Честит Ден на щъркела!!!

  • 10 860
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • Русе
  • Мнения: 212
manja_66 , пожелавам ви много здраве и още много щастливи мигове  bouquet

# 106
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Весело детство на Маги!  Hug

# 107
  • на път
  • Мнения: 2 804
Дойде момента и аз да отчета нашия ден на щъркела. Как отлетя една година.
Пожелавам много щъркели да си "вършат работата" и за напред (това е към чакащите своя щъркел).

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Честито на цялото ви щастливо семейство!

# 108
  • Русе
  • Мнения: 729
manja_66  честито на цялото семейство,живи и здрави да сте.
Поздравявам и всички останали които съм пропуснала  Hug.

# 109
  • Мнения: 2 084
Маня,   bouquet за всички дами във вашето семейство! Да сте най-прекраснитре и обичани жени!

# 110
  • Мнения: 1 669
Маня, честито и от нас Hug

# 111
  • Мнения: 157
Manja, макар и с малко закъснение,  ЧЕСТИТ МНОГО СПЕЦИАЛЕН ДЕН!  bouquet
Бъдете щастливи! Hug

# 112
  • Мнения: 11 913
На всички момичета, очакващи щъркела желая в този пролетен месец щъркелът да размаха крила над дома им и да им донесе желаното щастие!

# 113
  • Мнения: 149
Светкавица Hugкакто се казва от твоите уста в ушите на когото трябва.
Честита Баба Марта, здраве и късмет на вас и семействата ви  Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

# 114
  • Мнения: 14
Ами аз писах в друга тема, но да се похваля и тук, че отпразнувахме първият си ДЕН НА ЩЪРКЕЛА  с нашата  дъщеря. Направи мен и съпругът ми безкрайно щастливи МАМА и  ТАТКО. На всички чакащи пожелавам скоро да дочакат щъркелите в своя дом, те вече пътуват към нас, повярвайте!

# 115
  • Мнения: 3 246
 eli_vasi, честит ви първи ден на щъркела Hug  bouquet
И аз искам да се приксъединя към пожеланито на Светкавица
На всички момичета, очакващи щъркела желая в този пролетен месец щъркелът да размаха крила над дома им и да им донесе желаното щастие!
Hug Peace

# 116
  • Мнения: 83
Дано нашия щъркел няма почивни дни и навести всички очакващи  дечица своите майка и татко!
  За мен вече 7 март е най-хубавия ден от живота ми-тогава видях за първи път прекрасното си момиченце!
 stork-girl

# 117
  • Мнения: 14
Да сме живи и здрави да се поздравяваме за хубавите ни мигове, свързани с нашите деца! А Светкавица и Титаа са го казали толкова хубаво...

Общи условия

Активация на акаунт