Какво може да е това?Моля погледнете!СПЕШНО!

  • 4 825
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 447
Подай оплакване в Здравната каса и пред шефа на болницата.  Peace

Много добра идея!  Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 1 029
Това е пълно безобразие!  #Cussing out Наистина трябва да подадете оплакване или най-малкото да я смените. А и според мен би трябвало да ви насочи към дерматолог, а не да поставя така диагнози по телефона и после да ги променя. Звучи ми изключително непрофесионално и безотговорно. Думи нямам просто  #Crazy

# 32
  • Мнения: 686
Добре де ,след като постави диагноза контактен дерматити ,какво ви изписа за лечение.Обясни ли от какво се е получил,от контакта с какво ,за да може да го избегнете за напред.Ако имате възможност направете консултация с дерматолог, че понякога кожните заболяваниа са много упорити и все пак е най важна правилната диагнозо,а май на тази докторка не може много да се разчита.
Дано бързо се оправи мъничката, представям си какво и е Sad

# 33
  • Мнения: 3 695
Много кофти изпълнение на педатърката ви.  #2gunfire
Дано бързо да се оправи детенцето.
Само искам да вметна, понеже някои са посочили за спешен център Пирогов, че Пирогов не е място където са подготвени за спешна помощ за деца, освен ако не трябва хиругична намеса. От Токуда съм разочарована. Според мен мястото е Педиатрията! Разбира се, дано не ви се налага.  Peace

# 34
  • Мнения: 168
Момичета, ей сега се връщаме от лекаря. Снощи звъняхме на педиатърката, но тя не вдигна. На сутринта й звъннахме и тя ни даде консултация по телефона "Знаела какво е - алергия или нещо я е полазило" и да я мажем с Фенистил. Каза да не я водим на при нея да я види. Но ние решихме, че все пак е добре да я види лекар и тогава да се поставят диагнози. Отиваме в болницата и познайте кой заварваме - нашата педиатърка, която на всичкото отгоре ни вдига луд скандал защо сме отишли и какво правиме там и че никой нямало да ни прегледа. Направо нямам думи да обясня как се почувствах.
Все пак прегледа детето и постави нова диагноза - Контактен дерматит.
Просто не знам какво повече да кажа. Потресена съм.

Милото детенце!
Дано по-бързо се оправи! Praynig

Ако на мен лекарката се беше опитала само да ми каже нещо, аз щях да и покажа какво значи истински скандал.
Цялата болница щеше да разбере как не си вдига телефона и поставя диагнози на деца с оток по телефона  #Cussing out
че и отгоре на всичко прави изречения защо съм отишла!

Dona Noli, посъветвай се и с друг лекар, защото на тази "лекарка" не може да и се има доверие и при първа възможност я смени.
Я кажи в коя поликлиника и коя лекарка е това, че и другите майчета да си имат едно наум!

# 35
  • Мнения: 3 500
Както мъжа ми се изразява "тая е егати кобретината", но според него била много добра и начетена. По принцип наистина ходи постоянно по семинари, за късното захранване е и против застраховането с антибиотици. Но тая жена има проблем с отношението. Не си вдига телефона, когато не е на работа, а когато си го вдигне е изключително рязка и провежда разговора през зъби. Но вчера направо ме разби "Вие какво правите тука. Казах ли аз да не идвате.Другия лекар няма да ви прегледа." Викам не ме интересува, аз консултации по телефона не искам. Първо не ми вдига телефона, след това ми отказва преглед и накрая се сърди, че я водиме при друг лекар. Вместо да се засрами, че е била в болницата и нищо не й пречеше да погледне детето за 5 мин. Баси, направо като се сетя...
Тя ни изписа следното : Един път я намажи с Бочко, един път с Гентамицин, един път с Фенистил и да слагам компреси с вода.
Тя винаги това изписва при подсичане, а за нея всяко зачервяване е подсичане. Иначе по телефона много прозорлива : Полазило я било нещо. ooooh!
Аз я мажа само с Гентамицин и петната започнаха да поизчезват, но ще стане трудно, защото са просто жестоки, както сами се увериха някои от вас. Ако не започнат да позавехват до 2-3 дни максимум ще я водим директно на дерматолог. Ако се окаже нещо други - не ми се мисли за лекарката.
Сутринта мъжа ми е направил скандал в яслата и те му казали, че "най-много 40 мин. да е седяла наакана", а то й се е било стекло  и по краката. Вие представяте ли си какво е изживяло това дете. И щом е толкова жестоко подсичането за какво иде реч. Аман от безхаберни хора вече.  И това са хора, които се занимават с деца. Не е ли редно да обичат децата и да са всеотдайни в професията си. Мъжа ми им казал, че това е животинско и жестоко отношение, че децата там не са някакви животни и това повече да не се повтаря. Ми тя не можеше да ходи вечерта, пищеше от болка. Те кършили ръце, извинявали се, ама след дъжд качулка.

# 36
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
На твое място бих се оплакала и от лекарката и от сестрите на висшестоящите им. Трябва да си понесат наказанието и да го имат предвид следващия път, когато решат да постъпят така. Надявам се мъничката бързо да се оправи Praynig.

# 37
  • Мнения: 4 965
На твое място бих се оплакала и от лекарката и от сестрите на висшестоящите им. Трябва да си понесат наказанието и да го имат предвид следващия път, когато решат да постъпят така. Надявам се мъничката бързо да се оправи Praynig.

 Peace

# 38
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Оооооф, аман бе........ То са доктори...... думи нямам!  Tired

# 39
  • Мнения: 4 447
Кажи коя е детската градина да се има едно на ум.

И оплакване не само срещу педиатърката, а и срещу лелките.

Аман от необичащи хора!

 ooooh!

# 40
  • Мнения: 686
На мен нещо несериозно ми се струва това лечение:Веднъж намажи с Бочко,веднъж с Гентамецин,после с Фенистил, нещо на лотария ми прилича това,все едно от всичките ,трябва да свърши работа. Thinking
 Най добре консултация с дерматолог.

# 41
  • Мнения: 315
Най-добре отидете при лекар специалист. И дано скоро всичко да е ОК.  Praynig

# 42
  • Мнения: 3 500
Момичета, нека ви покажа какво стана с раната, въпреки че не знам дали се вижда добре. Започна да позавяхва, но за голямо мое учудване хвана коричка и започна да се бели. Shocked

http://images23.snimka.bg/005029500.jpg

# 43
  • Мнения: 686
Момичета, нека ви покажа какво стана с раната, въпреки че не знам дали се вижда добре. Започна да позавяхва, но за голямо мое учудване хвана коричка и започна да се бели. Shocked

http://images23.snimka.bg/005029500.jpg
Наистина изглежда доста по добре от преди.
Хайде бързо излекуване Wink

# 44
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Нормално е да се обели. Ти самата каза че едва е ходила от болка. Значи си е сериозна рана било.

Общи условия

Активация на акаунт