Мартенските МАМИ най-ще са засмяни,с бели и червени бебенца новородени!

  • 11 283
  • 297
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 135
Много добро предложение  къдричка. Вече една по- една трябва да се снимаме тумбаците. Wink

# 76
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Апропо, като стана въпрос за ремонт, кажете ми дали не съм се вманиачила повече от колкото трябва - ще си сложа навсякъде в стаите паркет, защото съм с мокет и килими, а ме е страх от прахоляка, който събират и от евентуалната опастност бебчо за развие алергии. По същата причина ща махна всички пердета и ще ги заменя с щори. Като казвам на глас плановете си ми се струват прекалени, но в мислите ми са напълно оправдани. Вие ще правите ли ремонти?
Не, не си се вманиачила, много добре си замислила ремонта  Peace За пердетата може би е малко прекалено, но ако ти харесва повече, направи го.
Ние няма да правим ремонт, направо ще се местим в нова къща. Сега сме в тристаен от 100кв.м, но с три деца (едното тийнейджър) малко е тясно.
Искам бебетата - голямото и малкото да имат отделна стая, аз ще спя при тях, каката и сега си има стая, но иска повече пространство, таткото пък иска кабинет и т.н....
Дайте линк към албума, аз съм пропуснала...

# 77
  • Мнения: 1 446
Олимпия, специално исках да те поздравя с добре дошла!   bouquet

# 78
  • Мнения: 173
Здравейте! Ето че и аз най-после се регистрирах в тази тема, която звучи доста добре, поздравления за авторката. Изчетох всичките 4 страници на един дъх и намерих много общи проблеми с вас. Надявам се, че занапред ще ги решаваме заедно и ще пишем само радостни вести.
Можете да ме впишете за 13 март. Моят доктор от ЖК каза, че до третия месец се полага само един преглед с ехограф, така ли е? Обмислям посещение при друг гинеколог със заплащане, защото съм на преглед по касата чак на 14 септ. Живея в Свищов и вариантите ми са или В. Търново или Плевен. От години ходя при д-р Младен Ангелов във В. Търново, имате ли впечатления от него?
За коремчето - има го, но едва се забелязва, въпреки че не съм напълняла - седя си на 47 кг. От седмица ме нападнаха сърбящи пъпки като акне, как да ги лекувам? И мен ме чака сватба на 01.09.

Стига толкова засега.
Поздрави на всички и най-вече спокойно бременеене.  Laughing

# 79
  • Мнения: 3 621
kali k добре дошла и честито за сватбата , леко бременеене и хубаво и здраво бебе през март ти пожелавам   bouquet  bouquet  bouquet колко е хубаво че ставаме повече
колкото до ехографа аз си мисля че от ЗК се полагат само 2 или 3 през цялата бременност  #2gunfire #2gunfire #2gunfire затова смятам паралелно да си ходя и на частно за да виждам как расте мъничето в мене  Praynig Praynig Praynig дано всичко е наред

# 80
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Здравейте Мартенички  Laughing  Как съм я пропусна тази тема да се чудиш ..просто newsm78 Хайде и аз да се запиша с термин 03.03. 2008 г.
Успешна седмица на всички  Laughing

# 81
  • Тук и там
  • Мнения: 97
А някой може ли да ми препоръча добър гинеколог около Пирогов?
Защото аз засега ходя само на едно място, но ми се иска да виждам как се развиват нещата по-често, иначе не се издържа вече  smile3516

# 82
  • Мнения: 2 132
А някой може ли да ми препоръча добър гинеколог около Пирогов?
Защото аз засега ходя само на едно място, но ми се иска да виждам как се развиват нещата по-често, иначе не се издържа вече  smile3516

Аз съм се записала при един лекар , който е някъде там. След прегледа на 27 ще ти кажа с какви впечатления съм останала. Но не работи със ЗК.

# 83
  • Мнения: 135
Eха колко сме много добре дошла.

# 84
  • Мнения: 2 132

И да ви питам пиете ли кока-кола, някъде бях чела че е вредно, но не знам дали заради кофеина, или защото е газирана? Но на мен много ми се пие и си пия по една на ден. Дали наистина е вредно?
Не пия кола. Ама не я пия от 4 години сигурно. Не знам дали знаеш, че едно време е патентована като лекарство за главоболие Laughing Тогава е съдържала и екстракт от кока де, ама са мислели , че кокаина е полезен Laughing Laughing Аз като видя колко подсладители и Е-та има на колата и ми става лошо. Ама ако не обръщаш внимание на тези неща- пий Laughing

Вчера бях на едни лекции. Едната я водеше един , който има фризьорски салон и също така е и химик. Та човека е изучил всички токсични вещества, които слагат по козметиката, пастата за зъби,шампоаните и т.н. Ще ви дам после сайта , където мисля че има списък на тези токсини. Та той обясняваше , че в Англия момченцата се раждат с 33% по-малък пенис отколкото в по- неразвитите страни. И според него това се дължи на факта , че в Англия жените използват всекидневно неща с токсични вещества. Обясни, от кои хормони се причинява това, но не запомних Laughing
Моят приятел след лекцията каза , че ще ми изхвърли всичката козметика Laughing Laughing

# 85
  • Варна
  • Мнения: 3 953

И да ви питам пиете ли кока-кола, някъде бях чела че е вредно, но не знам дали заради кофеина, или защото е газирана? Но на мен много ми се пие и си пия по една на ден. Дали наистина е вредно?
Не пия кола. Ама не я пия от 4 години сигурно. Не знам дали знаеш, че едно време е патентована като лекарство за главоболие Laughing Тогава е съдържала и екстракт от кока де, ама са мислели , че кокаина е полезен Laughing Laughing Аз като видя колко подсладители и Е-та има на колата и ми става лошо. Ама ако не обръщаш внимание на тези неща- пий Laughing

Вчера бях на едни лекции. Едната я водеше един , който има фризьорски салон и също така е и химик. Та човека е изучил всички токсични вещества, които слагат по козметиката, пастата за зъби,шампоаните и т.н. Ще ви дам после сайта , където мисля че има списък на тези токсини. Та той обясняваше , че в Англия момченцата се раждат с 33% по-малък пенис отколкото в по- неразвитите страни. И според него това се дължи на факта , че в Англия жените използват всекидневно неща с токсични вещества. Обясни, от кои хормони се причинява това, но не запомних Laughing
Моят приятел след лекцията каза , че ще ми изхвърли всичката козметика Laughing Laughing
Вчера четох много обширна статия на тая тема /за вредата от козметичните продукти/ много ме стресира факта от тава,че годишно всяка жена в репродуктивна възраст втрива  и попива в кожата си над 2 кг. козметика  Confused Ужас!
А , за колата съм съгласна с ането

# 86
  • Мнения: 2 751
Jeni, дай го тоя сайт, че ми стана интересно  Grinning

Момичета (от София), къде мислите да ходите на ЖК?  newsm78 Чудя се за Шейново...
Аз така и така си ходя на частен прием всеки месец, та ЖК ми е само за изследвания и водене на документи и се чудя има ли смисъл да си плащам  newsm78

Аз днес бях готова да тръгна към б-цата, понеже от това повръщане и неядене съм измършавял тотално...обаче се обадих на д-ра си и ми даде някои ценни съвети за повръщането и ми каза да стискам зъби и това е.
Не е споменал за влизане в б-ца  newsm78 Аз само това и чаках  Mr. Green

# 87
  • Тук и там
  • Мнения: 97
А някой може ли да ми препоръча добър гинеколог около Пирогов?
Защото аз засега ходя само на едно място, но ми се иска да виждам как се развиват нещата по-често, иначе не се издържа вече  smile3516

Аз съм се записала при един лекар , който е някъде там. След прегледа на 27 ще ти кажа с какви впечатления съм останала. Но не работи със ЗК.

JeniB   , благодаря ти и няма проблем, че не работи със ЗК - ще чакам отзиви и пиши как е минал прегледа,
нали знаеш че всички живо се интересуваме от развитието на бебоците  newsm53

# 88
  • Мнения: 575
kali сподели нещо от твоя доктор за повръщането. Аз тая сутрин тъкмо закусих и след 5 мин. избълвах всичко Sick Много е гадно това повръщане Sick

# 89
  • Мнения: 48
Здравейте, мами!
Не съм писала от доста време, но бях на една много приятна обиколка на забележителности из страната. Доктора каза, че не мога да ходя на море, поради риск от инфекции, но видях, че има доста от вас, които са ходили. Как се чувствате? Проблеми?
Нещо не се виждам при термините  newsm78  Явно съм пропусната. Е, случва се. Термина ми е 20. 03. 2008.

Гледам, че сте обсъждали мазилата за шкембака. Аз си взех бадемово масло за пупата. Виждам, че някои ползват мас. Четох някъде статия написана от доктор, че маста запушва порите и не е подходяща.
Относно болката в гърдите - и мен живо ме интересува кога ще спре. На мен по принцип са ми доста големи гърдите, но сега положението става направо трагично, а знам, че няма да спрат да растат скоро. Сега като пътувахме, най- малката дупка по пътя ми се струваше трап.
Момичета, аз имам един въпрос. Не съм карала никаква шарка през живота си и много ме е страх да не я хвана точно сега, какво да правя?
Днес ми е първи ден на работа след две седмици отпуска и ми е много гадно, спи ми се като за световно. Аре стига съм писала вече

Общи условия

Активация на акаунт