Помогнете! От кои каши сте най доволни

  • 4 147
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 758
Хумана, Милупа, Нестле, Хип  Peace

# 46
  • Мнения: 667
Давала съм на Милупа, Хумана и Нестле - различни видове.  Вкусни са били. На Милупа се разтварят перфектно.

# 47
  • Мнения: 207
купих на милупа бананова-млечна! Но май мънан не я хареса! Почнаха едни ревове и плюе! След няколко дена мисля да пробвам пак!

# 48
  • Мнения: 268
ние сме на беби, по качество е като хумана а на сладост е като милупа (понеже сме пробвали всички с каката). цената й е малко над слънчото- което за мен е добре.
пробвай няколко вида. детето само ще си покаже кое му харесва. успех
И ние сме така   bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 7 097
Калина харесваше най-много кашите на Нестле, но по съвет на педиатъра започнах да й ги давам след 7 месец.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 72
Ползвала съм Хумана и Милупа.На Милупа според мен са по добри.

# 51
  • Мнения: 28
Захраних с Милупа(ябълка,мисля че беше),давала съм Хумана,"лека нощ" на Нестле,Беби-лешник(много я харесваме) и Слънчо-банан и бисквити. а също така взимам и готовите каши на Ганчев.

# 52
  • Мнения: 1 165
Детето ми най-много харесваше кашите на "Слънчо".

# 53
  • Русе
  • Мнения: 2 354
а моята дъщеря изобщо не ще и да чуе за каша  Crossing Arms

# 54
  • Мнения: 86
Момичета, а как ги приготвяте тия каши? Аз уж всичко спазвам като указание за приготвяне, но все ми стават много редки. Пробвах Хип, Хумана, Милупа. Принуждвам се  да ги давам на бечо с биберон. Не винаги преварявам водата само, защото ползвам вече Девин розов етикет. Не знам къде бъркам.

# 55
  • София
  • Мнения: 5 758
Момичета, а как ги приготвяте тия каши? Аз уж всичко спазвам като указание за приготвяне, но все ми стават много редки. Пробвах Хип, Хумана, Милупа. Принуждвам се  да ги давам на бечо с биберон. Не винаги преварявам водата само, защото ползвам вече Девин розов етикет. Не знам къде бъркам.
Аз слагам повечко каша докато стане по-гъстичко и може да се дава с лъжичка. Четох тук, че и други мами правят така. Peace

# 56
Елда с плодове на Хип feedingМного,ама много и харесва.Също и Хумана-ябалка.

# 57
  • София
  • Мнения: 4 397
Баткото ги хапваше много кашите на Милупа сега мисля и бебка да е на Милупа.

# 58
  • Мнения: 857
Милупа и хип

# 59
  • Мнения: 1 701
Милупа!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт