Отговори
# 195
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Всичко беше купено и абсолютно готово. Нищо не оставихме за след раждането.
Peace И при нас така.

# 196
  • Мнения: 953
По време на престоя ми в болницата,ми обзаведоха стаята и ми накупиха дрешки:)) като се прибрах всичко беше чисто и изгладено Peace

и ние така сме планували,но да видим.има време,освен това ще раждам секцио ,а нали тогава се стои повечко дни,та ще имат време да накупят всичко

# 197
  • Мнения: 262
Всичко съм си приготвила, освен една помпа за гърди, но и нея мисля да закупя.

# 198
  • Мнения: 338
Бях си приготвила всичко предварително, включително и леглото Laughing

# 199
  • Мнения: 415
Благодаря ви за отговорите.

Пуснах тази анкета специално за креватчето, защото то е по-сложно да се купи и монтира от едни ританки например.

И тъй като при нас креватчето се превърна в повод за какви ли не разправии, за да не се купувало предварително и в момента нашето бебе още няма такова, се зачудих в кой век живеем, толкова ли много искам и как ли е положението при другите майки, може би аз съм голяма лигла и с големи претенции - исках да го купим преди да се роди бебето. Сега след като се роди, мога да кажа че много съжалявам, че не купих и не приготвих всичко предварително - преди раждането щеше да ми е по-спокойно ако го бях направила, а сега изобщо няма начин да свърша тези неща.

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 11:22 от munkamm

# 200
  • Мнения: 1 224
Аз живея в чужбина и от женската консултация правят едно посещение в къщи за да видят какво сте си приготвили, да питате каквото ви хрумне и носят едно бебе-манекен в реален размер и тегло 3 кг което изкъпвате и обличате заедно с таткото подред и питате каквото не знаете.
Та ако бях седнала да им разказвам за нероден Петко щяха да ми назначт консултация с психолог!Хора, ама наистина в кой век живеем?Аз гледам на суеверията като на концентрирано негативно мислене и много ме дразнят, както и хората, които държат да ме осведомяват за тях.Аз повечето не ги и знам и си живея в блаженно неведение!

# 201
  • Мнения: 2 950
И първия, и втория път се подготвихме предварително. Вече са ми готови комплектите за изписване, леглата, дрехите са изпрани и изгладени в гардероба, купихме си и количка... чакаме само бебоците! Hug

# 202
  • Мнения: 415
Аз живея в чужбина и от женската консултация правят едно посещение в къщи за да видят какво сте си приготвили, да питате каквото ви хрумне и носят едно бебе-манекен в реален размер и тегло 3 кг което изкъпвате и обличате заедно с таткото подред и питате каквото не знаете.
Та ако бях седнала да им разказвам за нероден Петко щяха да ми назначт консултация с психолог!Хора, ама наистина в кой век живеем?Аз гледам на суеверията като на концентрирано негативно мислене и много ме дразнят, както и хората, които държат да ме осведомяват за тях.Аз повечето не ги и знам и си живея в блаженно неведение!
Много добре правят при вас и явно в БГ е много наложително да го направят!

# 203
  • Мнения: 6 618
Всичко си бях взела доста преди раждането.

# 204
  • Мнения: 819
Купихме го преди да се роди.Ползвахме го обаче след първата годинка,щото спа при нас.

# 205
  • Мнения: 295
Почти всичко си имаме вече Peace.
Само кошчето за кола и шезлонга ще са ни подарък, за това ги няма Simple Smile
Мен ако питат е най-добре и тях да си ги имам от сега, ама нейсе - чакат дасе роди бебока

# 206
  • София
  • Мнения: 1 423
Опция 1  Peace Всичко бяхме приготвили преди раждането.

# 207
  • Мнения: 135
Според мен мили мами е нормално и твърде отживелица да се вярва в такива измишльотини от рода на "нещо ще стане ",ако се купува предварително каквото и да било .Аз например ще си купя креватчето и основните ми неща предварително защото термина ми е на 01.01.2008 и ако ще раждам със секцио както отиват за сега нещата не само нямам никакво намерение да се влача по празниците по магазини,ами и ще ми е по-спокойно.
Успех на всички и лека бременност....

Общи условия

Активация на акаунт