Интерпретация на сън

  • 22 374
  • 218
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 128
Аз тази нощ имах леко пророчески сън,много странен,имала съм и други подобни.Предполагам няма кой- знае какво значение,но ...Ако някой знае-да помага!
Та сънувах един човек,с който сме се засичали  преди време в градския транспорт/доста отдавна/.И тази нощ го сънувам и хоп-на сутринта го виждам,а дори не съм се сещала за въпросният човек,нямам обяснение.
Преди време пак съм имала подобни неща,които сънувам и после,още на сутринта се случват. Simple Smile
И аз понякога съм сънувала конкретни неща които после са се случвали, но за съжаление винаги много тъжни или негативни. Например смърт сред близките ми или големи проблеми в работата.

# 196
  • Мнения: 4 392

Това, което винаги се повтаря е, че мъж ме напада и аз в опита си да се защитя започвам да крещя. Но с ужас установявам, че само си отварям устата, напъвам се сякаш крещя, а никакъв звук не излиза. И така се мъча известно време, направо съм ужасена и съответно се събуждам. Винаги ми става много гадно от този сън, но си нямам и представа какво може да означава.

Как точно те напада? Какво иска от теб?
Дай повече подробности. Може да не е само кошмар. Rolling Eyes

# 197
  • Мнения: X

Това, което винаги се повтаря е, че мъж ме напада и аз в опита си да се защитя започвам да крещя. Но с ужас установявам, че само си отварям устата, напъвам се сякаш крещя, а никакъв звук не излиза. И така се мъча известно време, направо съм ужасена и съответно се събуждам. Винаги ми става много гадно от този сън, но си нямам и представа какво може да означава.

Как точно те напада? Какво иска от теб?
Дай повече подробности. Може да не е само кошмар. Rolling Eyes
Бързо да го казва кой е, веднага отивам да го разчленя със сатъра Twisted Evil

# 198
  • Мнения: 852
Това,което искам да споделя не е моят сън,а сънят на приятелка/или по скоро сестрата на приятелят ми/
Та тя ме е сънувала,че съм бременна и че съм се разделила с моя приятел и тя е дошла при мен да ме моли да се върна при брат и ,защото сама щяло да ми е трудно да си гледам детето.
Разказа ни го като бяхме заедно с приятеля ми,той каза че са глупости и че това е само сън.На мен обаче  ми стана интересно,какво ли означава това.Знам ,че това си е нейният и едва ли мога да го тълкувам сън но все пак......
 newsm78     newsm78    newsm78

П.С Ние все още не се женени и нямаме деца Rolling Eyes

# 199
  • Мнения: 335
Ако питаш мене, приятелката ти сигурно е Водолей или Скорпион, а брат й - Телец.

# 200
  • Мнения: 852
Ако питаш мене, приятелката ти сигурно е Водолей или Скорпион, а брат й - Телец.



Не - тя е лъв, а той стрелец.

# 201
  • Мнения: 335
Пак става.
Исках да кажа как ми прилича сестрата на приятеля ти да чувства странно угризение вместо брат си пред теб.
Да не би да го порицава скрито заради тайни (или стари) забежки по други гаджета при положение, че тя харесва теб (и смята, че не заслужаваш кръшкач, дори това да е собственият й брат).

Или обратно - подозира теб в чужд роман...

ПП Може да се дразни от друго приятелката ти у единия и да съчувства заради това на другия?
Ако пак намекнеш, че не тълкувам правилно  Laughing, значи приятелката ти е сънувала нещо друго  Laughing.

# 202
  • Мнения: 78
Искам да споделя с вас съня си, защото имам доста неприятно усещане за него и искам да чуя дали ще се потвърди. Бях си в къщи и през дупка до прозореца в хола влезе змия. Изплаших се като я видях... Тя не дойде директно при мен, първо попълзя из хола. Когато тръгна към мен много се страхувах. Свих се на кълбо и стоях неподвижно. Тя ме полази, но не ме ухапа. Поуспокоих се... Май си тръгна но после пак се върна. Направих същото, пак се свих на кълбо. Този път обаче ме ухапа по безименния пръст. Учудих се защото не ме заболя. След това леко се поду и звъннах на мъжа ми да ме заведе на лекар.

# 203
  • Мнения: 852
Пак става.
Исках да кажа как ми прилича сестрата на приятеля ти да чувства странно угризение вместо брат си пред теб.
Да не би да го порицава скрито заради тайни (или стари) забежки по други гаджета при положение, че тя харесва теб (и смята, че не заслужаваш кръшкач, дори това да е собственият й брат).

Или обратно - подозира теб в чужд роман...

ПП Може да се дразни от друго приятелката ти у единия и да съчувства заради това на другия?
Ако пак намекнеш, че не тълкувам правилно  Laughing, значи приятелката ти е сънувала нещо друго  Laughing.




Благодаря ти,замислих се има логика.Харесват ми твойте тълкувания Heart Eyes Hug

# 204
  • Мнения: 852
Стринка Ягодинка
Аз лично съм чувала,че змията в съня означава трудности,болести
В съновника пише това:
  Змия - , ако видиш и я гониш, но не я убиеш-неприятелите ти ще те нападнат; - ако се спуска срещу тебе-грози те голяма опасност; - ако я убиеш-ще неутрализираш неприятелите си; - ако те ухапе-твоите кредитори ще ти поставят в затруднено положение; - ако се е свила на кълбо-неприятностите ти предстоят; - ако я пипаш-някой ще те съблазни; - ако се увие около тебе-голяма неприятност те чака; - ако се опита да те ухапе, но не го направи-ще се избавиш от голяма опасност; - ако само пропълзи край тебе-болест

# 205
# 206
  • София
  • Мнения: 2 958
И аз искам да споделя с вас част от съня си ..преди две вечери.

Сънувах врабче. То летеше близо до мен, над главата ми ..и искаше да кацне на ръката ми. Аз си помислих - "Колко досадно врабче , също като мухите...."Пропъждах го като досадна муха , но то въпреки всичко кацна. Grinning

Сега прочетох в И-нет - ето какво  Wink :

"В съня е символ на ..... ако кацне близо до тебе, ще се запознаеш с някоя извънредно привлекателна особа. ..... Гнездо на врабчета да видиш в съня си, е знак за голямо щастие. "

 Аз го свързвам с това, което се случи през този ден....- имах неочаквано посещение !!!
Преди около месец- два се свързах с моята сестра. Не се познавахме. Но точно в този ден тя изненадващо дойде в офиса..и се видяхме за първи път ! Невероятно...
Дали е благодарение на  врабчето...не знам... Grinning Wink

# 207
  • Мнения: 1 287
Purvo-izvinqvam se za latinicata, no sum v 4ujbina!
Vijdam, 4e mnogo hora puskat zapitvaniq za suni6ta, ta i az iskma da popitam-KAKVO OZNA4AVA DA SUNUVA6 iSUS HRISTOS?
Sunuvah go ve4erta na Lazarov den sre6tu Cvetnica, be6e oble4en kato katoli4eski monah s 4erno raso i vuje za kolan. Stoe6e na edno bjuro i pi6e6e ne6to, usmihva6e mi se i mi govore6e na malko ime, imah use6taneto na sun, 4e e moi priqtel. Govore6e mi za edna moq po4inala lelq, 4e ne bila tolkova dobra za kolkoto se predstavqla, posle doide pri men (az lejah na edno leglo, zavita i si govoreh s nego), dokosna me po buzata i mi kaza-v tova momi4e ima ne6to specialno, ima ne6to osobeno i mi se usmihna.
Az su6to se obru6tah kum nego na malko ime i otno6eniqta ni bqha dosta priqtelski i priqtni v sunq.
Subidih se s neveroqtno 4ustvo na lekota i poglednah v sunovnika-vse hubavi ne6ta pi6e6e, no mi se 6te da pitam vse pak nqkoi, ako znae ne6to ot baba si, primerno, ili e 4uval ne6to za tova da sunuva6 Hristos da mi pi6e!

# 208
  • Мнения: X
Снощи имах един от онези сънища, за които осъзнавам че са сънища в самия момент на сънуването. Много осезателен сън. Четях някаква книга и в един момент чух глас ( тук става вече много параноично  Mr. Green): "Сега Вие навлизате в същността на книгата. Зениците ви ще бъдат сканирани и вие ще попаднете в книгата." И наистина усетих как нещо се навира в окото ми и щраква като фотоапарат, сякаш нещо ме дръпва и повлича в тунел и хем чувствах нещо като свистене и движение около себе си ,хем някакви рисунки започнаха да се сменят много бързо уж със някаква символика, но сякаш аз контролирах какво се появява и всичко имаше връзка с предишните ми връзки и с настоящите ми взаимоотношения.
Дори не си спомням кога се събудих точно, защото то беше като състояние на полусън. Мислех си че е минало малко време, но според изчисленията ми може и да съм го сънувала цели два часа това, а скоростта, с която се развиваше действието изглеждаше направо светкавична. Абе с две думи съвсем откачих  Confused

Последна редакция: пн, 18 авг 2008, 16:18 от Анонимен

# 209
  • Мнения: 278
Аз сънувах, че се срещам с Джеф Голдблум и той ме целуна страстно /по устата/.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт