Получи ли се при вас отлив на "приятелки" след като родихте

  • 4 400
  • 127
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 440
За съжаление и при мен се получи така!Много ми е мъчно,че най-добрата ми приятелка /или поне си мислех,че е такава/ също ме изостави!Но пък сега си намерих по-добри!Семейства! Grinning

# 31
  • Мнения: 522
При мен се получи прилив.запознах се с доста майки, с които си правим често женски партита.Последно на 8 декември, а децата ги гледаха татковците.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 658
ами да, получи се. Но по-скоро го отдавам на товжа, че преди да родя аз поддържах контактите с повечето. И когато се прибрахме в къщи с бебето и вече аз бях по-заета много от тях не ми се обадиха повече. Затова съм решила който ме търси и аз него да търся. Другите, ако искат.

# 33
  • Мнения: 8 999
Не, дори напротив. Сдобих много нови приятели покрай децата. Е, все пак е нормално да се поразредят срещите - та ти сега имаш друга работа.

# 34
  • Мнения: 255
Какво означава "нямаме общи интереси"?Та нали сме живи хора .Една едно ще сподели другата друго.При нужда пак може да си помагаме ако има такава.

# 35
  • София
  • Мнения: 415
Не бих казала. Сега даже ми се обръща повече внимание от тяхна страна  Simple Smile Може би защото съм една от първите с бебе в компанията.  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 255
Не бих казала. Сега даже ми се обръща повече внимание от тяхна страна  Simple Smile Може би защото съм една от първите с бебе в компанията.  Mr. Green
Късметлийка.и АЗ съм първата в компанията с бебе ама....

# 37
  • София
  • Мнения: 2 658
ама тъкмо така разбираш кой, колко държи на теб. Няма насила да караш някой да се вижда с теб. Не съм съгласна за общите интереси. Щом сме приятели от години би трябвало да има винаги за какво да си говорим.

# 38
  • Мнения: 125
 Чувам се редовно със старите си приятели, но по-рядко се виждаме заради липсата на време от моя страна. Имаме и няколко приятелски семейства с деца, с които се срещаме по-често.
 Не мисля, че се е получил отлив на приятели при мен.

# 39
  • Мнения: 15 571
какво да ти кажа - хората се събират и разделят. преди си била с тези момичета защото сте имали еднакви интереси - сега се виждаш с друго момиче защото имате деца и имате обща тема на разговор. като ти изтече майчинството и се върнеш на работа няма да имаш време да се виждаш с мамата с която излизаш сега, а ще се виждаш с други хора. просто така става. аз на пример като тийн има една приятелка, с която по-късно се поотчуждихме. после се оженихме и родихме почти по едно и също време и сега сме много близки. и тъй като много  държиме на приятелството си сме решили поне веднъж седмично да отделяме време една за друга. за сега го спазваме и двете дано и за напред да е така.
а и да ти кажа честно не искам да имам много приятелки - една ми е достатъчна  Peace

# 40
  • Мнения: 96
Откакто се роди Алекс започнах бавно да губя всичките ми несемейни приятелки без деца и в момента всичките ми приятелки са с деца. Просто с тях интересите ни са еднакви, съобразяваме си срещите с децата си, някакси сме по-толерантни една към друга и си влизаме в положение. На неангажираните ми приятелки например ми е трудно да обясня защо не мога да изляза с тях на заведение в 9 вечерта например. След няколко пропаднали опита за срещи просто започнахме да се чуваме само по телефона, все по-рядко и по-рядко, докато съвсем престанахме Sad.
За съжаление така се случи даже с една приятелка от детинство... Много е трудно наистина д обясниш колко голям ангажимент е едно дете и то без да станеш досадна Cry

# 41
  • Мнения: 745
Какъв отлив?във форума сме толкова много!! Laughing

# 42
  • Мнения: 560
Бе какъв отлив-те всичките са с по 1 или 2 деца.Преди аз им ходех на гости,сега просто вече и това няма как да стане.

# 43
  • Мнения: 1 371
О, не. Всичко си е както преди, излизаме се, идват ми на гости, съответно в тях. Не всеки ден, но през ден се виждаме. Единствената разлика между мен и тях е, че имам дете и не ходя на работа. Всеки ден се чуваме, клюкарстваме. Обичкам си гиHug
Забравих нещо: обожават ми детето  Heart Eyes, даже съм им го оставяла, за да излизаме с мъжа ми някъде (когато не е имало никой от родата в София).

# 44
  • Мнения: 255
О, не. Всичко си е както преди, излизаме се, идват ми на гости, съответно в тях. Не всеки ден, но през ден се виждаме. Единствената разлика между мен и тях е, че имам дете и не ходя на работа. Всеки ден се чуваме, клюкарстваме. Обичкам си гиHug
Забравих нещо: обожават ми детето  Heart Eyes, даже съм им го оставяла, за да излизаме с мъжа ми някъде (когато не е имало никой от родата в София).
Да си призная Ви завиждам

Общи условия

Активация на акаунт