Перете ли отново прането, ако го навали дъжда?

  • 4 169
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 351
Само ако е валяло много силно ги центрофугирам.Но за да изсъхнат по-бързо.Чак толкова не се замислям,защото става страшно. Wink

# 46
  • Мнения: 656
И аз не пера повторно, освен ако не е видимо замърсено.
Peace

# 47
  • Мнения: 3 360
хм, не ми се е случвало; замислих се... по-правилно е да го изпера, но сигурно няма да го направя( чист мързел) Thinking
LaughingМай и аз съм от твоята партия newsm78 hahaha

# 48
  • София
  • Мнения: 2 967
Ако се налага. Ама така за спорта - не.

# 49
  • Мнения: 189
хм, не ми се е случвало; замислих се... по-правилно е да го изпера, но сигурно няма да го направя( чист мързел) Thinking
LaughingМай и аз съм от твоята партия newsm78 hahaha
 bouquet

# 50
  • Самоков
  • Мнения: 561
Ако яко е накиснато го изплаквам и центрофугирам.

# 51
  • Мнения: 1 494
да- пера ги, макар и на по-лека програма. Но ми се случва рядко, защото следя времето и простирам повече вътре на терасата. Мен повече ме тровят съседите отгоре, защото простирам на ролки, пред терасата и много цапат с всякакви мръсотии. Но явно така пък ми спестяват проблемите с дъжда. Laughing

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Не ги пера. Оставям го да си повиси и да си изсъхме когато му дойде времето. Не се вманиачавам чак толкова.
А пък и есенният дъжд, наприме, мирише хубаво, не мислите ли?

# 53
  • Мнения: 834
Не ги пера.

# 54
  • Мнения: 1 715
Не ги пера. Оставям го да си повиси и да си изсъхме когато му дойде времето. Не се вманиачавам чак толкова.
А пък и есенният дъжд, наприме, мирише хубаво, не мислите ли?
Peace prostorИ аз така

# 55
  • Мнения: 6 039
пера го, защото ми мирише гадно след дъжда

# 56
# 57
  • Мнения: 1 930
Изпирам ги.

# 58
  • Мнения: 1 174
Да, бих го перяла, добре, че дъждът не го достига там, където е простряно към вътрешната стена на терасата.Ако облека дреха, която е съвсем чиста и ме навали, я изпирам задължително - не се чувствам комфортно, когато съм омокрена от дъждовната вода, измила всичкия градски прах от дървета и други.
И чаршафите гладя, колкото и да им  е смешно на някои. Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 5 475
Да, бих ги препрала. Peace
 Wink Но терасата ми е голяма и  дъждът не ги достига. Peace

Общи условия

Активация на акаунт