"Асистентът" на Тръмп по ТВ 2

  • 23 896
  • 492
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 173
А има ли го някъде в нета на български или със субтитри

Не. И аз го търсих. Благодаря, Tedulina  Peace

# 481
  • Мнения: 2 173
Имате ли информация кога започва новият сезон?

# 482
  • Мнения: 1 775
Имате ли информация кога започва новият сезон?
Според google - на 1ви март започва 8ми сезон. По ТВ2 - нямам представа.

# 483
ами вярно,че темата не е мръдвала отдавна,но и аз съм фенка на Стажантът и виждам че сте коментирали 8-мия сезон-този за известни личности номер 2.Премиерата му тук наистина беше на 1-ви март и аз го гледах,но си го изтеглих,за да си го въртя отново и отново и чакам 2-рия епизод.

# 484
  • Мнения: 60
И аз гледах първата серия на новия сезон. Малко по-неизвестни са ми тазгодишните звезди. Миналата година ми бяха по-интересни и забавни, особено Пиърс беше уникален хихи.
От сегашните ми е интересна Джоан Ривърс, а Плейгърлата ми направи добро първоначално впечатление. Ще видим какви ги е намислил Мр Тръмп тоя сезон  Grinning

# 485
О,тази година Пиърс Морган ще замества понякога Дон Джуниър,тъй че пак ще рита задници Mr. Green Mr. Green Mr. Greenтоя пич е уникален просто(въпреки и децата му много повече ми харесват като са в шоуто,отколкото бяха Каролин и Джордж,според мен като се наредят тримата онази Тръмп черта на лицето се забелязва във всеки от тях)
иначе аз съм за онази възрастната,забравих и  името,дето спечели като мениджър на проект,има нещо в нея,което ме влече.
P.S.Да де,Джоан Ривърс ми е любимка и като гледах едно видео май точно между нея и плеймейтката ще има такъв скандал,че този между Омароса и Пиърс нищо няма да е

# 486
  • Мнения: 60
TiffanyMichelle тя е точно Джоан Ривърс (сега видях, че си добавила)  Peace Много устата дама е тя! И по принцип където съм я гледала, винаги много е нареждала всеки  Mr. Green Тя и дъщеря й - Мелиса, която също е в сезона - редовно са на червения килим и плюят по звездите хаха.
И аз видях, че Пиърс ще е гост-съдия, дано е по-често, че наистина много ме кефи как ги разби брутално миналия сезон  Joy

# 487
ох,никога няма да забравя как преди няколко години като си стоях в Тръмп Тауър и те тъкмо снимаха някакъв епизод на Стажанта,мисля че снимаха при сладоледите,ако не се лъжа.Видях го аз Тръмп от далече и ако знаете как добре се почувствах и после като се изместихме окончателно в НЙ все си ходя там от време на време с надежда да ме снимат и мене ама все не попадам нещо newsm78
Мечтата ми е Пиърс и Омароса да са съдии,е тогава вече...ще стане забавата.
Иначе от първия епизод нещото,което най ми хареса беше плеймейтката в костюма на зайче и оная русата дето я пита:Носиш ли картата на Хеф(Хю Хефнър) и оная я вади от "джоба" от бюста Joy hahaha Joy hahaha

# 488
  • Варна
  • Мнения: 478
В колко часа започва  шоуто по TV 2.

# 489
  • Мнения: 2 173
В колко часа започва  шоуто по TV 2.

Ама вече дават ли новите епизоди? newsm78

# 490
  • Мнения: 60
8-ми сезон със сигурност не го дават по ТВ2. Аз си го тегля от мининова  Peace

# 491
  • Мнения: 67
две снимчици от 3-тия епизод на най-новия Стажант,излъчен тази неделя по Ен Би Си и то с любимата ми Джоан Ривърс Laughing

# 492
  • Варна
  • Мнения: 294
Здравейте от мен   bouquet
 ... пропуснала съм темата, а шоуто на Тръмп ми е любимо.
Благодаря ви за инфото за новите сезони, след като се прибера ще трябва да се постарая с "изтеглянето" на сезоните  ribolov
 

Общи условия

Активация на акаунт