Хубавинята

  • 2 693
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Душко, говориш за "у нас" а виждам че живееш в Куба.

Вече паднах от смях!!!! Joy Joy Joy

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
Душко, говориш за "у нас" а виждам че живееш в Куба.

Вече паднах от смях!!!! Joy Joy Joy

 hahaha

П.С. Съвсем го объркахме...

# 32
  • София
  • Мнения: 3 099
Нека греят очите ти, нека имаш чувство за хумор и бърз ум, па и де на си баш най-големата убавица...
А, пък само красивите да се питат що мъжете обикват по-нелъскавите...

# 33
  • Мнения: 212
Душко, говориш за "у нас" а виждам че живееш в Куба.

Вече паднах от смях!!!! Joy Joy Joy
Мдааа интересно се е получило... и аз паднах от смях  Grinning

# 34
  • Мнения: 212
Нека греят очите ти, нека имаш чувство за хумор и бърз ум, па и де на си баш най-големата убавица...
А, пък само красивите да се питат що мъжете обикват по-нелъскавите...
И аз това казвам. Дали си хубава няма никакво значение. Важното е да си умна и добра. Красотата на жената е в душата й а не във външността й.

# 35
  • Мнения: 2 673
Освен това грозните жени обикновенно са по-умни от красивите защото на грозните не им остава нищо друго освен да учат и четат дебели книги и учебници докато красивите им съученички и състудентки ходят по купони и дискотеки. Просто защото грозните няма кой да ги покани на купон или изведе на дискотека...

и4 го не вярвам това 6е знаеШ. както и приказката, 4е били по_добри.  ooooh!

единствено, според 4уто от мъже, 4е били по_креватно освободени... Щото да компенсират нали  Rolling Eyes

абсолютно вярно! доста грознички женички, макар и образовани години ще съсипят да ти направят мръсно, .... естествено с освободени креватни изпълнения..

# 36
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

А, пък само красивите да се питат що мъжете обикват по-нелъскавите...

Щото им е по_лесно да си пазят периметъра там дето друго ку4е не Ще да се из....е  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 184
Абсолютно съм съгласна с Василиса.
Моите наблюдения са само от две висши заведения, но са същите.
А сега по темата:
Виждам, Мадам, пуснала сте две теми - за най-образована мама и за убавиците.
Аз, обаче, да се разчекна ли?

# 38
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Нека греят очите ти, нека имаш чувство за хумор и бърз ум, па и де на си баш най-големата убавица...
А, пък само красивите да се питат що мъжете обикват по-нелъскавите...

Не вярвах, че ще доживея да съм донякъде съгласна с теб.
Проблемът е, че има грозни жени, ама истински грозни и то поддържани- не са виновни, но е факт. Пък нека им греят очите и пускат шеги и закачки. Стават за компания, за приятелки, кошче за душевни отпадъци, ядрени физици и стари моми. Живот...

# 39
  • Мнения: 2 673
Нека греят очите ти, нека имаш чувство за хумор и бърз ум, па и де на си баш най-големата убавица...
А, пък само красивите да се питат що мъжете обикват по-нелъскавите...
И аз това казвам. Дали си хубава няма никакво значение. Важното е да си умна и добра. Красотата на жената е в душата й а не във външността й.

дрън, дрън....Само на грозните ли им греят очите и блестят с ум...Мъжете предпочитат  по-лесните жени, често ... грозни!Те са неангажиращи, и акробатично настроени\де са виждали те туй ФниМАНИе Crazy
Повечето ги е страх от красиви, интелигентни, с чувство за хумор, добре облечени, ДОБРЕ и скъпо поддържани жени. Тези дами остават за кавалерите. За "всеки" мъж има "всяка" жена.

# 40
  • Мнения: X
За "всеки" мъж има "всяка" жена.

С други думи: за всеки влак си има пътници.

# 41
  • Мнения: 4 195
Ще ти кажа това, което казвам и на сина ми. Не е важно да си красив, важно е да си умен.
Умните са по-красиво красиви от глупавите таквиз.  Laughing
П.П. Божкей, колко съм мъдра само!  Mr. Green
така е, права си, аз бях красива - по общоприетия начин, но не бях доволна от себе си, сега погрознях, доста, но пък поумнях(не заради погрозняването) и дипломи натрупах и комай ми е по - добре. Да , мъдра си, знам си аз, в теб да се вслушвам Whistling Whistling

# 42
  • Мнения: 212
Повечето ги е страх от красиви, интелигентни, с чувство за хумор, добре облечени, ДОБРЕ и скъпо поддържани жени.
hahaha такива жени не съществуват за съжаление. твърде идеални ще са а както знаем в природата идеални неща няма...

# 43
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Повечето ги е страх от красиви, интелигентни, с чувство за хумор, добре облечени, ДОБРЕ и скъпо поддържани жени.
hahaha такива жени не съществуват за съжаление. твърде идеални ще са а както знаем в природата идеални неща няма...

Щото не познаваш Карен.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 896
Ми гордеят се красивите, защото с красотата могат да постигнат повече отколкото биха могли ако я нямаха.
Мен по-скоро ме дразни, че много жени държат на всяка цена целият свят единодушно и ежеминутно да им казва колко са красиви. И на този им стремеж е подчинено цялото им жалко съществуване. Имам една позната, суетна до болка и до крайна слаботелесност, която беше стигнала дотам да ми каже "Ти даже никак не си красива, просто си много чаровна"  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт