Получи ли се при вас отлив на "приятелки" след като родихте

  • 4 399
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 357
В различните етапи на живота едни приятели си тръгват, други идват, а има няколко , които остават постоянно ... при мен отлив имаше и то немалък, а сега се запознавам с други хора с близки до моите интереси. Но това не стана заради раждането на детето, а след сватбата...

# 121
  • Мнения: 2 908
Хората които съм считала за свои приятели си останаха такива и след появата на малката.По-рядко се виждаме, но това е нормално тъй като аз съм единствената с дете сред тях.През деня те са на работа, а вечерите им са свободни за приятели, при мен пък е тъкмо обратното и това е причината да се разминаваме често:D
С голяма част от най-близките ми приятели пък само си пиша.Разпиляха се в страната и чужбина след студентството.От това вече ми тежи.
Имам и нови приятелства от детските площадки, но честно казано все още не успявам да ги почувствам близки.Може би само с едно момиче съм си паснала наистина, с останалите ме свързват единствено темите около грижата за детето.
Ей това точно исках да кажа и аз. HugНе до нужда от помощ,не до нещо,но истинските приятели,и на другият край на света си остават такива.Защото и преди не съм имала много време да пия кафета с тях,това ми е много глупав критерий за приятелство.b_u_b_i ,хубаво си ме цитирала,но не си ме разбрала грам какво исках да кажа,аз в момента нямам нито един приятел,с който да излезя някъде-както казах в моят град сега,където съм, нямам приятелки-както и да е-живи,здрави,кой който смята за приятел,негова си работа,добре обаче авторката на темата е сложила много точно"приятелки"в кавички. Wink
Като малка имах една такава"приятелка",дето ми беше толкова приятелка,че коня ти да умре,от тогава гледам много зорко да нямам такива "приятелки" Whistling Tова,което съм подчертала ,никой нe sе намери да ми обясни приятели ли са или познати? Rolling EyesЗа мен са познати. Crossing Arms

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 19:44 от афродита

# 122
  • Мнения: 19 298
афродита,напротив,разбрах какво казваш.цитатът беше просто като продължение на мисълта ми,а не че не се съгласявам с написаното.тоест наистина истинските приятели се познават по това дали биха ти помогнали ,когато имаш нужда от тях.моите също се разпиляха по страната и чужбина и с повечето само си пишем.
запознанствата,които направих след това,пак бих нарекла приятелки,познати за мен е нещо по далечно,но може би не са ми толкова близки приятелки както тези навремето от университета.

# 123
  • Мнения: 1 264
Когато се роди Калоян много от приятелите ни започнаха да се обаждат по-рядко и то за да не ни притесняват. Вече детето поотрасна и отново започнахаме да се чуваме и виждаме по-често.

# 124
  • Мнения: 292
До някъде да Peace

# 125
  • Мнения: 1 062
Да, особенно тези които нямат деца или не са семейни.

# 126
Цитат "Между другото още искам да кажа, че до голяма степен след раждането на бебе, може да разбереш кой ти е бил приятел! "
 
Абсолютно съм съгласна!

# 127
  • Мнения: 311
Не съм усетила нищо подобно и слава богу... Щях да се чувствам наистина кофти ако беше станало така. Просто по-рядко се виждаме, защото времето е кът.

И при мен е така.

Общи условия

Активация на акаунт