Интерпретация на сън

  • 22 361
  • 218
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 223
За първи път ми се случва, да сънувам един и същи сън  Confused Първия път беше преди десетина дни, снощи се повтори. Понякога сънувам тематично свързани сънища /сериали/, много детайлни и цветни, но този ме тревожи....
Вървя през поляна, слънчев ден, наблизо има блокове. Има някой с мен /мъж, близък/, но не го виждам. Намираме ученическа раница /първия път беше червена, вторият зелена - само това е различното/, отварям я и измъквам учебник по биология, подвързан с хария на дребни цветчета. Отварям го и виждам, че на вътрешната корица пише Петя /следва дълга фамилия, която не мога да запомня/, 6 /б или в/ клас. Убедена съм, че и се е случило нещо лошо /отвличане/. После "виждам", че мъж с брада и кестенява коса я държи заключена в сумрачен апартамент /детето не го виждам, но знам че е там, много е изплашена/. "Знам", че и се пада далечен роднина, живее сам, около 35-40 г., слаб, среден на ръст - обут е в дънки /от тези едновремешните-класически, дето сами се изтъркваха/, риза с дребно каре /червено-синьо/ има и колан - масивна катарама, формата е някакъв символ и значи нещо. После с придружителят ми се озоваваме в полицията - искаме да съобщим за изчезналото дете и при кой е. Вътрешно усещам, че  трябва да се бързо да се спаси момиченцето, имам фатално чувство. Полицаите са облечени в стари униформи /комунистически/ - присмиват ни се и казват, че няма подаден сигнал за изчезнало дете. Това е и колуминацията на съня ми - чувствам безсилие, огромна мъка, плача и се събуждам обляна в сълзи  Sad
Реално не познавам дете в тази възраст, за което да се тревожа подсъзнателно...
   

# 106
  • Мнения: 335


Всеки преживява зомбиращата преса през последните години по различен начин.

# 107
  • Мнения: 2 161
Снощи сънувах,че влизам в един магазин да купя два парфюма-мъжки и женски.За този магазин в съня си знаех,че е тъпкан с парфюми,а продавачката ми каза,че нямат нито един.Почувствах паника от това,необяснима паника и тревога.Може ли някой да ми разтълкува този сън?Заклевам се,че наистина съневах това.какво може да означава парфюмът в съня ми?

# 108
  • Мнения: 3 634
А случва ли ви се да сънувате, че си купувате нещо много хубаво и евтино? На мен много често ми се случва в любими магазини да има промоция "Всичко по 1лв" и събуждането с празни ръце не е никак приятно.  Mr. Green

# 109
  • Мнения: 335
...какво може да означава парфюмът в съня ми?

Мъжкият или женският?  Laughing

Първо да хвърля един боб дали се бъзикаш.



ПП Бобецът падна във формата на кантар.
Значи може да има някой харесван от теб човек, който не ти дава достатъчно доказателства, че и той харесва теб.
Ако пък ти дава, може би не са толкова, колкото смяташ, че е редно, щом става дума за теб.

Този сън е идеален за врачка.  Laughing
Показва, че много държиш на нюансите в отношенията си с другите.
Елементарно ти се вижда някой да каже - "Едикойси е готин, харесва ми".
Трябват ти допълнителни разяснения заради какво точно Някойси харесва Едикойси.
Интересно ти е дали тази причина си заслужава да влияе и на собственото отношения.

Един вид: "Много важно дали на теб ти харесва. Може да му харесваш усмивката, щото не знаеш, че това е тик..."



# 110
  • Мнения: 2 161
Впечатлена съм.

# 111
  • Мнения: 4 392
За първи път ми се случва, да сънувам един и същи сън  Confused Първия път беше преди десетина дни, снощи се повтори. Понякога сънувам тематично свързани сънища /сериали/, много детайлни и цветни, но този ме тревожи....
Вървя през поляна, слънчев ден, наблизо има блокове. Има някой с мен /мъж, близък/, но не го виждам. Намираме ученическа раница /първия път беше червена, вторият зелена - само това е различното/, отварям я и измъквам учебник по биология, подвързан с хария на дребни цветчета. Отварям го и виждам, че на вътрешната корица пише Петя /следва дълга фамилия, която не мога да запомня/, 6 /б или в/ клас. Убедена съм, че и се е случило нещо лошо /отвличане/. После "виждам", че мъж с брада и кестенява коса я държи заключена в сумрачен апартамент /детето не го виждам, но знам че е там, много е изплашена/. "Знам", че и се пада далечен роднина, живее сам, около 35-40 г., слаб, среден на ръст - обут е в дънки /от тези едновремешните-класически, дето сами се изтъркваха/, риза с дребно каре /червено-синьо/ има и колан - масивна катарама, формата е някакъв символ и значи нещо. После с придружителят ми се озоваваме в полицията - искаме да съобщим за изчезналото дете и при кой е. Вътрешно усещам, че  трябва да се бързо да се спаси момиченцето, имам фатално чувство. Полицаите са облечени в стари униформи /комунистически/ - присмиват ни се и казват, че няма подаден сигнал за изчезнало дете. Това е и колуминацията на съня ми - чувствам безсилие, огромна мъка, плача и се събуждам обляна в сълзи  Sad
Реално не познавам дете в тази възраст, за което да се тревожа подсъзнателно...
   
Запиши си на един лист всички подробости от съня и виж, какви данни ти липсват. Следващия път, когато го сънуваш, "попълвай пропуските". Огледай всеки детайл...


Цитат
После "виждам", че мъж с брада и кестенява коса я държи заключена в сумрачен апартамент /детето не го виждам, но знам че е там, много е изплашена/.

Например: Търси целенасочено име на улица, номера, данни по пощенските кутии...

Опитай се да запомниш физиономията на мъжа, отличителни белези..

Кажи си: "Този път ще прочета цялото име на Петя  и ще го помня, като се събудя!"

След събуждане застани неподвижно в леглото, спомни си всичко, което си видяла и веднага го запиши..




Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 02:44 от .

# 112
  • Мнения: 335
Точка, опитваш се да компрометираш темата, а?  Laughing

"Ето ти лист и молив. Напиши всичко, което знаеш."
Ще опорочиш съня ти, ще го тласнеш в още по голяма дъблочина...

Мога да се обзаложа, че след твоите указания daniabc ще сънува вестникарска изрезка от края на 90-те.



# 113
  • Мнения: 4 392
Точка, опитваш се да компрометираш темата, а?  Laughing

Едно различно мнение няма да е излишно.
Ей така, за късмет. Grinning

Ти пък не и вкарвай програма с тази изрезка. Wink
 Току- виж засънувала пожълтели вестници.

# 114
  • Мнения: 167
Много интересна тема  Hug
И аз съм от онези, които сънуват асансьори, които не спират на последния етаж. С тази разлика, че при мен не продължава да се движи нагоре, а се опира в покрива и се смалява. Някой дали ще има обяснение за това? Мерси   bouquet

# 115
  • Мнения: 4 392
Много интересна тема  Hug
И аз съм от онези, които сънуват асансьори, които не спират на последния етаж. С тази разлика, че при мен не продължава да се движи нагоре, а се опира в покрива и се смалява. Някой дали ще има обяснение за това? Мерси   bouquet
Явно се страхуваш да продължиш...

# 116
  • Мнения: 836
Ей, много се забавлявам с вас.  Laughing
Снощи сънувах, че хващам в измама едно... ромче. И го наколадвам на когото трябва. Но, то разбира и ме заплашва с отмъщение.  Thinking

# 117
  • Мнения: 335
... Снощи сънувах, че хващам в измама едно... ромче...

Добре, че си разказваш съня следобед.
Цигани насън си е много много кофти знак.

# 118
  • Мнения: 836
Кофти знак? Какво да очаквам?  Thinking

# 119
  • Мнения: 4 392
Кофти знак? Какво да очаквам?  Thinking

Промяна в кабинета. Или поредното загубено дело в Страсбург. Joy

Общи условия

Активация на акаунт