Отговори
# 45
Всичко имах приготвено предварително.Това ми спести много нерви и разправии

# 46
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Всичко бяхме закупили след като влязох в деветия месец.Попринцип мразя всичко да ми е в последният момент,особено за този МОМЕНТ!Въобще не съм се и замисляла за това суеверие,по-важното за мен беше като се роди бебчо всичко да е ОК за неговото отглеждане.

# 47
  • Мнения: 184
бяхме купили кошарата предварително,какти и някои други неща

# 48
  • София
  • Мнения: 3 408
Аз не го спазих. Пазарувах всичко преди раждането на дъщеря ми.

# 49
  • София
  • Мнения: 4 899
Всичко беше купено предварително - подредено, сглобено, измито, изпрано, изгладено. Единствено в деня на изписването ни таткото беше застлал кошарката с чаршафчета и купи една кутия АМ, че още не ми беше дошла кърмата. Голямо спокойствие е да знаеш, че имаш всичко, от което има нужда бебчето.

# 50
  • Мнения: 2 381
Имахме всичко необходимо за бебето преди да се роди, с изключение на количка(която взехме 10 дена след раждането, но не от суеверие, а защото преди това не си харесахме).

# 51
  • Мнения: 368
Купихме креватчето предварително - даже ми беше много миличко всяка сутрин като се събуждам да го виждам.

# 52
  • Мнения: 950
Бяхме купили всичко предварително. Така мога сама да си избера това, което ми харесва. Когато се роди дъщеря ми, роднините купиха това, за което не се бях сетила и разбира се още дрешки.

# 53
  • Мнения: 4 406
купихме всичко предварително- легла, завивки, чаршафи, количка.. понеже се знам какъв каприз съм, предпочетох да си ги приготвя аз, а не после да мърморя, че родата не е взела това, което съм искала...

# 54
  • Мнения: 985
Купихме всичко необходимо за бебето преди раждането.
и ние така PeaceНе вярвам на такива истории... Wink

# 55
ние не сме суеверни, но ще го отложа още малко закопуването на мебелите, защото мисля да направя ремонт в края на месеца и не искам да се прашат. Иначе бих си купила всичко за да е готово за деня на раждането, а и ще съм по - спокойна, че всичко има и не съм пропуснала нещо важно!

# 56
  • Мнения: 983
Моите легълца ги прави майстор от готовите плоскости. Аз си бях избрала цветовете и той каза, че като родя, докато ме изпишат ще са ми готови. Видях ги за първи път като се прибрахме от родилното

# 57
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Всичко беше готово предварително, количката капарирана, а кошарката сглобена. Мъжът ми беше оставил две болтчета незавити, това ни беше суеверието  Grinning

# 58
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Нямахме, защото влязох много рано в болницата, 5 седмици преди термин заради високо кръвно. Но преди да се роди синът ни креватчето беше готово. Peace

# 59
  • Мнения: 666
Живея в Африка  но и да си бях в БГ пак щях да си купя всичко преди раждането. Не страдам от суеверия и едно от най-големите удоволствия по време на бременноста за мен беше да пазарувам за бебо. Не вярвам че ако Бог ме е дарил с чудото да дам живот ще ми го отнеме само защото съм купила креватче. Единствената логика която има смисъл за мен относно това да не се купува нищо е че после ако стане нещо ще е доста трудно да гледаш всички неща които си купил за бебо, но аз не си позволявах да мисля че нещо лошо ще се случи и за това бях подготвена с всичко. Ако забременея пак един ден пак всичко ще си купя. Първите дни след като родих бях толкова не на себе си че хич не ми беше до покупки.

Общи условия

Активация на акаунт