Хубавинята

  • 2 689
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
Аз пак на мойто си. И Тема.
Толкова ли е важно да си красива.
Конкурсите са все за това.
Грозничка съм. Не се оплаквам. 
Но ми е чудно, красивите защо толкова се гордеят. Ми, дар Божи.

# 1
  • Мнения: 2 673
Мадам Гоца
Много е важно да си красива
Конкурсите не са само за това - ето имаме си за образована дама... Tired
Сигурна съм че не си грозничка. Оплакваш се.
Красивите се гордеят, защото положените грижи са дали резултат. Не само дар Божи, грижи, средства най-вече.

# 2
  • Мнения: 589
А бившия все казваше-няма грозни жени,има малко пиене...

# 3
  • Мнения: 2 792
 Аз не си падам по конкурси, мерене на разни неща и всякакви други такива, просто не е за мен.
 
 Не е особено важно да си чак пък красив и да хващаш окото е достатъчно, важно е до толко, че е по-лесно в определени ситуации да се оправиш, защото хората се влиаят от такива неща.

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ще ти кажа това, което казвам и на сина ми. Не е важно да си красив, важно е да си умен.
Умните са по-красиво красиви от глупавите таквиз.  Laughing
П.П. Божкей, колко съм мъдра само!  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 165
Абе, аз също съм кюфте, но без грим и прическа не излизам. Вчера си направих макюра и педикюра. Не че съм някаква първа красавица, но гледам да съм поддържана и чиста. Laughing
Много ми става неприятно когато видя (и подуша) хубаво момиче (мама) смърдяща на пор....

# 6
  • Мнения: 2 792
Ще ти кажа това, което казвам и на сина ми. Не е важно да си красив, важно е да си умен.
Умните са по-красиво красиви от глупавите таквиз.  Laughing
П.П. Божкей, колко съм мъдра само!  Mr. Green
Ти пък казвай му: Природата се е погрижила да си красив и сега ти трябва да се погрижиш, да си и умен, така ще избиеш рибата.

# 7
  • Мнения: 165
Кифлата, страшна си!!!

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Много е важно да си красив. Никой не си пада по киликандзери, дори самите те не си падат по себе си.

# 9
  • Мнения: 154
Хммм за мен съществуват два типа външност: привлекателен и непривлекателен. А зад тях се крие комплекс от качества или недостатъци. Познавам доста неугледни жени със страхотна харизма и обратното - красавици, които отблъскват.

# 10
  • Мнения: 589
И най-красивата е омръзнала някому-това пък по тАлАвизията го каза някой...

# 11
  • Мнения: 212
Много е важно да си красив. Никой не си пада по киликандзери, дори самите те не си падат по себе си.
Е хубаво де. Грозните да се застрелят ли. Те какво са виновни че са грозни...
Освен това грозните жени обикновенно са по-умни от красивите защото на грозните не им остава нищо друго освен да учат и четат дебели книги и учебници докато красивите им съученички и състудентки ходят по купони и дискотеки. Просто защото грозните няма кой да ги покани на купон или изведе на дискотека...

# 12
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Много е важно да си красив. Никой не си пада по киликандзери, дори самите те не си падат по себе си.
Е хубаво де. Грозните да се застрелят ли. Те какво са виновни че са грозни...

Нито да се стрелят, нито са виновни. Просто е кофти.

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ще ти кажа това, което казвам и на сина ми. Не е важно да си красив, важно е да си умен.
Умните са по-красиво красиви от глупавите таквиз.  Laughing
П.П. Божкей, колко съм мъдра само!  Mr. Green
Ти пък казвай му: Природата се е погрижила да си красив и сега ти трябва да се погрижиш, да си и умен, така ще избиеш рибата.
Ами, природата!
Лепя му ушите с лепенка, къдря му косите, опъвам му краката.  bowuu Фотошоп всеки ден.
Една истинска майка трябва да стори всичко за доброто на детето си.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: X
Добре де, някой да дефинира  понятията хубава и грозна.
Това, което за един е хубаво, за  друг не е.И за грозното е по-същия начин.
Всичко е въпрос на вкус.

# 15
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Аз пак на мойто си. И Тема.
Толкова ли е важно да си красива.
Конкурсите са все за това.
Грозничка съм. Не се оплаквам. 
Но ми е чудно, красивите защо толкова се гордеят. Ми, дар Божи.

абе да си привлекателен е по_лесно и по_успеШно, нЕма к'во да си обсъждаме.
ама не е достат4но да си красив/а по слу4ая  Rolling Eyes

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Просто защото грозните няма кой да ги покани на купон или изведе на дискотека...

Хайде сега да ми кажеш как точно някой ще разбере, че грозните са умни, след като никой не ги кани никъде?

# 17
  • Мнения: 3 447
Освен това грозните жени обикновенно са по-умни от красивите защото на грозните не им остава нищо друго освен да учат и четат дебели книги и учебници докато красивите им съученички и състудентки ходят по купони и дискотеки.
Ха. Ха. Ха.

# 18
  • Мнения: 4 978
Добре де, някой да дефинира  понятията хубава и грозна.
Това, което за един е хубаво, за  друг не е.И за грозното е по-същия начин.
Всичко е въпрос на вкус.

И в този ред на мисли, според мен няма грозни жени.
Има неподдържани, с ниска самооценка и комплекси.

Сещам се за героинята от филма "Моята голяма, луда, гръцка сватба".

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Отношението на другите е резултат на собственото ни отношение към себе се  Grinning
Когато се чувствам грозна, то е защото ми е криво. И обратното.

Може като клоун да се облека, ако очите ми, усмивката ми и т.н.  казват "светът е прекрасен", хората ще ме намират за прекрасна.

# 20
  • Мнения: 212
Просто защото грозните няма кой да ги покани на купон или изведе на дискотека...
Хайде сега да ми кажеш как точно някой ще разбере, че грозните са умни, след като никой не ги кани никъде?
Ами много просто се разбира. Завършват Университета с пълно отличие и се отдават на научна работа например. А учените хора са умни, нали? Най-често стават научни работници защото там няма значение калко си красива. Ти да си виждала красива жена ядрен физик например.... аз не съм...

# 21
  • Мнения: 4 978
Ти да си виждала красива жена ядрен физик например.... аз не съм...

А колко такива си виждал изобщо?

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз:
Ха, ха, ха!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Кой каквото ще да приказва, красотата е важна. Не че е причина за възгордяване или перчене, нито пък за вина, ако липсва. Поне при първа среща/интервю за работа е изключително предимство.

# 24
  • Мнения: 3 447

Ами много просто се разбира. Завършват Университета с пълно отличие и се отдават на научна работа например. А учените хора са умни, нали? Най-често стават научни работници защото там няма значение калко си красива. Ти да си виждала красива жена ядрен физик например.... аз не съм...

И да затвърдим наученото: Ха. Ха. Ха.

# 25
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Освен това грозните жени обикновенно са по-умни от красивите защото на грозните не им остава нищо друго освен да учат и четат дебели книги и учебници докато красивите им съученички и състудентки ходят по купони и дискотеки. Просто защото грозните няма кой да ги покани на купон или изведе на дискотека...

и4 го не вярвам това 6е знаеШ. както и приказката, 4е били по_добри.  ooooh!

единствено, според 4уто от мъже, 4е били по_креватно освободени... Щото да компенсират нали  Rolling Eyes

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нашите научни работници (повечето) не блестят нито с интелект, нито с постижения.
Защото у нас и едно магаре може да стане професор.
Всъщност, асистенти стават натегачите, които не могат да си намерят работа. Ако са толкова способни, щяха ли да стоят с двеста лева заплата и да ги гази някой чукундур професор?
П.П. Надявам се, че не разбих сърцето и представите ти, душко.  Blush

# 27
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моите наблюдения са от три висши учебни заведения. Отблизо.  Wink

# 28
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ти да си виждала красива жена ядрен физик например.... аз не съм...

Аз пък съм виждала:

# 29
  • Мнения: 212
Нашите научни работници (повечето) не блестят нито с интелект, нито с постижения.
Защото у нас и едно магаре може да стане професор.
Всъщност, асистенти стават натегачите, които не могат да си намерят работа. Ако са толкова способни, щяха ли да стоят с двеста лева заплата и да ги гази някой чукундур професор?
П.П. Надявам се, че не разбих сърцето и представите ти, душко.  Blush
Душко, говориш за "у нас" а виждам че живееш в Куба. Така че разбирам че говориш за Куба където е твоето "у нас". Затова няма как да ми разбиеш представите душко моя. Куба не ме вълнува особено че професорите са ви чукундури.

# 30
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Душко, говориш за "у нас" а виждам че живееш в Куба.

Вече паднах от смях!!!! Joy Joy Joy

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
Душко, говориш за "у нас" а виждам че живееш в Куба.

Вече паднах от смях!!!! Joy Joy Joy

 hahaha

П.С. Съвсем го объркахме...

# 32
  • София
  • Мнения: 3 099
Нека греят очите ти, нека имаш чувство за хумор и бърз ум, па и де на си баш най-големата убавица...
А, пък само красивите да се питат що мъжете обикват по-нелъскавите...

# 33
  • Мнения: 212
Душко, говориш за "у нас" а виждам че живееш в Куба.

Вече паднах от смях!!!! Joy Joy Joy
Мдааа интересно се е получило... и аз паднах от смях  Grinning

# 34
  • Мнения: 212
Нека греят очите ти, нека имаш чувство за хумор и бърз ум, па и де на си баш най-големата убавица...
А, пък само красивите да се питат що мъжете обикват по-нелъскавите...
И аз това казвам. Дали си хубава няма никакво значение. Важното е да си умна и добра. Красотата на жената е в душата й а не във външността й.

# 35
  • Мнения: 2 673
Освен това грозните жени обикновенно са по-умни от красивите защото на грозните не им остава нищо друго освен да учат и четат дебели книги и учебници докато красивите им съученички и състудентки ходят по купони и дискотеки. Просто защото грозните няма кой да ги покани на купон или изведе на дискотека...

и4 го не вярвам това 6е знаеШ. както и приказката, 4е били по_добри.  ooooh!

единствено, според 4уто от мъже, 4е били по_креватно освободени... Щото да компенсират нали  Rolling Eyes

абсолютно вярно! доста грознички женички, макар и образовани години ще съсипят да ти направят мръсно, .... естествено с освободени креватни изпълнения..

# 36
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

А, пък само красивите да се питат що мъжете обикват по-нелъскавите...

Щото им е по_лесно да си пазят периметъра там дето друго ку4е не Ще да се из....е  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 184
Абсолютно съм съгласна с Василиса.
Моите наблюдения са само от две висши заведения, но са същите.
А сега по темата:
Виждам, Мадам, пуснала сте две теми - за най-образована мама и за убавиците.
Аз, обаче, да се разчекна ли?

# 38
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Нека греят очите ти, нека имаш чувство за хумор и бърз ум, па и де на си баш най-големата убавица...
А, пък само красивите да се питат що мъжете обикват по-нелъскавите...

Не вярвах, че ще доживея да съм донякъде съгласна с теб.
Проблемът е, че има грозни жени, ама истински грозни и то поддържани- не са виновни, но е факт. Пък нека им греят очите и пускат шеги и закачки. Стават за компания, за приятелки, кошче за душевни отпадъци, ядрени физици и стари моми. Живот...

# 39
  • Мнения: 2 673
Нека греят очите ти, нека имаш чувство за хумор и бърз ум, па и де на си баш най-големата убавица...
А, пък само красивите да се питат що мъжете обикват по-нелъскавите...
И аз това казвам. Дали си хубава няма никакво значение. Важното е да си умна и добра. Красотата на жената е в душата й а не във външността й.

дрън, дрън....Само на грозните ли им греят очите и блестят с ум...Мъжете предпочитат  по-лесните жени, често ... грозни!Те са неангажиращи, и акробатично настроени\де са виждали те туй ФниМАНИе Crazy
Повечето ги е страх от красиви, интелигентни, с чувство за хумор, добре облечени, ДОБРЕ и скъпо поддържани жени. Тези дами остават за кавалерите. За "всеки" мъж има "всяка" жена.

# 40
  • Мнения: X
За "всеки" мъж има "всяка" жена.

С други думи: за всеки влак си има пътници.

# 41
  • Мнения: 4 195
Ще ти кажа това, което казвам и на сина ми. Не е важно да си красив, важно е да си умен.
Умните са по-красиво красиви от глупавите таквиз.  Laughing
П.П. Божкей, колко съм мъдра само!  Mr. Green
така е, права си, аз бях красива - по общоприетия начин, но не бях доволна от себе си, сега погрознях, доста, но пък поумнях(не заради погрозняването) и дипломи натрупах и комай ми е по - добре. Да , мъдра си, знам си аз, в теб да се вслушвам Whistling Whistling

# 42
  • Мнения: 212
Повечето ги е страх от красиви, интелигентни, с чувство за хумор, добре облечени, ДОБРЕ и скъпо поддържани жени.
hahaha такива жени не съществуват за съжаление. твърде идеални ще са а както знаем в природата идеални неща няма...

# 43
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Повечето ги е страх от красиви, интелигентни, с чувство за хумор, добре облечени, ДОБРЕ и скъпо поддържани жени.
hahaha такива жени не съществуват за съжаление. твърде идеални ще са а както знаем в природата идеални неща няма...

Щото не познаваш Карен.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 896
Ми гордеят се красивите, защото с красотата могат да постигнат повече отколкото биха могли ако я нямаха.
Мен по-скоро ме дразни, че много жени държат на всяка цена целият свят единодушно и ежеминутно да им казва колко са красиви. И на този им стремеж е подчинено цялото им жалко съществуване. Имам една позната, суетна до болка и до крайна слаботелесност, която беше стигнала дотам да ми каже "Ти даже никак не си красива, просто си много чаровна"  Crazy

# 45
  • Мнения: X
Гуш, бих й сринала света тотално и веднагически като й кажа: "А ти пък даже и чаровна не си".

# 46
  • Мнения: 15 619
Красивата жена впечатлява на пръв поглед само .
А ако има и красив ум мога да се захласна и аз по нея. Mr. Green
 

# 47
  • Мнения: 2 673
Повечето ги е страх от красиви, интелигентни, с чувство за хумор, добре облечени, ДОБРЕ и скъпо поддържани жени.
hahaha такива жени не съществуват за съжаление. твърде идеални ще са а както знаем в природата идеални неща няма...

Щото не познаваш Карен.

аз съжалявам, че не познавам Карен, но се надявам да наваксам...ИМА прекрасни, чаровни, умни, секси мами!!! целия свят е в краката им - евала!!!
Не им липсва ни красота, ни кариера, ни семейство. Не са пресилени нещата..чак пък да идеализирам - не..Те наистина имат всичко..Жалко, че не съм една от тях Sunglasses

# 48
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Повечето ги е страх от красиви, интелигентни, с чувство за хумор, добре облечени, ДОБРЕ и скъпо поддържани жени.
hahaha такива жени не съществуват за съжаление. твърде идеални ще са а както знаем в природата идеални неща няма...

горки4кият  Rolling Eyes. разбрахме ти дереджето  Whistling

Ми гордеят се красивите, защото с красотата могат да постигнат повече отколкото биха могли ако я нямаха.
Мен по-скоро ме дразни, че много жени държат на всяка цена целият свят единодушно и ежеминутно да им казва колко са красиви. И на този им стремеж е подчинено цялото им жалко съществуване. Имам една позната, суетна до болка и до крайна слаботелесност, която беше стигнала дотам да ми каже "Ти даже никак не си красива, просто си много чаровна"   Crazy

това беШе лаф на майка ми  Confused. години ми трябваха, за да разбера ситуацията Laughing

# 49
  • Мнения: 14 490
въобще не е важно да си красив. не е важно и да си умен.

важно е да обичаш себе си и да вярваш, че всичко което си си мечтал ще се случи. че няма невъзможни неща. че много хубави неща те чакат. на това някои му казват късмет.
важно е да си мъдър, но това е доста трудно постижимо.
всичко друго и измислица за нечие оправдание.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 896
"Ти даже никак не си красива, просто си много чаровна"   Crazy


това беШе лаф на майка ми  Confused. години ми трябваха, за да разбера ситуацията Laughing


а аз още не съм разбрала какво точно искаше да каже тази моя позната.
Я кажи ти какво разбра за ситуацията.

# 51
  • Мнения: 516
Важното е да живееш в хармония със себе си и да се харесваш, но не до степен на самовлюбеност. А красотата е относително понятие. И въпрос на симетрия . newsm03

# 52
  • Мнения: 2 673
Важното е да живееш в хармония със себе си и да се харесваш, но не до степен на самовлюбеност. А красотата е относително понятие. И въпрос на симетрия . newsm03

ааа  Naughty
не е въпрос на симетрия, а напротив...гледах във филм по Дискавъри ако едно красиво лице, бъде разделено на две и се насложи огледалния образ на половинката то се превръща във ГРОЗНО Shocked

# 53
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
"Ти даже никак не си красива, просто си много чаровна"   Crazy


това беШе лаф на майка ми  Confused. години ми трябваха, за да разбера ситуацията Laughing


а аз още не съм разбрала какво точно искаше да каже тази моя позната.
Я кажи ти какво разбра за ситуацията.

4е я е страх (от мен Confused) и се опитва да ме омаловажи. кофти тръпка.  Rolling Eyes

въобще не е важно да си красив. не е важно и да си умен.

важно е да обичаш себе си и да вярваш, че всичко което си си мечтал ще се случи. че няма невъзможни неща. че много хубави неща те чакат
. на това някои му казват късмет.
важно е да си мъдър, но това е доста трудно постижимо.
всичко друго и измислица за нечие оправдание.


УРИЕЛ, с теб може и да се съглася. примери бол, само не знам тази настройка по рождение ли е, или се възпитава  Rolling Eyes

... а си мисля, 4е съм бая помъдряла, не мъдрец, де , не оЩе  Wink

# 54
  • Мнения: 14 490
мисля, че е по рождение или пък се възпитава в много много ранна възраст. с годините става все по-трудно изграждането на тази настройка newsm78

# 55
  • Мнения: 212
... а си мисля, 4е съм бая помъдряла, не мъдрец, де , не оЩе  Wink
За да станеш мъдрец ще ти трябва по-голяма брада от тази която имаш сега. Къде си виждала мъдрец без брада. Изчакай малко и може да те огрее с голяма хубава бяла брада... тогава вече ще станеш истински мъдрец.
а как е женския род на думата "мъдрец"  newsm78 може би една "мъдречка" ..... защо ли думата мъдрец има само мъжки род  newsm78

# 56
  • Мнения: 4 733
защо ли думата мъдрец има само мъжки род  newsm78
И колега , Борисе е само в мъжки род Mr. Green

# 57
  • Мнения: 2 673
абе, за ква брада говори Бобето newsm78

# 58
  • Мнения: 516
Важното е да живееш в хармония със себе си и да се харесваш, но не до степен на самовлюбеност. А красотата е относително понятие. И въпрос на симетрия . newsm03

ааа  Naughty
не е въпрос на симетрия, а напротив...гледах във филм по Дискавъри ако едно красиво лице, бъде разделено на две и се насложи огледалния образ на половинката то се превръща във ГРОЗНО Shocked
Аз пък бях чела някъде, че най красивите холивудски звезди били изключително симетрични. Холи Бери беше една от цитираните.

# 59
  • Мнения: 212
абе, за ква брада говори Бобето newsm78
За брадата на мъдреца как за коя. да си виждала мъдрец без брада. нали като се замисли мъдреца и си глади брадата за да може да мисли по-лесно

# 60
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
мисля, че е по рождение или пък се възпитава в много много ранна възраст. с годините става все по-трудно изграждането на тази настройка newsm78

хм, да, предполагах и аз  Confused
е, ако и за мен да е късно, да се надявам за Щерките...все пак овреме съм разбрала неЩи4ко Sunglasses

... а си мисля, 4е съм бая помъдряла, не мъдрец, де , не оЩе  Wink
За да станеш мъдрец ще ти трябва по-голяма брада от тази която имаш сега. Къде си виждала мъдрец без брада. Изчакай малко и може да те огрее с голяма хубава бяла брада... тогава вече ще станеш истински мъдрец.
а как е женския род на думата "мъдрец"  newsm78 може би една "мъдречка" ..... защо ли думата мъдрец има само мъжки род  newsm78

сам си си отговорил както ти се харесва, предполагам  Rolling Eyes


(имах тенденция да ти отговоря за брадата, ама да не развалям цини4но темата  #Crazy)

# 61
  • Мнения: 2 673
темата отива към  тези от Папка "БРЪСНЕНЕ или ЕПИЛАЦИЯ"

Бобе, да не те обръсне някоя форумска мацка? Thinking

# 62
  • Мнения: 212
(имах тенденция да ти отговоря за брадата, ама да не развалям цини4но темата  #Crazy)
Давай, давай.... не го стискай в себе си. Нали знаеш че като премълчиш нещо което си искала да кажеш и после съжаляваш за това....

# 63
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
темата отива към  тези от Папка "БРЪСНЕНЕ или ЕПИЛАЦИЯ"

Бобе, да не те обръсне някоя форумска мацка? Thinking

именно  Twisted Evil

(имах тенденция да ти отговоря за брадата, ама да не развалям цини4но темата  #Crazy)
Давай, давай.... не го стискай в себе си. Нали знаеш че като премълчиш нещо което си искала да кажеш и после съжаляваш за това....

нЕма проблеми, Карил разбра  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 2 673
Боби, не сме на твойто мнение, защото повечето сме хубави жени. Ти със сигурност няма да ме харесаш, hahaha за което.
Развод.
вече няма да влизам тук Whistling

 Joy

# 65
  • Мнения: 2 492
Аз пак на мойто си. И Тема.
Толкова ли е важно да си красива.
По лесно е ...
Конкурсите са все за това.
Има всякакви конкурси ... но щом казваш , може и да преобладават , не е нужно много за да си красив ( природа ) , но за да се научиш да танцуваш примерно степ или да рисуваш се изисква усилие .

Грозничка съм. Не се оплаквам. 
Тогава какъв е проблема ?
Но ми е чудно, красивите защо толкова се гордеят. Ми, дар Божи.
Защото около тях постоянно им напомнят , че са красиви ...

# 66
  • Мнения: 293
Съгласна с първия пост на Уриел.

Искам да питам пак: Борко, в кой клас си? Знам, че обясни нещо по въпроса, но не ме задоволява.

# 67
  • Мнения: 212
Съгласна с първия пост на Уриел.

Искам да питам пак: Борко, в кой клас си? Знам, че обясни нещо по въпроса, но не ме задоволява.
В 10 за 11 клас съм... защо питаш? Това има ли значение...

# 68
  • Мнения: 13 768
...
Толкова ли е важно да си красива.
Конкурсите са все за това.
Грозничка съм. Не се оплаквам. 
Но ми е чудно, красивите защо толкова се гордеят. Ми, дар Божи.

Защото живеем в мъжки свят! Все още Wink

# 69
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ще ти кажа това, което казвам и на сина ми. Не е важно да си красив, важно е да си умен.
Умните са по-красиво красиви от глупавите таквиз.  Laughing
П.П. Божкей, колко съм мъдра само!  Mr. Green

съгласна Hug

нещо верно,4е напоследък все такива теми.То лошо няма,я кви убавици щъкат из форума Twisted Evil
Винаги съм смятала,4е красотата е даденост,но тя не прави 4ОВЕКА WinkМного мога да говоря по темата,но няма смисъл Rolling Eyes

а за мъжете знам нещо от мой приятел(лека му пръст),който казваше:"Богат мъж грозен нема".И е истина,историята и живота го показват.
МИ,кво пък,нека има пове4е такива теми ,конкурси..........В пове4ето слу4аи оба4е не разбирам у4астието в тях newsm78

# 70
  • Мнения: 2 792
Искам да питам пак: Борко, в кой клас си? Знам, че обясни нещо по въпроса, но не ме задоволява.
Не го обиждай, чувствителен е на тази тема, на мен още ми се сърди, че го помислих за 17 г. (дори му турих +2 г., за да го зарадвам). Той е на 37 г., просто е много запазен от към мислене, не му личат годините, младее.

# 71
  • Мнения: 3 537

...
Толкова ли е важно да си красива.


Не,изобщо не е важно. Hug
Има други много по-важни неща. Grinning

# 72
  • София
  • Мнения: 3 099
Оф, всички са убавици с правилния грим, осветление и фотографски ъгъл! Я, да качите по една снимка а) след баня и б) след събуждане! Mr. Green Тогава се вижда коя е хубава. Другото е илюзия за сетивата.
Колкото и да (ни) е лъскава опаковката има един фабричен дефект - ефектът е временен!  Mr. Green После остава блясъкът в очите...

# 73
  • Мнения: 7 837
После остава блясъкът в очите...

И прословутия "умствен багаж", който в повечето случаи е загубен нейде по трасето...

# 74
  • Мнения: 6 167
Тъкмо гледах пак Little Miss Sunshine.
Страшно е важно да си красив, няма по-важно нещо, просто.

# 75
  • Мнения: 2 353
  Ако сияеш всичко е наред. Ако си смазан и най-красивото тяло ще ти седи като дрипа.

# 76
  • София
  • Мнения: 3 099
Разбира се, хубаво е да не си брутално отблъскваща, но приемаме, че не става дума за тези казуси...

# 77
  • Мнения: 2 792
Тъкмо гледах пак Little Miss Sunshine.

Много зареждаш филм, толкова ме ентусиазира, че и децата ги водих да го гледат и им го изчетох, целия.

# 78
  • Мнения: 3 537
 Ако сияеш всичко е наред. Ако си смазан и най-красивото тяло ще ти седи като дрипа.
Peace

# 79
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ми аз не се мисля за красива, но по мене си падаха , а и сега си падат само красавци! Най-хубавото момче в курса беше влюбено в мене няколко години! Най-готиното момче в квартала-също/за което се и омъжих/!  В института имаше един хубавец, дето ревеше за мене, а като се погледна в огледалото-нищо особено !  Само, че сутрин  като се погледна в огледалото си викам:" Боже, Боже, каква хубост, какво чудо!!! Как се събра на толкова малко пространство?Ама то не само хубост, ами и умност!" И така излизам навън! А не съм хубавица, а само умница!
И като закърша една снага по улиците ......, като ,че ли играя латино танци!!!
Ми то така се омайват мъжовете! С трикове!  Laughing

# 80
  • Мнения: 6 167
Тъкмо гледах пак Little Miss Sunshine.

Много зареждаш филм, толкова ме ентусиазира, че и децата ги водих да го гледат и им го изчетох, целия.

нали? няколко пъти го гледам и все за красотата мисля  Laughing Wink

# 81
  • Мнения: 470
Излъчването е не по- малко важно.

Общи условия

Активация на акаунт