Отговори
# 30
  • Мнения: 4 621
Да, бяхме си купили и подредили всичко в бебешката стая Hug

# 31
  • Мнения: 415
И не разбрах какво по-точно е суеверието?  newsm78
Суеверието доколкото знам е да не се купува и приготвя нищо за бебето преди то да се роди.

# 32
  • София
  • Мнения: 281
всичко си имах преди раждането!

само цвета на количката не си харесвах и мъжа ми я смени с друг цвят в деня след раждането!  Grinning Но просто за тогава беше уговорката да се извърши смяната!

# 33
  • Мнения: 793
Не съм го спазвала, беше почти всичко готово  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 2 734
Огромно облекчение си е да имаш всичко готово предварително.Ние бяхме приготвили всичко до най-малката подробност.Леглото беше готово,чаршафите изпрани и сгънати,когато Мила се роди бабите само са го застлали.

# 35
  • Мнения: 493
Всичко беше купено и абсолютно готово. Нищо не оставихме за след раждането.
И ние така сме се подготвили с всичко Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 1 555
Всичко купихме и приготвихме до края на 8м. Сега само чакаме бебка:)

# 37
  • София
  • Мнения: 431
Аз го спазих и не можеш да си представиш колко сужалявах после (както и мъжа ми, който трябваше да купи всичко след раждането, да идва да ми носи храна и сокове в болницата и т.н.) Друг път такава грешка няма да направя.

# 38
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Всичко купих предварително -кошара , количка , дрешки , чаршафчета(дори ги изпрах и изгладих)!

# 39
  • София
  • Мнения: 1 524
Всичко е готово, само  гладенето остана, ама то от мързел.  Grinning

# 40
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Всичко беше готово предварително.

# 41
  • Мнения: 7 201
По време на престоя ми в болницата,ми обзаведоха стаята и ми накупиха дрешки:)) като се прибрах всичко беше чисто и изгладено Peace
Абсолютно същия случай. Simple Smile

# 42
  • Мнения: 4 496
Купихме всичко предварително,освен кошарката... Blush

# 43
  • Мнения: 27
Май е вече време за пазар. Не съм суеверна, но тъй като се водя с рискова бременност реших да изчакам до седмия месец, а оттук нататък вече започвам да се стягам. Иначе всички около мен искаха да ме подлудят с неща от сорта да не си режа косата, за да не отрежа късмета на бебето, или да не ритам котката щото кълне и т.н, само глупости. Не слушам никой, само себе си Simple Smile)))

# 44
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Имах подготвено не само креватче, ами и дрешки, коритце, количка. Като се замисля май почти всичко. След раждането купувахме неща, които се оказа, че сме забравили преди това. Не вярвам в суеверия, а и не обичам да правя нещата в последния момент.

Последна редакция: сб, 15 сеп 2007, 11:23 от ivap

Общи условия

Активация на акаунт