Отговори
# 15
  • Мнения: 5 401
всичко бяхме купили предварително.Не сме суеверни

 newsm10

# 16
  • Мнения: 7 914
купихме си всичко предварително Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 6 011
Всичко за бебето беше купено предварително, даже около 2 месеца преди раждането бяхме напълно готови.Когато бебо се роди бях напълно спкойна-освен, че си имаше легло, количка и т.н., всички дрешки и завивки бяха изпрани по 2 пъти, изгладени и подредени.За мен това е правилният подход, не съм суеверна.
Единственото, което съпруга ми купи докато бях в болницата беше помпа за кърма, защото не ми се даваха 80 лв. предварително без да знам дали ще имам нужда от помпата.

# 18
  • Мнения: 3 205
Всичко ми беше готово и приготвено преди да родя. След раждането човек няма време да се занимава с обикаляне по магазини, да избира тепърва, да пере и глади всичко.

# 19
  • Мнения: 419
Всичко ми беше готово и приготвено преди да родя. След раждането човек няма време да се занимава с обикаляне по магазини, да избира тепърва, да пере и глади всичко.
И ние направихме така. Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не съм суеверна е всичко ми беше приготвено и сега ще постъпя по същия начин, няма нужда от излишна суетня  след болницата, спокойствие и силна храна  Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 3 679
Всичко бяхме купили преди да родия, дори си бях изпрала и изгладила и чаршафчета и дрешки и комплекта за изписването. Не исках да оставям това удоволствие на друг.

# 22
  • Мнения: 503
Всичко предварително Peace

# 23
  • Мнения: 1 733
Всичко за бебчо беше готово преди да се роди, а като ни изписаха той просто се настани в кошарката си Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 447
Всичко беше купено предварително.

И не разбрах какво по-точно е суеверието?  newsm78

# 25
  • Мнения: 374
Да, купихме всичко най-важно и необходимо за бебето, още когато бях бременна в 8 месец. Не съм фен на подобни предразсъдъци за неродения Петко. Много по-спокойна се чувствах като си избирах и купувах всичко лично и знаех, че най-необходимото е вкъщи.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз родих в петък следобяд и ме изписаха в понеделник сутринта. Не виждам как таткото би могъл за това време сам да купи, изпере, изглади и подреди всичко необходимо за бебето. Имахме си нещата предварително. Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 7 039
Имах креватче още от 8-ят месец на бременността, но много други неща си ги купих след като родих.

# 28
  • Мнения: 1 216
1вия път леглото не го бяхме сглобили
2рия всичко си беше готово и чакаше беб

# 29
  • Мнения: 537
Специално креватчето купихме някъде към 7-я месец, количката реших след това защото беше януари и беше студено, а и не ми харесаха тогава наличните Simple Smile Дрешките пък ми ги даде една друга майка, така че поне дрехи не съм купувала Simple Smile Не вярвам на такива неща всичко трябва да е подготвено предварително, за да е по - лесно на родителите.

Общи условия

Активация на акаунт