Какво може да е това?Моля погледнете!СПЕШНО!

  • 4 826
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 641
Прочети хубаво тук.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=80675.0
за да прецениш Simple Smile

# 46
  • Мнения: 417
... И това са хора, които се занимават с деца. Не е ли редно да обичат децата и да са всеотдайни в професията си. ...

Истината е че не съм видяла снимките. Но във връзка с цитата - тези хора получават 200 лева, грижат се за твърде много деца и предполагам е една учителка с една леля ( т.е. намален състав)
Че кой да си обича работата и да е 100% всеотдаен като получава мизерните 200 лева, всеки родител със своите изисквания и чудатости.
Аз далеч неработя подобна работа, не ме смятайте за пристрастна. Просто се позамислих, че и те са хора. Вярно, че от човек до човек има разлика и непознавам конкретните гледачки.
И аз ще си давам детето на градина скоро, но поне тук 1 гледач на 7 деца и няма право на извинения ( отделно, че е безбожни пари), докато там са 1 гледач на 10-15 деца.... лудница...за 200лева заплата. То никой не е виновен.... тъпанарската система е такава.

..... Съжалявам за малкото отклонение. Надявам се малчо да е по-добре и да е преминал проблема.

# 47
  • Мнения: 4 965
Първия път не можах да видя снимката преди да бъде изтрита, но сега видях втората.
Според мен става дума за контактна алергия /понеже аз имам такава/ - получават се петна на местата, където кожата се докосва до причинител на алергията. Моята алергия е към изкуствени материи и все гледам да си купувам дрехи от естествени, но етикетите са изкуствени и точно на мястото на етикета на врата ми излиза подобно петно /първоначално е червено и сърби, а после изсъхва и се излющва/.
Идете да тестват детето за алергии. Peace

# 48
  • Враца
  • Мнения: 173

Аз видях снимките на детето и бъди сигурна че ако на твоето дете се бе случило такова нещо, в никакъв случай нямаше да застанеш зад тази позиция. Това е нещо не човешко. Тук изобщо не става въпрос за пари, за заплати, а за това че са нанесли такова поражение на ДЕТЕ, по не внимание. В никакъв случай не се заяждам с теб  Peace , но снимките на детето са ми още в съзнанието и се моля, моето дете да не се сблъсква с подобно нещо!
Радвам се че вече се оправя!!!

# 49
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
На мен ми се струва че е подсечено от прекалено дълго задържан наакан памперс. При чувствителни деца може да стане толкова зле. И за това вина имат лелките и сестрите в яслата. Независимо колко им е заплатата, те са решили да я вършат тази работа. И не могат да оставят едно дете с наакан памперс толкова дълго - при това те са знаели че е наакана!

# 50
  • Враца
  • Мнения: 173
Да, щом са казали че е наакана била, не повече от40 мин. (което за мен е страшно много време), значи са знаели и ми е много чудно, кое е толкова сложното да и го сменят  ooooh!

# 51
  • Мнения: 3 500
Като си помисля как я е сърбяло и щипало и как се е чувствала... А като си помисля за последствията - тя не можеше да ходи, ходеше бавно и разкрачена, пищеше от болка докато я мия и мажа с крем... Да ти кажа, denzul, хич не ги извинявам, още повече, че са знаели щом са сметнали и времето. Close

# 52
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
... И това са хора, които се занимават с деца. Не е ли редно да обичат децата и да са всеотдайни в професията си. ...

Истината е че не съм видяла снимките. Но във връзка с цитата - тези хора получават 200 лева, грижат се за твърде много деца и предполагам е една учителка с една леля ( т.е. намален състав)
Че кой да си обича работата и да е 100% всеотдаен като получава мизерните 200 лева, всеки родител със своите изисквания и чудатости.
Никой не им е опрял дуло до слепоочието и да ги е заставил да работят на сила! Доброволно са разписали договора си Wink Щом не им харесва, да си намерят друга по-лесна и по-добре платена работа. Не е извинение за немърливо свършена работа или въобще несвършена  Crossing Arms
Dona Noli, така като гледам снимката, не ми прилича на подсечено  Thinking Прекалено в страни от памперса е.

# 53
  • Мнения: 3 500
"Dona Noli, така като гледам снимката, не ми прилича на подсечено . Прекалено в страни от памперса е. "
 
И аз се усъмних точно поради тая причина. Но мъжа ми каза, че като й е взел дрехите всичко се е било стекло по краката надолу до коленете. Може би е чувствителна точно в тая зона. Знам ли вече. Истината е , че й зарасна само от гентамицин и затова си мисля, че е подсечено.
 
 

# 54
  • Мнения: 3 500
"Dona Noli, така като гледам снимката, не ми прилича на подсечено . Прекалено в страни от памперса е. "
 
И аз се усъмних точно поради тая причина. Но мъжа ми каза, че като й е взел дрехите всичко се е било стекло по краката надолу до коленете. А и то сега позарасна и затова изглежда доста встрани, преди беше огромно, започваше от половите органи и тръгваше надолу по вътрешната страна на бедрата.

# 55
  • Мнения: 417
Няма извинение за случката. Както казах и преди хора най-различни, следователно по различен начин си вършат работата - кой добре, кой зле.
Има екстремности като това отпреди време, където им даваха някакви лекарства и колко деца отидоха в Пирогов. Определено не съм защитник на подобно нещо.

м_е_р_и, ( далеч незаложен заядлив тон) ти като че ли неживееш в БГ  Laughing
Човек със завършено образование преди 20 години, например, средна възраст..... къде да си търси работа .... може би като чистач. Това са учили и това работят. При създалата се система и реалност и те нямат избор. Когато са го учили и държавата е била по друг начин.
Надявам се съм го поднесла правилно.
Цялото нещо е докато не се промени заплащане, манталитет и отговорности винаги ще им такива проблеми..... и най-накрая вината винаги е от горните инстанции. Рибата се вмирисва откъм главата Wink

Общи условия

Активация на акаунт