Добрин Митев

  • 8 249
  • 133
  •   2
Отговори
# 45
  • Varna
  • Мнения: 321
 Чист град?!? Нови,хубави площадки?!?
 Абе кво става тука??? Или аз не живея във Варна и не излизам всеки ден с детето си newsm78
Трябва да погледна табелата пак  #Crazy
 А да- искате ли да снимам три- повтарям трите площадки пред блока?  Абсолютно изпочупени пързалки, изровени пясъчници ,в които няма пясък, но затова пък добре си живеят няколко бездомни кучета- рай за детето ще кажете предполагам Grinning  На две люлки едната има дъсчица да приседне малката- ми стига и -за какво и е цяла седалка пък  Thinking Поне има облегалка  Wink Щото новите люлки по новите площадки нямат - не знам тия дето спорят колко деца имат-ама тия дето са ги правили пързалките и люлките по новите площадки не са и чували за деца  и как се люлее дете на една дъска ?-нема облегалка -нищо де-детето ми ще се учи на екстремни спортове от две годишно- нали е модерно Grinning   Ох много се набрах и аз-ще спра че за пързалките не ми се почва.
 
Добрин Митев кво да го мислим- не случайно е избягал от тука- той не беше ли тоя дето и образования нямаше ?

# 46
  • Мнения: 1 072

Добрин Митев кво да го мислим- не случайно е избягал от тука- той не беше ли тоя дето и образования нямаше ?

Доколкото си спомням разпъваха Христо Кирчев, че 10 години е карал МЕИ-то / сегашния ТУ.

# 47
  • Мнения: 984
Тц Кирчев е завършил ВИНС.

# 48
  • Мнения: 1 072


Цитат
Инженер Христо Кирчев е роден в град Добрич. Завършва средното си образование в Строителен техникум "Васил Левски" гр. Варна. След това получава диплома за висше образование със специалност машинен инженер във ВМЕИ-Варна. Специализира местно самоуправление в САЩ през 1992 г. и през 2000 г.

В периода 1991 - 1999 г. е кмет на Варна. Като такъв осъществява множество международни контакти във връзка с членството на Варна в Асоциацията на Световните търговски клубове, Международния Черноморски клуб, "Отворено общество", "Ротари Интернешънъл", побратимяването на морската столица с Маями, Брадфорд, Новоросийск и други градове.

През 2000 г. работи като Главен експерт в Центъра за икономическо развитие в София.

Г-н Кирчев е депутат от 39 и 40 Народно събрание; Председател на комисията по местно самоуправление и регионално развитие; Зам. председател на групата за приятелство със САЩ; член на Комисията по отбрана.

# 49
  • Мнения: 503
Добринчо го хванаха с фалшива диплома от Търновския Университет. За Кирчо- Мишмиш и Малена казаха всичко, което бих казала и аз. Не е въпрос на политически предпочитания, повярвайте ми.

# 50
  • Мнения: 503
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=181023.60 Ето тук има снимка на една площадка от новите.  Tired
Шанел, извинявай, че така ти спамим темата. Не зная нищо за жената на Добрин Митев.

# 51
  • Мнения: 2 161
Нямам нищо против да ми се спами темата.Горе-долу разбрах това,което ме интересуваше.Благодаря.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Няма значение, важното е че работи за града. Имате ли паркове - имате, имате ли осветление - имате, имате ли детски площадки - имате, кой друг град може да се похвали с това?
.......

но е факт че Варна върви напред и нагоре.

Абсолютно! Аз пък Кирил Йорданов страшно много го харесвам - и наживо съм го виждала, харесва ми как се държи, не важничи, не пуска захаросани усмивки, държи се на ниво. ДМ ми беше анти от самото начало, очевидно е имало защо. Пък чистотата на града и здравината на детските люлки... извинете ама зависят от нас, не от кмета. Докато има идиоти дето ползват улиците за кош за боклук и люлките за избиване на агресия, нищо не може да се промени! Или всеки път когато някой потроши люлките, кметството да хукне да ги оправя? Ми то да не е без пари. Или кметът трябва да хукне с шишче и торбичка да обира боклуците? С тоя манталитет дето все друг ни е крив... няма да имаме чисти улици и читави площадки скоро. Онзи ден докато пресичах улицата, в краката ми изведнъж тупна цигарена кутия - видях откъде излетя, от прозореца на една "баровска" кола. Кметът ли беше виновен за това?

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 08:00 от Месечинка виторога

# 53
  • Мнения: 1 629
Последно чух, че Добрин Митев и фамилия са в ЮАР.

# 54
  • Мнения: 3 622
Аз също харесвам Кирил Йорданов  Peace  Който каквото и да говори, аз си имам изградено лично мнение за него и ще гласувам за него. Подкрепям Месечинка виторога за всичко което е написала. Дакато хората рушат и замърсямат нищо няма да стане. Ама така им е по лесно, като има кой да им чисти що да не си хвърлят боклуците от балконите или кадето им падне на улицата.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Последно чух, че Добрин Митев и фамилия са в ЮАР.

И аз тъй знам!

Иначе "Варна, хубава Варна" - Защо такива постери няма в Максуда?!  Thinking Идва зима, все пак...

# 56
  • Мнения: 503
Обърнахме я на "кметската" тема тук. При това сме едни и същи участниците. Става досадно.

# 57
  • Мнения: 674
Защото от старите соц пързалки тип слонче в Южния парк детето ми изобщо не може да падне и да си счупи зъбче, нали?

за първи път се сблъсквам с твоята особа, но ми изглеждаш на 19 или токущо навършила 20г студентка с извисени идеи и повърхностно мислене, влизала в общината, само за да си вземе личната карта


стой си в София и гледай какво правят хората във Варна
щото софиянци идват да ни оправят града, щото ние сме много доволни и всичко ни се струва красиво
и онова лайно дето ще го изсерат пред Общината ще остане завинаги паметник на простотията в тая Община през последните години.
Малена ли си Емануела ли си не те знам но спри да сипеш хули и обиди срещу най успешният и признат кмет в България Кирил Йорданов. Кметът на Варна за мандата си преобрази градът до модерен европейски град. По времето на Христо Кирчев в морската градина го беше страх да стъпи човек а да не говорим че имаше поне 20-30изнасилвания годишно и 1-2 УБИЙСТВА.
Сега децата се разхождат спокойно без притеснения до 10-11 ч. с майките си.
Кметът ремонтира улици центъра навсякъде свети и Варна е най чистият град според много хора от града.
Кирил Йорданов бях гледала миналата седмица има 65% одобрение  което е показателно... Peace Peace

# 58
  • Мнения: 984
Да, така е!
1. Кмета лично ги лови изнасилвачите
2. Кмета свети собственоръчно собственодействено
3. Кмета лично събира боклука в Максуда
65% му даваха и ДМ...

# 59
  • Мнения: 674
Тц Кирчев е завършил ВИНС.
Добрин Митев е гооооламмм мошениккк... #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт