Червило?

  • 6 891
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 097
Преди няколко дена открих новата ми любов -L'Oréal Color Riche Star Secrets на Aishwarya Rai .
Божествено е!



ето му и рекламата: http://www.youtube.com/watch?v=vnSFESB8Isw

Днес ходих специално за това червило, но нещо не можах да го нацеля кое е  Thinking
eta, или някой друг, който го е ползвал, ще споделите ли кой номер е  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 2 768
включ веднага Grinning
номерът на червилото е 415

# 47
  • София
  • Мнения: 7 097
включ веднага Grinning
номерът на червилото е 415

eta  Hug  bouquet
Още утре отивам на оглед  Crazy

# 48
  • Мнения: 1 016
имам различни цветове, ползвам и глосове. Любими са ми Клиник, Лореал, Нелена Р., Герлен, Диор. Глосът Кис кис на последния в натуралния вариянт ми е любим, а вчера поръчах  http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=49542&CatgId=19

# 49
  • София
  • Мнения: 2 381
Нямам любимо червило. Ползвам само гланц през последните 1 - 2 г. Като студентка бях фенка на Карамел на "Орифлейм".

# 50
  • Мнения: 123
правя микс от червило и гланц.не робувам на марки

# 51
  • Мнения: 17 546
Ползвам червила в теракотени цветове с малки вариации. Имам и няколко цвята различни от обичайните ми, за случаи, които изискват друг цвят освен теракота. Не купувам скъпи, защото и евтините стоят от сутринта до след обяд на устните ми, по десетина часа с едно освежаване. Харесвам тези на Констанс Карол, Перфект, BELL, Тенденц, FlorMar. И глос на BELL.

# 52
  • Мнения: 295
Всичко на Chanel  Peace

# 53
  • Мнения: 686
Любимото ми е на Лореал, откакто го ползвам, с други червила не се харесвам.

# 54
# 55
  • Мнения: 11
Предпочитам червила пред гланцове - не обичам да ми лепнат устните. В момента имам едно на Лореал (от сериите естествени цветове, за лондинки, брюнетки и т.н.), няколко на Орифлейм (в златиста опаковка, серията Джордани, ного съм доволна и от цвета и от консистенцията) и един стик пак на Орифлейм Пауър шайн или нещо подобно, цвят Frosted shampagne, от него също съм много доволна.

# 56
  • Мнения: 2 414
Аз съм невероятно доволна от червилата на Клиник. Flutter

# 57
  • Мнения: 38
Харесвам Хелена Рубинщайн, Диор, Герлен... абе много са, предпочитам леките глисове с ненатрапчив цвят.

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
В момента това ми е фаворит



харесвам си и останалите 350 и няколко...
Всякакви марки, цветове, консистенции.

# 59
  • София
  • Мнения: 7 097
харесвам си и останалите 350 и няколко...

 Shocked
А мислех, че прекалявам с купуването на червила  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт