Клюкините от деня - 5

  • 10 446
  • 329
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 1 752
canadian, бързо ти оправяне и сафирясване!
скорошно счупване бастуна на две у дървената глава на чатещия с брат си подреждач на боклук!
късметлийко снабдяване със сносна работа, която не включва бърсане на к'вото и да било!
и единствената краста дет' ще те затриса в близко бъдеще е тази да натриеш носа на боклукчията.
стискам палци!!!

# 316
  • София
  • Мнения: 1 752
Абе, trayan-ка хубаво ни държи на отчет... остава mimmy да се идентифицира отнейде, но се чудя и онази даровита голяма уста milk де се запиля. Откак е мома англичанка никаква не я четем  newsm78

# 317
  • Мнения: 1 809
Здравйте,момичета! HugОт известно време само четях и не пишех,понеже пак лекичко бях в кофти разположение на духа.НО!Днес ми светна Simple SmileИзлезе ми решението на съда-Отхвърля се исковата молба  PartyНе му уважиха иска и дори са му присъдили и разходите ,които съм направила по делото.
Плаках от радост докато го четях. Embarassed
Та така,сега се връщам от съда и бързам да ви се похваля...То малко ли ви се оплаквах ooooh!
Благодаря ви за подкрепата,която ми дадвахте през цялото време   bouquet

# 318
  • Мнения: 6 315
Честито Малвина!  Hug

canadianmom, бързо оздравяване ти желая!

Сабина, стискам палци бързо да си намериш работа!

Аз съм скапана нещо, явно ме гони някаква есенна умора, ама ще се оправя, няма къде до ходя Simple Smile. Непрекъснато ми се спи.  Rolling Eyes

# 319
  • София
  • Мнения: 4 493
ЧЕСТИТО Малвина - БРАВОООО  bouquet  bouquet  bouquet

# 320
  • София
  • Мнения: 6 999
MALVINA, честито Simple Smile

Казах ти аз, че моя РД ще ти донесе успех Wink

# 321
  • Мнения: 1 732
Аз пък се разболявам. Tired
Главата ми ще се пръсне.

# 322
  • Мнения: 2 327
Честито Малвина Simple Smile
Ето, че изгря слънцето и при теб Simple Smile

# 323
  • Мнения: 911
А! Иса има РД!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕЕЕЕЕЕН!!!  Party

# 324
  • Мнения: 9 990
Честито ооо!Здраве и късмет навред!  bouquet  bouquet  bouquet

# 325
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Браво на Малвина!!!!!!!!!!!!!!!  bouquet

# 326
  • София
  • Мнения: 6 999
trayana, пенелопа, много благодаря, но Рождения ми ден беше преди месец както и последното заседание по делото на Малвина Simple Smile

# 327
  • Мнения: 911
олееееееееее, колко съм зле! ама на мен ми е простено - всичкия ми мозък изтича с кърмата!!!  #Crazy

# 328
  • Мнения: 2 274
олееееееееее, колко съм зле! ама на мен ми е простено - всичкия ми мозък изтича с кърмата!!!  #Crazy
Аааааа няма да говориш така!  Naughty

# 329
  • Мнения: 9 990
trayana, пенелопа, много благодаря, но Рождения ми ден беше преди месец както и последното заседание по делото на Малвина Simple Smile
ooooh! WhistlingНищо, здраве и късмет навред си остава...за всички и винаги Hug

Общи условия

Активация на акаунт