Хубавинята

  • 2 686
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Гуш, бих й сринала света тотално и веднагически като й кажа: "А ти пък даже и чаровна не си".

# 46
  • Мнения: 15 619
Красивата жена впечатлява на пръв поглед само .
А ако има и красив ум мога да се захласна и аз по нея. Mr. Green
 

# 47
  • Мнения: 2 673
Повечето ги е страх от красиви, интелигентни, с чувство за хумор, добре облечени, ДОБРЕ и скъпо поддържани жени.
hahaha такива жени не съществуват за съжаление. твърде идеални ще са а както знаем в природата идеални неща няма...

Щото не познаваш Карен.

аз съжалявам, че не познавам Карен, но се надявам да наваксам...ИМА прекрасни, чаровни, умни, секси мами!!! целия свят е в краката им - евала!!!
Не им липсва ни красота, ни кариера, ни семейство. Не са пресилени нещата..чак пък да идеализирам - не..Те наистина имат всичко..Жалко, че не съм една от тях Sunglasses

# 48
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Повечето ги е страх от красиви, интелигентни, с чувство за хумор, добре облечени, ДОБРЕ и скъпо поддържани жени.
hahaha такива жени не съществуват за съжаление. твърде идеални ще са а както знаем в природата идеални неща няма...

горки4кият  Rolling Eyes. разбрахме ти дереджето  Whistling

Ми гордеят се красивите, защото с красотата могат да постигнат повече отколкото биха могли ако я нямаха.
Мен по-скоро ме дразни, че много жени държат на всяка цена целият свят единодушно и ежеминутно да им казва колко са красиви. И на този им стремеж е подчинено цялото им жалко съществуване. Имам една позната, суетна до болка и до крайна слаботелесност, която беше стигнала дотам да ми каже "Ти даже никак не си красива, просто си много чаровна"   Crazy

това беШе лаф на майка ми  Confused. години ми трябваха, за да разбера ситуацията Laughing

# 49
  • Мнения: 14 489
въобще не е важно да си красив. не е важно и да си умен.

важно е да обичаш себе си и да вярваш, че всичко което си си мечтал ще се случи. че няма невъзможни неща. че много хубави неща те чакат. на това някои му казват късмет.
важно е да си мъдър, но това е доста трудно постижимо.
всичко друго и измислица за нечие оправдание.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 896
"Ти даже никак не си красива, просто си много чаровна"   Crazy


това беШе лаф на майка ми  Confused. години ми трябваха, за да разбера ситуацията Laughing


а аз още не съм разбрала какво точно искаше да каже тази моя позната.
Я кажи ти какво разбра за ситуацията.

# 51
  • Мнения: 516
Важното е да живееш в хармония със себе си и да се харесваш, но не до степен на самовлюбеност. А красотата е относително понятие. И въпрос на симетрия . newsm03

# 52
  • Мнения: 2 673
Важното е да живееш в хармония със себе си и да се харесваш, но не до степен на самовлюбеност. А красотата е относително понятие. И въпрос на симетрия . newsm03

ааа  Naughty
не е въпрос на симетрия, а напротив...гледах във филм по Дискавъри ако едно красиво лице, бъде разделено на две и се насложи огледалния образ на половинката то се превръща във ГРОЗНО Shocked

# 53
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
"Ти даже никак не си красива, просто си много чаровна"   Crazy


това беШе лаф на майка ми  Confused. години ми трябваха, за да разбера ситуацията Laughing


а аз още не съм разбрала какво точно искаше да каже тази моя позната.
Я кажи ти какво разбра за ситуацията.

4е я е страх (от мен Confused) и се опитва да ме омаловажи. кофти тръпка.  Rolling Eyes

въобще не е важно да си красив. не е важно и да си умен.

важно е да обичаш себе си и да вярваш, че всичко което си си мечтал ще се случи. че няма невъзможни неща. че много хубави неща те чакат
. на това някои му казват късмет.
важно е да си мъдър, но това е доста трудно постижимо.
всичко друго и измислица за нечие оправдание.


УРИЕЛ, с теб може и да се съглася. примери бол, само не знам тази настройка по рождение ли е, или се възпитава  Rolling Eyes

... а си мисля, 4е съм бая помъдряла, не мъдрец, де , не оЩе  Wink

# 54
  • Мнения: 14 489
мисля, че е по рождение или пък се възпитава в много много ранна възраст. с годините става все по-трудно изграждането на тази настройка newsm78

# 55
  • Мнения: 212
... а си мисля, 4е съм бая помъдряла, не мъдрец, де , не оЩе  Wink
За да станеш мъдрец ще ти трябва по-голяма брада от тази която имаш сега. Къде си виждала мъдрец без брада. Изчакай малко и може да те огрее с голяма хубава бяла брада... тогава вече ще станеш истински мъдрец.
а как е женския род на думата "мъдрец"  newsm78 може би една "мъдречка" ..... защо ли думата мъдрец има само мъжки род  newsm78

# 56
  • Мнения: 4 733
защо ли думата мъдрец има само мъжки род  newsm78
И колега , Борисе е само в мъжки род Mr. Green

# 57
  • Мнения: 2 673
абе, за ква брада говори Бобето newsm78

# 58
  • Мнения: 516
Важното е да живееш в хармония със себе си и да се харесваш, но не до степен на самовлюбеност. А красотата е относително понятие. И въпрос на симетрия . newsm03

ааа  Naughty
не е въпрос на симетрия, а напротив...гледах във филм по Дискавъри ако едно красиво лице, бъде разделено на две и се насложи огледалния образ на половинката то се превръща във ГРОЗНО Shocked
Аз пък бях чела някъде, че най красивите холивудски звезди били изключително симетрични. Холи Бери беше една от цитираните.

# 59
  • Мнения: 212
абе, за ква брада говори Бобето newsm78
За брадата на мъдреца как за коя. да си виждала мъдрец без брада. нали като се замисли мъдреца и си глади брадата за да може да мисли по-лесно

Общи условия

Активация на акаунт