Бебета Юни 10 :)

  • 11 372
  • 288
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 36
Purshing, не се притеснявай за сънищата, понякога лошите сънища са за хубаво. Аз доколкото разбрах ти си забременяла инвитро. Ами аз само да питам - по принцип от инвитро нали се раждат близнаци? Ти с близнаци ли си? Просто така съм чувала и за това питам.
PS Сложих снимка и на моя корем, той е малък в сравнение с вашите.

kory, не, няма такова правило, но при инвитро се получават многоплодни бременности по-често, защото се слагат обикновено повече от 2 оплодени ембриона и се случва да се имплантират и двата. Ако се сложат повече, шансът за това се увеличава. Но, за съжаление, много често при слагане на 3 и 4 не се имплантира нито един... Аз имам един неуспешен инвитро опит, при който върнаха 6 оплодени ембриона и нито един не се хвана. А при втория опит, върнахме 4 и се имплантира едничко. Защо се имплантира и не се имплантира е по-скоро божа работа и затова лекарите, за да увеличат шанса за успех, слагат повече от два. В мнооого малко клиники по света слагат един.Все пак и рисковете на многоплодната бременност не са малки..

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ВЕНИТИ! много съжалявам, че не мога като другите момичета да слагам красоти и цветя в постинга, но искам и така да ти пожелая здраве и успешно майчинство и мнооооооого любов!!  

Тъй. Издадоха ми болничен. Всеки път като се справя с някаква такава административна врътка, се чуствам като победител, макар че то не е толкова страшно... Изпитвам ужас от всякакви неща свързани с хартия и документи. Все си мисля, че те ще ме победят. ShockedАко ви кажа, че от юли 2005 карам с просрочен акт, преиздаван поне 5 пъти... Книжката ми е още с адреса от където ми е издадена (ама пък и на снимката съм младичка и слабичка), а от тогава и град, и адрес и фамилия съм сменила. Едвааа се натутках да си сменя документите 2 години след сватбата това лято, ама международния паспорт още не съм си го взела от полицията. Добре че са майка ми и баща ми, та ме записаха на техния личен лекар, че иначе и тоав нямаше да имам. Пълен аутсайдер.

Уф свекърва ми ни идва нагости за месец днес. Тепърва ще разпъваме темата пак  Laughing

# 106
  • Мнения: 67
Добър ден и от мен. purshing браво на теб и останалите за акция буркан-такива дейни хора трябва да има повече
Аз да ви се оплача-почнах да вдигам кръвно -вчера ми стана 140/80 и забелязах че се вдига повече като седя пред компютъра -така че вече ще влизам по-рядко Sad.
Е това от мен оплаках се.
Лек и приятен ден ви желая.

# 107
  • Мнения: 210
Ma az sum na rabota sega, zatova...  Sad

Не те е срам! Я бегом в къщи!
Шегувам се де! hahaha

Purshing, познах се в тая работа с актовете и документите, а личен имам от 7 години ама не знам дори къде му е кабинета  щото е в Габрово, баща ми ми взима направления като приритам Embarassed
Ама... не закъснявам за срещи и за нищо не забравям повече от два пъти  Sunglasses - не се оправдавам ! Crossing Arms

Много е обидна тази работа с инвитрото ... не искам дори да се сещам, но те поздравявам за акцията, помня много добре...

 Mimi_leo, съветвам те да се обадиш на док. просто да знае... и трябва да си го следиш по-често ...

# 108
  • Мнения: 212
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  Veniti

мале че бързо пишетееее:)

# 109
  • Мнения: 36
Mimi_Leo - я си се обади на доктора. Аз на своя глава също така в понеделник ще дам една уринка така, да им пишна в лабораторията, да се знае че е моя. Майтапа настрана, не боли да се следи човек за инфекции, пък и за теб урината ако е наред, ще ти е една идея по-спокойно.

Ма аз да не давам много акъл де, нищо че понякога имам чувството, че второто ми висше е някакво медицинско. 
От друга страна, страх лозе пази.

# 110
  • Мнения: 279
Сега се сетих какво щях да пиша преди малко и го забравих Heart Eyes
Някой беше писал няколко страници назад,ама сега ме мързи да се връщам и да преглеждам кой беше,
че усеща някаква болка във влагалището или нещо подобно като пробождане май....Таааа
вчера съвсем случайно видях моята АГ  и я попитах, тъй като и аз усещам същото нещо и то честичко....
ми било напълно нормално Peace Все пак се случват такива странни размествания на органите в коремчетата ни.
Аз се притеснявах, но сега съм спокойна   love001

# 111
  • Мнения: 26
 Cry Cry CryСъжлявам момичета ,че трябва дя ви напусна ,но се случи едно много кофти събитие.
НАДЯВАМ СЕ СЛЕДВАЩИЯТ ОПИТ ДА Е УСПЕШЕН. Praynig Praynig Praynig PraynigЛека   и безпроблемна на всички !!!!УСПЕХИ ОТ МЕН !!!!!!!!!
 ..................................................................

# 112
  • Мнения: 13
Venity, честит рожден ден, мила!!! Желая ти най-вече здраве и любов!!! Всичко най, най-прекрасно тази година и да ти се роди здравичко и щастливо бебче newsm51

# 113
  • Мнения: 36
Cry Cry CryСъжлявам момичета ,че трябва дя ви напусна ,но се случи едно много кофти събитие.
НАДЯВАМ СЕ СЛЕДВАЩИЯТ ОПИТ ДА Е УСПЕШЕН. Praynig Praynig Praynig PraynigЛека   и безпроблемна на всички !!!!УСПЕХИ ОТ МЕН !!!!!!!!!
 ..................................................................

Сестричке....... съжалявам..... представям си какво ти е.. не, не мога да си го представя, милата....  cry

# 114
  • Мнения: 13
Божичко sister s , какво се случи с теб??? Cry Искрено съжалявам и се надявам да се съвземеш скоро. Знай, че ние всички сме с теб и те подкрепяме. Горе главата и ще чакаме да те чуем отново с хубави новини. Много целувки и прегръдки, мила...

# 115
  • Мнения: 212
sister_s   горе главата миличка и кураж. стискаме палци скоро да се върнвш при нас с добри новини

# 116
# 117
  • Мнения: 20
Sister_s, izplachi si mykata, mila i otnovo napred!!! Skoro 6te si otnovo pri nas, vqrvaj v tova !
Veni, na teb  newsm59 !!!!!!
Purshing, pozdravleniq za uspeshnata iniciativa! Bih zastanala zad vsqka podobna akciq, dori i da ne zavyr6i s takav kraj( no obiknoveno kato se zhvana s ne6to, ne go ostavqm,dokato ne pokrie pone 60% ot o4akvaniqta mi).
Da znae6 za gyrloto:
1. gargara s Citrosept pomaga mnogo- tova e izvlek ot kstilkite na grjpfrut, bezvreden za bremenni i kyrma4ki.
2. Vari6 soka ot 4 limona , predi da kipne gi svalq6 ot kotlona i dobavq6 2 s.l. med
3. Propolis
Vzimaj merki, za6toto az se vla4ih 10 dni( lepna me ot visene po leti6tata pokraj novogodi6nite zabavqniq)

# 118
  • Мнения: 33
 Cry
Sister_s, дано Господ скоро те дари с истинска радост!

# 119
  • Miami
  • Мнения: 413
Sistеr_s  много съжялявам Sad, дано скоро да имаш добри новини за нас, приеми моите  Hug

Общи условия

Активация на акаунт