Мами и татковци в Австрия - тема 6

  • 11 747
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Vienna
  • Мнения: 266
Моми4ета мн ви благодаря за пожеланията! Hug

susan, бейбиситерката ми отказа,била на рожден ден, но тя не е  виновна аз я попитах в 4етвъртк! #Cussing out така ,4е го сложихме Макси да спи към 8, направихме си по едно питие и в джакузито, цуни гуни и това онова Embarassed, все едно бяхме на по4ивка! то малко танту за кукуриго, излезе това джакузи, няма по4ив4ица тази година! Но важното е ,4е Макси е мн щастлив, става и ляга с думата Басейн! плува с плувките, мн е готин!

Ей, аз без майка ми нямаше да издържа, тя стоя до 41я  ден, а аз 45я ве4е летах за София! Sunglasses
там още 25 дни изкарахме с бабите!при нас беше мн гадно,4е живеехме в мн малък апартамент, една голяма стая и голяма кухня, мъжът ми спеше в кухнята. аз неможех да се наспя, Макси ревеше нонстоп, аз ходих всеки ден в продължение на 20дни на лазаро терапия, такива шевове неможех да седя, за ходене на толетна да не споменавам, измъ4ихме се! Майка, нито кола кара, нито немски говори и все се притесняваше! добре ,4е готвеше всеки ден! това са ми били най/лошите дни в живота!Дано това и да си останат!Едновременно купихме къщата, ремонти, майстори 7 постояни и още 4 преиждащи(българи, спяха в къщата), аз им пазарувах храна, пиене, материали.Мъжът ми правеше 2ра магистратура, патуваше в командировки, аз с бебето на обекта, мъкни, мъкни...... 4ерно ми беше! тези 7 месеца от раждането до преместването в къщата сигурно са ми скасили живота ! Ох, малко се отнесох, извинете ме! Embarassed
Clementina , най/сетне и ти да се вклю4иш! Как сте?пусни смимки! мн целувки на Бебо!

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 23:33 от Patenze25

# 286
  • Мнения: 4 399
Караше ме да се чувствам виновна за всяко мое действие, без да го иска съзнателно, но просто някакси се чувствах напрегната с нея.

Не знам как успяват, но точно така прави и моята майка. Имам чувството че нищо не правя като хората, каквото и да направя, тя би го направила по-добре и аз задължително го правя грешно. Много ми тежи това. Понякога я питам като съм толкова лоша майка, как ли е оцеляло това дете... Дори сега когато детето откаже да яде някаква храна, тя ми казва че било така защото не съм го захранила 'както трябва'. Това означава според нейните разбирания че не съм му дала 'сокче' на 2 месеца.  #Cussing out Е, поне мъжът ми няма нищо против нея и понякога като се изпокараме застава дори на нейна страна. А аз доста се карам с нея и накрая не знам кое е по-добре когато е при нас или когато е в БГ.

А по въпроса за ревливите бебета, аз не твърдя че сред децата преживели леко раждане няма ревливи. Само казвам че когато раждането е било тежко, е много по-вероятно бебето да е ревливо.

# 287
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Патенце, макар и със закъснение, бих искала и аз да кажа:
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА married
Желая ти от все сърце, дълъг и щастлив семеен живот!
Нека в дома ти цари винаги само Heart Eyes txtloves newsm76  loveuuu
Това със джакузито определено е било приятно изкарване на празника! Wink

# 288
  • Мнения: 957
и от мен със закъснение честито! Още много годишнини да празнувате!

Нашия татко ни изостави и замина в командировка. Дано Бомбю да е добро дете и да спи кротко без да плаче, което за сега нещо не се получава. Бабата на всичкото отгоре го научи да го носят по цял ден на ръце и елате ни вижте само! Като го оставя, уж заспал започва отчаян рев, като то го взема млъква веднага. който има гръб и ръце да носи 5 килограмово гюленце по цял ден Mr. Green

# 289
  • Vienna
  • Мнения: 266
какво става никой не пише или немога да открия новата тема?
Жени, Илиана, мн ви благодаря за пожеланията!

# 290
  • Виена
  • Мнения: 1 247
какво става никой не пише или немога да открия новата тема?
Ами аз не съм пускала нова тема. Ако искате да пускам с линковете към старите?

# 291
  • Мнения: 957
Къде сте? Къде се изпокрихте? Ние днес празнуваме мини-рожден ден. Бомбю стана на 1 месец. Урааа! Само още 2 месеца колики Mr. Green Равносметката- обиколка на главата 39см (5см повече от преди месец), дължина 59см ( 5 см повече ), тегло 5,1 кг. (1,458 кг повече  Shocked)

За утре съм се уговорила с Рени около обяд (12.30- 13.00) да се видим във Фолксгартен, ако има желаещи моля да заповядат Grinning 

# 292
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Ехооооооо, къде стееееееее?!  newsm78
Илианка, честито мила  bouquet ! Бомбю с право си има такъв прякор, ако продължава с това темпо да расте, скоро ще има мерките на първокласник Joy
Майтапя се Wink, да е жив и здрав малкия сладур  love001

# 293
  • Vienna
  • Мнения: 266
Жени и аз се 4удя къде се загубиха вси4ки!
 Макси ходи на детска градина за по 2 4аса, аз бях само 2пъти с него, не намирам смисъл да вися там! той с удоволствие ходи там, мн е доволен! от понеделник мисля да го пробвам за по 4 4аса.
Ей това време ве4е съвсем отка4и, в момента тук грее яко слънце и вали порой! #Crazy
вие какво правите по тея дъждове?

# 294
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Ей това време ве4е съвсем отка4и, в момента тук грее яко слънце и вали порой! #Crazy
вие какво правите по тея дъждове?
Това време ни провали разходката днеска и Филип е кисел от тая работа, миличкия.Преди малко се събуди и хич не е в настроение...  Confused Даже не можахме да си купим дъждобран, щото така заваля... Едвам стигнахме до входа обратно.

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 19:44 от Renny

# 295
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Като не искате, пък не се показвайте  smile3533 smile3534 smile3532

# 296
  • Мнения: 112
Zdraveite.Jeni,zasramih s ei izlizam zabarzo ot letargiata .

Ve4e  treta sedmiza vqv vtornik hodim s beba na eltern-kinder  sre6ta i sam mnogo dovolna.Sagaliavam 4e edva sega  go pravia kogato navar6vame  dve godini.Za dqgdovno i studeno vreme e super.Ima tri pome6tenia-v goliamata staia vsi4ki deza igraiat  na volia s mnogo igra4ki,v po-malkata risuvat ,a v tretata maikite piat kafe,4ai  za  koeto  dve mili dami sa se pogrigili.Ima i polvin 4as za peene ,a poniakoga sre6tata zavar6va sas priasno prigotven obiad  za dezata.Na mene li4no i na deteto mnogo ni haresva.Ako niakoi proiaviava interes 6te  napi6a  adresa.Nie sme vav 2-ri bezirk.Ima i o6te edna mnogo sladka bg maika.
Jeni,ti dokqde stigna s AMS-a registrira li se ve4e?

# 297
  • Vienna
  • Мнения: 266
айде да се организираме утре на среща!  Hugпредлагам в някой шопинг център, 4е времето е мн смотано! Аз ще оставя Макси на тагесмутер и съм фрии. Жени, ти можеш ли утре? мн искам да се запознаем!някъде около 15х, 4е преди това Макси е на градина!

# 298
  • Мнения: 292
Жени, ти можеш ли утре? мн искам да се запознаем!
А така а с нас не искаш ли за се запознаеш Sick

Sarrah напиши адреса на този център във 2ри бецирк пък някой път може и ние да скочим до там, то за студено време е супер наистина , но не разбрах по кое време са срещите и колко продължават newsm78

Ние вече сме без къдрици Sad Запазих русите дълги коси, мечта на всяка майка, за спомен, да ги гледа като порасне. Сега имам друго дете, по-голямо и по сериозно, не мога до го позная...

# 299
  • Мнения: 112
Susan,
adresa e :1020 ,Engerthstrasse 249-253./edna spirka predi Stadioncenter na tramvai 21/
Sre6tite sa vseki Dienstag ot 9.00-11.00.Vhodqt e nai-otdiasno,no kogato iska6 da hodi6 6te te iz4akam otpred za da ne se luta6 .

Общи условия

Активация на акаунт