Отговори
# 180
  • Мнения: 307
За сина ми не бях купила нищо предварително,за което после много ме беше яд.Бабите бяха накупили всичко(защото таткото празнувал 3 дни докато ни нямаше Drunk ),повечето от нещата бяха много непрактични и не ми харесаха,че после трябваше да ходя да пазаря наново Close
Сега съм в края на четвъртия месец и вече съм купила доста неща за бебчето,до края мисля да си купя всичко. Peace

# 181
  • Мнения: 148
Купила съм креватче и количка, имам време за другите неща, но определено ще си взема всичко необходимо /ако не забравя/, по обясними причини

# 182
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Имам намерение всичко да приготвя предварително. Още повече, че ще се наложи да правим ремонт в апартамента, защото иначе няма да имаме детска стая.

# 183
  • Мнения: 1 233
Да, абсолютно всичко бях подготвила предварително - дрешки, креватче, всичко беше изпрано, изгладено и прибрано в скрина.

# 184
  • Варна
  • Мнения: 48
Аз съм суеверна и затова подготвихме само стаята, т.е боядисване и детския ъгъл с бебешките тапети. Но всичко беше набелязано по магазините, и като се роди бебо, таткото и майка ми тръгнаха на покупки.

# 185
  • Мнения: 5 391
Креватчето беше капарирано и са го взели докато съм била в болницата.

# 186
  • Мнения: 5 299
Нямах, но не от суеверие.

# 187
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Имахме и добре че го сглобихме почти месец по -рано.Докато се измирише лака бая повръщах....

# 188
  • Варна
  • Мнения: 506
Всичко си бях избрала и купила предварително Количката още в 7-мия месец, леглото в края на 8-мия, дрешки, мрешки..... Peace

# 189
  • Мнения: 115
И двата пъти всичко си бях приготвила предварително. От кошарата до чорапките Wink

# 190
  • София
  • Мнения: 672
Избрахме и капарирахме всичко преди да се роди беб. А като се роди - тати ще отиде да го купи Simple Smile така хем агнето цяло, хем вълка сит Wink

# 191
  • Мнения: 8 917
Първа опция Peace

# 192
  • Мнения: 1 485
Втора!
Суеверна съм! Crossing Arms

# 193
  • Мнения: 3 042
Още като влязох в 7-мият месец, когато бях бременна с щерката купихме креватчето и доста други неща. За дребният вече си имах креватче. Другите неща ги купувах към средата на 8-мият месец.

# 194
  • Мнения: 330
Абсолютно всичко беше купено и подготвено от мен, таткото и майка ми.

Общи условия

Активация на акаунт