просто спрете секса. Свиква се.

# 50
  • Мнения: 4 965
Дори двама души да си имат доверие, дори да не си изневеряват, пак няма гаранции!
Хламидии можеш да пипнеш от всякъде, после да ги лепнеш на партньора!
Да не говорим, за гъбичките, те могат да се предават до безкрайност!
Някой да е чувал за ХПВ - причинява рак на шийката на матката!

Предпочитам безопасността, която ми осигурява презерватива. Peace

Още повече, че има достатъчно оребрени, релефни и т.н., които увеличават значително приятните усещания и за двамата партньори, а и всичко е сигурно, чисто  Embarassed и не се налага да се прекъсва на най-интересното /както е при пркъснатия полов акт/.
А и от пазене с прекъснат полов акт аз родих двуяйчни близначки, а и четох някаква статистика преди време, че в около 30% от случаите с прекъсване - се стига до бременност.
Спирала не бих си сложила и не бих вземала хапчета, защото имам гинекологични и хормонални проблеми.
И за двамата презервативите са допълнителна екстра.
Просто не си купувайте обикнавени от 20 ст. и ще видите разликата  Crazy.

# 51
  • Мнения: 3 271
Просто не си купувайте обикнавени от 20 ст. и ще видите разликата  Crazy.

 Peace
Това е единственият приемлив за нас вариант на пазене. Но всеки си прави сам избора за себе си, тялото си и партьора си.

# 52
  • Мнения: 1 174
Ползваме презервативи откакто се роди бебка и това е начинът ми за предпазване от втора бременност, засега. Simple Smile
Не желая да пия хапчета.

Искам да попитам всички вас, които се пазите чрез прекъснат полов акт и "мразите" презерватива, как се чувстват партньорите ви и задавали ли сте им някога този въпрос?Не е ли егоистично от страна на жената да разчита на мъжа да я задоволява, разваляйки удоволствието си от секса, чрез прекъсване и изчакване и как бихте се почувствали вие, жени, ако трябва да го правите редовно? Хайде да се поставим и на мястото на партньорите си! Simple Smile

Извинявам се, ако сменям малко посоката на темата.

# 53
  • Мнения: 3 271
Не е ли егоистично от страна на жената да разчита на мъжа да я задоволява, разваляйки удоволствието си от секса, чрез прекъсване и изчакване

Питала съм. Казват ми, че не им прави впечатление, свиква се и т.н. И че с презерватив било по-гадно от това  Wink
Хора разни, разни идеали  Peace

# 54
  • Мнения: 690
С този прекъснат акт, са налице, двете ми щерки Joy. Свикнахме с презервативите и нямаме проблеми Laughing

# 55
  • Мнения: 550
естествено, че се свиква, младото поколение дори не го коментира.... лошото е, че нежеланието да слага презерватив нараства право попорционално със възрастта на партньора (това е мое наблюдение) имам предвид, че "крехкото агнешко" изобщо не коментира, БЕЗ не е опция...(явно сексуалното възпитание си казва думата) с колкото по-възрастни мъже съм била толкова по големи пазарлъци сме правили... това всичко което написах е от гледната точка на несемейна жена... виж като имам постоянен партньор не знам как ще стоят нещатата

# 56
  • Мнения: 1 612
Хич не обичам презервативите.
Добре, че не ми се налага да ги използвам (имаме проблеми със забременяването).
ive преди да разберем, че имаме проблем със забременяването съпругът ми ме пазеше точно с прекъснат полов акт и то ПО НЕГОВО ЖЕЛАНИЕ, з-о не обича презеравитиви. Така, че монетата винаги има две страни.

# 57
  • Мнения: 364
От 9 месеца и ние не използваме презервативи - опитвам се да забременея.
Иначе, изпробвали сме всички видове, които се предлагат на нашия пазар.
Веднъж, съпругът ми беше купил нова марка презервативи. Кой да прочете предназначението им. Изпробвахме ги същата вечер. Оказаха се ментолови! Sick Няма да описвам усещането, отвратително! #Cussing out
 Явно точно този вид е предназначен за орален секс! Ама кой да види! Joy hahaha Joy
От тогава презервативите се подлагаха на щателен преглед! Peace

# 58
  • Мнения: 3 537
Винаги и само с прекъснат акт, с презерватив и на двамата не ни е конфортно.

# 59
  • Мнения: 1 817
Мразим презервативите!  Peace Пазим се с прекъсване на полов акт. За съжаление ни се е налагало да се пазим и с презерватив по медицински причини  Confused .

Общи условия

Активация на акаунт