Какво може да е това?Моля погледнете!СПЕШНО!

  • 4 831
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 864
В Токуда. Там няма да те върнат. В Пирогов наистина не бих отишла дори да умирам. Извинявай, de4ko.
Hug Няма нищо.Не се сетих за Токуда.

# 16
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Ако се влоши до  сутринта и искаш спешно да я водиш на лекар, най-добре звънни на спешен телефон (112 мисля е действащ за софия) и попитай в коя болница има дежурен дерматолог. Например за УНГ знам че са в Исул, но за кожен не знам.

# 17
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Няма друг вариант - отидете на лекар...  newsm78

# 18
  • Мнения: 463
Няма друг вариант - отидете на лекар...  newsm78

 Praynig Късмет и дано се оправи!

# 19
  • Мнения: 600
Горкото! Стискам палци да не е сериозно.  fingerscrossed

# 20
  • Мнения: 3 500
Момичета, ей сега се връщаме от лекаря. Снощи звъняхме на педиатърката, но тя не вдигна. На сутринта й звъннахме и тя ни даде консултация по телефона "Знаела какво е - алергия или нещо я е полазило" и да я мажем с Фенистил. Каза да не я водим на при нея да я види. Но ние решихме, че все пак е добре да я види лекар и тогава да се поставят диагнози. Отиваме в болницата и познайте кой заварваме - нашата педиатърка, която на всичкото отгоре ни вдига луд скандал защо сме отишли и какво правиме там и че никой нямало да ни прегледа. Направо нямам думи да обясня как се почувствах.
Все пак прегледа детето и постави нова диагноза - Контактен дерматит.
Просто не знам какво повече да кажа. Потресена съм.

# 21
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Самозабравиха се тези лекари.Защо ще ви вдига скандал?С чиста съвест си потърси нова педиатърка.

# 22
  • София
  • Мнения: 721
Абе какви са тези лекари #Cussing out
И аз бих сменила педиатърката! Ако не дай Боже пак се наложи да й звъниш по спешност, как ще го направиш след тази изцепка, ега ти!
Дано бързо мине обривът на детенцето!

# 23
  • Мнения: 223
Смени педиатърката, дано не сте й останали длъжни.

# 24
  • Мнения: 4 447
Да, определено смени педиатърката, безобразие до немай къде  ooooh!, аз днес ви мислих и се сетих, че снощи пропуснах да ти кажа, че сигурно е контактен дерматит.

Калоян имаше такова лятото, много е упорито, но с хомеопатия го оправихме. Кортикостероиди ли ти е предписала? Ако е това не ми се стува най-добрия вариант.

Ако искаш, ще бъде много добре за детто, за да оздравее по-бързо да спазиш съветите ми за диетата. Може да я мажеш с тампонче напоена в сребърна вода - продава се в аптеките и не е скъпа.

# 25
  • София
  • Мнения: 44 122
А вие в коя болница се засякохте. Заведи някъде другаде детето на дерматолог.
В софия места колкото искаш....
И я сменяй, не ти трябва такава лекарка...

# 26
  • Мнения: 61
... консултация по телефона "Знаела какво е - алергия или нещо я е полазило" и да я мажем с Фенистил. Каза да не я водим на при нея да я види. Но ние решихме, че все пак е добре да я види лекар и тогава да се поставят диагнози. Отиваме в болницата и познайте кой заварваме - нашата педиатърка, която на всичкото отгоре ни вдига луд скандал защо сме отишли и какво правиме там и че никой нямало да ни прегледа. Направо нямам думи да обясня как се почувствах.
Все пак прегледа детето и постави нова диагноза - Контактен дерматит.
Просто не знам какво повече да кажа. Потресена съм.
#Cussing out И това от човека на който си се доверила за детето си!!! #2gunfire
Ако (не дай Боже) попадна в такава ситуация, без да се замисля ще сменя педито. Обрив и консултация по телефона - поне да беше погледнала снимките щом толкова щяхте да я затрудните с прегледа! Що за отношение???!!!

# 27
  • Мнения: 4 965
Подай оплакване в Здравната каса и пред шефа на болницата.  Peace

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Веднага на лекар. И аз смятам, че е алергична реакция.

# 29
  • Мнения: 223
Веднага на лекар. И аз смятам, че е алергична реакция.

Май не си прочела, но тя вече е ходила на лекар и е контактен дерматит Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт