Отговори
# 165
  • Мнения: 26
Купихме си креватче още миналия месец (сега съм в девети). Трябваше му доста време да се отмирише от лака и не си представям да бях сложила бебето веднага в него. Инъче за дрехите съм инструктирала майка ми. Остава да си харесам ваничка за банята newsm32

# 166
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Креватчето го наследихме от племенницата.Всичко останало купиха докато бях в болницата.

# 167
  • Мнения: 1 251
Като влезнах в 9-тия месец започнах да си купувам нещата, бях си направила списък от форума, изпрах си всичко сама и си го приготвих да е готово.И леглото беше купено и чакаше малкото човече. Първо на мен ми беше доста приятно цялото това приготовление, а отделно мисля че спестих доста търчане на мъжо и бабите. Те бяха ангажирани единствено да идват от време на време да ни виждат в болницата. За мен така беше по-добре, пък и на тях предполагам.

# 168
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Купихме кошарката и завивките преди да се роди. PeaceНе вярвам в суеверия

# 169
  • Мнения: 183
Ние имахме всичко преди да тръгна за родилното

# 170
  • Мнения: 3 611
Не само креватчето, а и всички необходими неща си бяхме купили предварително. Не мога да си представя всичко да се купува набьрzо и то беz моето дейно участие. Тц.  Naughty
Пьк и какво по_ хубаво и интересно zанимание от това zа една бременна жена?
Най_ малкото иначе би иzпукала от скука...  Mr. Green

# 171
  • Мнения: 2 673
в 7-ми месец от бременността вече имах абсолютно всичко за раждането и бебето. Даже дрешките му бяха изпрани, изгладени и подредени в пликове

# 172
  • Мнения: 498
Имахме детско креватче,но защото ни го подариха и нямаше къде освен вкъщи да го сложим.Но до последно го използвах за склад за дрехи! Rolling Eyes Аз съм от суеверните.Нито една бебешка дреха в нас нямаше.Както и аксесоар. Crazy

# 173
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Нямахме почти нищо купено но не защото съм суеверна. Бяхме се разбрали щом вляза да раждам мъжа ми да си вземе отпуск за да има време да идва често при нас а и да гледа големия ни син така че оставихме и покупките за тогава. Аз обиколих магазините и си набелязах какво искам, като купих само това което мога да занеса сама в къщи - ританки и шишета. За големите покупки съставих списък и мъжа ми и сина ми напазаруваха. Горките мъже ме развеселяваха с телефонни обаждания точно когато хич не ми беше до смях. Примерно: "Леглото е 120 см дали няма да му е малко?" и " Решетките са доста широки дали няма да изпада през тях?"

# 174
  • Мнения: 1 195
Ами още не сме купили основните неща но днес смятам да се сдобием с легълце и матрак  newsm44
Дрешки си купувам малко по-малко. Смятам до термина да имам вече всичко необходимо. Не ми се иска после допълнително да се стресирам, а и като знам каква съм капризна нищо чудно ако бабите правят покупките после да не ги харесам. Но все пак от покупките ги почнах в началото на 8 месец.

# 175
  • Мнения: 361
В деветия месец си купихме креватчето,докато бях в родилното го сглобиха и ме посрещнаха с всичко готово.Не съм пазарувала предварително,майка ми свърши това.


# 176
  • Мнения: 3 356
Като влязох да раждам нямах само корито,леген и повивалка.Първите две свеки купи преди да се приберем от МД,последното -една седмица ,след като се прибрехме.А,и количка взехме в последствие.

# 177
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Купих ме го няколко седмици преди раждането.

# 178
  • Мнения: 3 360
С никакви суеверия не съм се съобразявала Crossing Arms-не вярвам в такива неща Wink

# 179
  • София
  • Мнения: 3 699
Купих си почти всичко за бебето-количка,креватче,дрешки....
За да угодя на бабите не сглобихме креватчето,оставих количката и др. неща в дома на майка ми ...и като родих те подредиха всичко за бебето Grinning

Общи условия

Активация на акаунт