Какво не бихте направили в секса?

  • 36 257
  • 331
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 153
Според зависи правя много неща Flutter Не знам какво не бих......всичко е въпрос на моментна нагласа:)

# 16
  • Мнения: 4 447
Мииииии, ако не й разорават задния двор и не й наторяват вътрешната част от къщата, то тогава може би ... може би той рови в нечий друг двор...и... не само отзад, а може и да й сади чушки редовно, когато си поиска, изобщо разсад всЕкакъв, може пък да вика и други градниари и да копАт заедно...градинарки-оплевителки, също . Тя може би компенсира дори и когато прякора й стане Блъди Мери.  Thinking

Аз не бих си дала градинката, когато в нея е цъфнал Божура.  Whistling

# 17
  • Мнения: 3 153

Аз не бих си дала градинката, когато в нея е цъфнал Божура.  Whistling
Joy Joy много поетично казано, хареса ми Peace

# 18
  • Мнения: 2 161
Тройка с двама мъже.Изобщо противна ми е мисълта за тройка.

# 19
  • Мнения: 4 733
Значи в онази тема си ме иронизирала,а Mr. Green?
 Нямам задръжки в секса. С постоянния партньор табутата са табу Laughing

# 20
  • Мнения: 2 161
GrinningТочно тебе никога.А какво съм казала в онази тема?Защото аз тройки с мъже и мъжки стриптийз не понасям.

# 21
  • Мнения: 4 733
Остави я онази тема. Я и теб да питам и другите споменали...какво против вариацията 2м и 1ж имате против точно? Въпросът ми е сериозен.

# 22
  • Мнения: 2 161
Аз не го понасям по две причини:първо не ми харесва гледката на двама правещи секс мъже и после аз не харесвам аналният секс.При това положение не виждам какво ще бъде мястото на вторият мъж.Само ще заема място.

# 23
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
С мъжа ми незнам нещо, което поне да не опитам. И ако не ми хареса, тогава не го правя.
А за тройката двама мъже и жена - ми незнам. Някак не се виждам там. Виж, за две жени с мъж може и да се навия  Crazy

# 24
  • Мнения: 4 733
първо не ми харесва гледката на двама правещи секс мъже
Сети се значи Mr. Green
 Е защо и аналния да е задължителен...? Не мисля...Но няма да продължавам, че ще ударят катанеца Laughing

# 25
  • Мнения: 1 761
Има две неща,които не бих направила .
1.секс с животни,писинг,дрисинг,секс по време на цикъл и други подобни....как да ги нарека другояче,освен извращения?
2.секс с мъртъвци,малолетни и пенсионери (освен,ако и аз не съм вече излязла в пенсия).

Почти всичко друго съм пробвала.Това,което ми е харесало си го практикувам редовно.А което не ми е харесало е просто натрупан опит- и за хубаво и за не толкова хубаво.

# 26
  • Мнения: 2 161
Да,и аз съм склонна на секс с две жени.И на мен са ми предлагали,де.Два пъти.Аз явно съм желан за лесбийки и по-млади мъже обект.Което изобщо не ми харесва.

# 27
  • Мнения: 2 161
първо не ми харесва гледката на двама правещи секс мъже
Сети се значи Mr. Green
 Е защо и аналния да е задължителен...? Не мисля...Но няма да продължавам, че ще ударят катанеца Laughing
Еми...Май е задължителен.Незнам,аз съм смотана и не разбирам.

# 28
  • Мнения: 4 733

1.секс с животни,писинг,дрисинг
Ай сиктир. Мъжът ми ще ме помисли за луда, хиля се с глас от 5 мнути Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 1 761

1.секс с животни,писинг,дрисинг
Ай сиктир. Мъжът ми ще ме помисли за луда, хиля се с глас от 5 мнути Joy Joy Joy

Каси, аз отговорих съвсем сериозно на въпроса.Сексуалната хармония е много важна за да има щастие между партнъорите.Ако единия е привлечен от,да речем мазане на тялото с шоколад и облизване до зазоряване, а другия прави секс в темпо, сякаш се бори за медал от Олимпиада,тез хора,колкото и да се обичат няма да са дълго време заедно.За съжаление аз имам доста близки приятели,които са ми споделяли,че точно такива сексуални различни вкусове са провалили браковете им.При това някои от тях бяха женени 15 години, с деца....И изведнъж- я мъжа иска тройка, я жената изведнъж открие себе си благодарение на вибратора и камшика....Просто да разбереш себе си чрез партнъора наистина не е лесно, но ако се случи е прекрасно.

Общи условия

Активация на акаунт