Отговори
# 150
  • Мнения: 2 159
да имах, не вярвам в тези неща, а и не искам друг да купува вместо мен, нито да се притеснявам в последния момент Simple Smile

# 151
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Всичко си бяхме подготвили предварително, включително креватчето.

# 152
  • Мнения: 1 883
Нищо не бях купила - суеверие

# 153
  • Мнения: 683
Бяхме взели всичко необходимо предварително.

# 154
  • Мнения: 101
Почти всичко бяхме купили предварително, включително и креватчето  Peace

# 155
и аз капарирах количката и креватчето,

# 156
  • Мнения: 1 701
Всичко беше готово като влязох в 9-тия мес.  Peace

# 157
  • Мнения: 593
Месец преди да се роди бебо му купихме почти всичко Peace

# 158
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 461
И двата пъти купувах дрехи предварително. И двата пъти оставих единствено креватчето на грижите на таткото. Не мисля, че от суеверие  Thinking Така се стекоха нещата просто.

# 159
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Всичко ми беше готово предварително. След раждането ами хич не ми беше до обиколки по магазините, а не се доверявам на вкуса на свекито. Сега за второто ще ползваме повечето неща от каката и пак ще съм готова предварително. Не вярвам на суеверия за лошо, виж когато са свързани с гостуване и веселба ги спазвам стриктно Mr. Green

# 160
  • Мнения: 5 183
Няколко седмици ПРЕДИ РАЖДАНЕТО имах ве4е креват4е, коли4ка, вани4ка, кърпи за баня, дрехи, спално бельо, термометър, комоплект бебешки ножи4ки и ноктореза4ка и какво ли още не.

# 161
  • Мнения: 1 029
Имахме почти всичко още преди да се роди бебето. Някои допълнителни неща бяха купени, докато бях в родилното. Laughing

# 162
  • Мнения: 6 164
Всичко си накупих преди да родя! По списък! Peace

# 163
  • Мнения: 678
Всичко купих около месец преди раждането - по списък. Едно , че исках аз да си избера дрешки, завивки и т.н. на детенце, второ, че обикаляйки с таткото по магазините да разглеждаме, засякохме друг татко, който звънеше на скоро родилата си жена и я питаше за всяко нещо  Crazy Само като си помислих колко ще ми се ще на другия ден след раждането някой да ме пита чаршафите на мечета или на патета да са и ......... поръчахме веднага леглото и скрина  Mr. Green

# 164
  • Мнения: 2 407
Не бях купила нищо,като се роди дъщеря ми мъжът ми купи всичко,но преди това ги бях избрала, а и имаше списък.

Общи условия

Активация на акаунт