2-ра тема на чакащите

  • 29 763
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • на път
  • Мнения: 2 804
Здравейте момичета. Ние вече се върнахме а млаката заспа по пътя към вкъщи но като се сaбуди веднага даде вой за яденене.   


 Hug Честита радост d o d o!!!!
Буболината е прекрасна  smile3522!!!
Да си носите много радост и щастие взаимно!!!

# 61
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Момичета,включвам се във темичка,макар,че не съм от чакащите вече,за да пожелая успех на всички вас.Да поздравя мама Додо и нейното прекрасно бебе.

Таня Ти и съпругът ти имате право да прочетете соц.доклад,та нали може да има нещо със което да не сте съгласни.....как така не било практика????? Shocked
Имате право също така,ако искате да пожелаете да ви разпратят документите във съответните регионални дирекции във чийто градове искате да сте вписани.
Соц.ви работничка,въобще не би могла да предполага,от къде биха могли да ви се обасдят и от къде не.Тя да не е медиум,че да знае а?
Повечко работа за нея и затова най-вероятно ви кара да отлагате.
Не губете време а действайте и заявете желанието си да ви разпратят документите в съответните градове.Като не и се работи на соц.работничка да си стои във тях.
Еххххххх ,че се ядосах значи.Не е задължително да се изпращат писма,може и да ви се обадят по-телефона.
Излишно е да казвам мисля,че в колкото повече градове ви впишат,толкова по-голяме  шанса да ви се обадят от някъде.
Поздрави от мен и Успех на всички. Hug

# 62
  • Мнения: 921
Ивка, благодаря ти за солидарността! То в крайна сметка така се и оказа с доклада - че има неща, които не са верни (даже са пратили баба и дядо на оня свят преждевременно), ама аз вече писах за това в друга тема. Важното е, че ги оправихме навреме. Истината е, обаче че ако не беше станало  дума тук, никога нямаше да разбера, че имаме право да си видим доклада и нямаше да мого да променя нещата. Добре, че ви има вас и форума. Hug Ама той Господ си ззнае работата. Wink

# 63
  • Русе
  • Мнения: 212
честито до до .много е хубаво новото ни бебе. Hug

# 64
  • Мнения: 1 669
Вече получих ВСИЧКИ писъмца...  Laughing Laughing Laughing

Без това от Пловдив, разбира се...

От тук нататък ако има писъмце в пощенската кутия  Praynig ще зная за какво се отнася...  Hug

# 65
Момичета, благодаря за топлото посрещане!Искам да попитам колко долу-горе се чака за осиновяване като самотна майка. Зная, че сме доста надолу в списъците.
Здравей,аз съм от североизтощна България.Аз също вчера подписах заповетдта и получих писмо и сега вече ще чакам.

# 66
  • София
  • Мнения: 9 517
Честито, Марина, добре дошла при нас и ти желая много кратко чакане  Hug.
Ако се регистрираш ще бъде по-лесна комуникацията  Wink

# 67
  • Мнения: 1 612
Аз пак да се оплача.  Sad
След първата среща със социалната уж всичко беше ОК. Трябваше да ни се обади на 20.09 да се уговорим за втора среща, но никой  не се обажда.
Накрая ще ни претупа за 2-3 дена.
Много съм ядосана. Иде ми да вдигна телефона и да я направя на нищо, но се въздържам защото знам ли я какво ще напише после в доклада.
Изобщо не и се работи на нашата социална. Едва ли сме толкова много семейства от квартал Трошево, че да няма време за нас. А срока наближава - 20.10.

Кажете ми какво да правя?

# 68
  • София
  • Мнения: 9 517
Хващаш телефона и й се обаждаш - не й се караш, а й казваш нещо от сорта "Може да не съм разбрала, ама май трябваше да се чуем на 20-ти септември, но като не помня аз ли трябваше да ви звънна, вие ли...
Тук тя се сеща, притеснява се и т.н.
И пак до всички в процедура - не ги оставяйте социалните да ви търсят, определяйте дата, на която да ги търсите вие - по този начин пестите страшно много нерви.
Успех

# 69
  • Мнения: 2 722
С каране няма да стане, просто свикни да приключваш всеки разговор с изречението - аз ще ви се обадя  Laughing

# 70
  • Мнения: X
lilia_n_s, при нас проучването мина много бързо, но аз съм си нетърпелива и непрекъснато звъних на нашата социална, за да питам каквото ме интересува и да насроча следващата среща. За щастие жената беше много търпелива и явно разбираше нетърпението ми. Но последния път, когато се видяхме, за да ми даде заповедта, каза да чакаме, че нищо вече не зависи нито от нас, нито от нея Sad.

И аз нещо се обезверих... Чудя се дали да не подсетя лекичко Социалните за нас. В писмата има посочени мейли, писали ли сте на тях и най-вече получили сте отговор от някъде?

# 71
  • Русе
  • Мнения: 212
Според мен личният контакт е най-добрият вариант.Просто се разходи и попитай лично,но все пак се въоръжи с търпение Hug

# 72
  • Мнения: 921
Мили бъдещи майчета, моля ви да подкрепите инициативата, която сме подели за подобряване на условията и грижата за децата, настанени в институции в България. При желание от ваша страна подробностите можете да прочетете тук.
Призовавам ви също така да обърнете внимание и да се включите с вашите подписи в петицията, която е създадена от ДБМ в подкрепа на децата с физически и умствени увреждания, живеещи в тези институции.
Подкрепете петицията тук
ДА СПРЕМ ГЕНОЦИДА, ТОВА СА НАШИТЕ ДЕЦА!!!

# 73
  • Мнения: 91
Точно преди един месец ни приеха документите в социалната служба. На 10 септември имахме посещение у дома от социалната работничка. Какво ли става с проучването?  newsm12

# 74
  • Мнения: 3 715
Няма страшно, ще ви проучат Simple Smile, ще ви сбутат срещите в две седмици и готово.

Общи условия

Активация на акаунт