кога се превеждат прословутите 200 лева...

  • 2 139
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Преведоха ми ги след 1 месец по банковата сметка.

# 16
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Аз сега в петък ще подавам, но ми стана интересно, че не можело при някои банки. Кои са тези банки, при които не може? Моята сметка е в Пощенска банка.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз сега в петък ще подавам, но ми стана интересно, че не можело при някои банки. Кои са тези банки, при които не може? Моята сметка е в Пощенска банка.

На мен ми казаха, че не ги превеждат по сметка, а само в пощата и от там да си ги взема  Peace
/ от Надежда съм/

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Дадоха ми ги на следващия месец.

# 19
  • Мнения: 2 381
След месец и половна ми ги дадоха.

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Аз сега в петък ще подавам, но ми стана интересно, че не можело при някои банки. Кои са тези банки, при които не може? Моята сметка е в Пощенска банка.

На мен ми казаха, че не ги превеждат по сметка, а само в пощата и от там да си ги взема  Peace
/ от Надежда съм/

Добре, де, то в самата декларация има да се отбележи как искаш да ги получиш и да си напишеш IBAN-а, ако искаш по сметка. Що за щуротия е да казват, че не може така? Те, като не са наясно, така им е по-лесно. Надявам се, че в нашата община няма да е така.

# 21
  • Мнения: 5 362
Точно след един месец ми ги дадоха.

# 22
  • Мнения: 4 496
След около месец по сметката,която им посочих.А предния път те сами ми откриха сметка със самите 160 лв(тогава бяха толкова).

# 23
  • Мнения: 1 251
Аз си ги получих след около 20 дни от пощата по местоживеене. Изплатиха ми ги на ръка.

# 24
  • Мнения: 254
Ако ще ги получаваш в София - нормалният срок е месец и половина. Аз лично предпочетох да ги получа в съответния пощенски клон, защото понякога чрез сметките доста се бавят ( съветът беше даден от каките в социалното осигуряване, които взеха документите).

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
След месец от подаването на документите, преведоха ми ги на банковата сметка, тогава беше в Хеброс банк.

# 26
  • Мнения: 4 546
казаха да отида да си взема картата от Инвестбанк /специално ще ми издадат за случая, не можело по моята си карта/ след 20 число на месеца, следващ този, от който ми е заповедта.
примерно, моята заповед е от 14,08, значи на 21,09 мога да си взема картата. предполагам, че сумата вече ще е налице по нея.

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Откриха ми нова сметка и ги преведоха след месец.

# 28
  • Мнения: 337
След 25 дни ми ги преведоха

# 29
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Точно след 1 месец  Peace

Общи условия

Активация на акаунт