Хубавинята

  • 2 684
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 353
  Ако сияеш всичко е наред. Ако си смазан и най-красивото тяло ще ти седи като дрипа.

# 76
  • София
  • Мнения: 3 099
Разбира се, хубаво е да не си брутално отблъскваща, но приемаме, че не става дума за тези казуси...

# 77
  • Мнения: 2 792
Тъкмо гледах пак Little Miss Sunshine.

Много зареждаш филм, толкова ме ентусиазира, че и децата ги водих да го гледат и им го изчетох, целия.

# 78
  • Мнения: 3 537
 Ако сияеш всичко е наред. Ако си смазан и най-красивото тяло ще ти седи като дрипа.
Peace

# 79
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ми аз не се мисля за красива, но по мене си падаха , а и сега си падат само красавци! Най-хубавото момче в курса беше влюбено в мене няколко години! Най-готиното момче в квартала-също/за което се и омъжих/!  В института имаше един хубавец, дето ревеше за мене, а като се погледна в огледалото-нищо особено !  Само, че сутрин  като се погледна в огледалото си викам:" Боже, Боже, каква хубост, какво чудо!!! Как се събра на толкова малко пространство?Ама то не само хубост, ами и умност!" И така излизам навън! А не съм хубавица, а само умница!
И като закърша една снага по улиците ......, като ,че ли играя латино танци!!!
Ми то така се омайват мъжовете! С трикове!  Laughing

# 80
  • Мнения: 6 167
Тъкмо гледах пак Little Miss Sunshine.

Много зареждаш филм, толкова ме ентусиазира, че и децата ги водих да го гледат и им го изчетох, целия.

нали? няколко пъти го гледам и все за красотата мисля  Laughing Wink

# 81
  • Мнения: 470
Излъчването е не по- малко важно.

Общи условия

Активация на акаунт