Помогнете! От кои каши сте най доволни

  • 4 151
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 524
Всички каши на Милупа са страхотни!

Няма по-добри  Peace Във всяко едно отношение - вкус, консистенция, разтворимост, качество...
Всяка покупка уж за проба на Нестле, Хумана, Хип, Слънчо, Данон, Нутрисия или каквото и да било друго ме кара още и още да оценявам безспорните качества на кашите на Милупа  Peace

# 31
  • Мнения: 508
Милупа и Хип. Предпочитам каши без захар.

# 32
  • София
  • Мнения: 17 592
Бебето ми е на 4 месеца, до сега единственото пюре, което категорично отказва да яде, е на хип морковеното - но други пюрета, съдържжащи и моркови, харесва. А за сок от сурови моркови направо пощурява. До сега май най- много харесва банан смачкан, сини сливи - хип и бебевита съм му давала и круши. А зеленчуковите са някак по-твърди, размесвам ги с малко млечице и много си ги харесва.

# 33
  • малкия град
  • Мнения: 127
Първата ни каша беше бананова на Милупа. Малкия много я хареса, но след това минахме на Хип  и сега любимата е млечна с круша. Тези на Милупа са доста по-редки като консистенция, но бебета ги харесват въпреки това. Всичките ми приятелки ги предпочитат.

# 34
  • Мнения: 27 524
Тези на Милупа са доста по-редки като консистенция...

Консистенцията се прави. Кой колкото иска и харесва, това не е показател  Simple Smile

# 35
  • някъде
  • Мнения: 4 955
 на Хумана  Peace Peace Peace
и на Фризокрем съм купувала, но винаги ги разбивах с пасатора, на ръка не ставаше

# 36
  • Мнения: 164
Ние започнахме с Милупа - оризова с адаптирано мляко. Пробвали сме на Хумана и Хип, хапваше ги с удоволствие!

# 37
  • Мнения: 292
Аз съм доволна от всички видове на Слънчо.Малката си ги яде с голям кеф и други не съм пробвала.

# 38
  • Мнения: 1 986
  Най-често съм давала от кашите на Фризокрем PeaceСлед това-Милупа,Хумана,ХИПП....

# 39
  • Мнения: 385
Елда на ХИП, ябълкова на Хумана - това ядеше Боян  Simple Smile

# 40
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Засега съм давала Блевит (много я харесва във всичките разновидности, които съм му приготвяла) и елда на ХИП.

# 41
  • Мнения: 63
Мацки, на нас педи ни каза да не давам още банан и се чудя освен ориз каква друга да купя? Слънчо имат водове за 4 месеца със стотина неща които се смятат за алерген и не се дават? Чудя се сега. Освен ориз и царевица?
 А цитрусите нали след годинката?

# 42
  • София
  • Мнения: 426
от милупа и хумана

# 43
  • Мнения: 1 672
ние сме на Слънчо не съм давала други , бебка си ги харесва тези

# 44
  • Силистра
  • Мнения: 23
ние пробвахме няколко вида и си харесахме Фризокрем

Общи условия

Активация на акаунт