Хубавинята

  • 2 683
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Аз пак на мойто си. И Тема.
Толкова ли е важно да си красива.
Конкурсите са все за това.
Грозничка съм. Не се оплаквам. 
Но ми е чудно, красивите защо толкова се гордеят. Ми, дар Божи.

абе да си привлекателен е по_лесно и по_успеШно, нЕма к'во да си обсъждаме.
ама не е достат4но да си красив/а по слу4ая  Rolling Eyes

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Просто защото грозните няма кой да ги покани на купон или изведе на дискотека...

Хайде сега да ми кажеш как точно някой ще разбере, че грозните са умни, след като никой не ги кани никъде?

# 17
  • Мнения: 3 447
Освен това грозните жени обикновенно са по-умни от красивите защото на грозните не им остава нищо друго освен да учат и четат дебели книги и учебници докато красивите им съученички и състудентки ходят по купони и дискотеки.
Ха. Ха. Ха.

# 18
  • Мнения: 4 978
Добре де, някой да дефинира  понятията хубава и грозна.
Това, което за един е хубаво, за  друг не е.И за грозното е по-същия начин.
Всичко е въпрос на вкус.

И в този ред на мисли, според мен няма грозни жени.
Има неподдържани, с ниска самооценка и комплекси.

Сещам се за героинята от филма "Моята голяма, луда, гръцка сватба".

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Отношението на другите е резултат на собственото ни отношение към себе се  Grinning
Когато се чувствам грозна, то е защото ми е криво. И обратното.

Може като клоун да се облека, ако очите ми, усмивката ми и т.н.  казват "светът е прекрасен", хората ще ме намират за прекрасна.

# 20
  • Мнения: 212
Просто защото грозните няма кой да ги покани на купон или изведе на дискотека...
Хайде сега да ми кажеш как точно някой ще разбере, че грозните са умни, след като никой не ги кани никъде?
Ами много просто се разбира. Завършват Университета с пълно отличие и се отдават на научна работа например. А учените хора са умни, нали? Най-често стават научни работници защото там няма значение калко си красива. Ти да си виждала красива жена ядрен физик например.... аз не съм...

# 21
  • Мнения: 4 978
Ти да си виждала красива жена ядрен физик например.... аз не съм...

А колко такива си виждал изобщо?

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз:
Ха, ха, ха!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Кой каквото ще да приказва, красотата е важна. Не че е причина за възгордяване или перчене, нито пък за вина, ако липсва. Поне при първа среща/интервю за работа е изключително предимство.

# 24
  • Мнения: 3 447

Ами много просто се разбира. Завършват Университета с пълно отличие и се отдават на научна работа например. А учените хора са умни, нали? Най-често стават научни работници защото там няма значение калко си красива. Ти да си виждала красива жена ядрен физик например.... аз не съм...

И да затвърдим наученото: Ха. Ха. Ха.

# 25
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Освен това грозните жени обикновенно са по-умни от красивите защото на грозните не им остава нищо друго освен да учат и четат дебели книги и учебници докато красивите им съученички и състудентки ходят по купони и дискотеки. Просто защото грозните няма кой да ги покани на купон или изведе на дискотека...

и4 го не вярвам това 6е знаеШ. както и приказката, 4е били по_добри.  ooooh!

единствено, според 4уто от мъже, 4е били по_креватно освободени... Щото да компенсират нали  Rolling Eyes

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нашите научни работници (повечето) не блестят нито с интелект, нито с постижения.
Защото у нас и едно магаре може да стане професор.
Всъщност, асистенти стават натегачите, които не могат да си намерят работа. Ако са толкова способни, щяха ли да стоят с двеста лева заплата и да ги гази някой чукундур професор?
П.П. Надявам се, че не разбих сърцето и представите ти, душко.  Blush

# 27
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моите наблюдения са от три висши учебни заведения. Отблизо.  Wink

# 28
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ти да си виждала красива жена ядрен физик например.... аз не съм...

Аз пък съм виждала:

# 29
  • Мнения: 212
Нашите научни работници (повечето) не блестят нито с интелект, нито с постижения.
Защото у нас и едно магаре може да стане професор.
Всъщност, асистенти стават натегачите, които не могат да си намерят работа. Ако са толкова способни, щяха ли да стоят с двеста лева заплата и да ги гази някой чукундур професор?
П.П. Надявам се, че не разбих сърцето и представите ти, душко.  Blush
Душко, говориш за "у нас" а виждам че живееш в Куба. Така че разбирам че говориш за Куба където е твоето "у нас". Затова няма как да ми разбиеш представите душко моя. Куба не ме вълнува особено че професорите са ви чукундури.

Общи условия

Активация на акаунт