С какво почиствате лицето си?

  • 5 337
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
Ползвам Л`Ореал - измиващ гел, тоник и тоалетно мляко.
Не ходя на козметик / но не от нежелание , а поради липса на време/,  правя си домашни маски.

# 16
  • Мнения: 72
Измивам лицето с гел Алое на Орифлейм и след това задължително обтривам с розова вода. Иначе кремoвете ми в момента са на Eucerin. Когато ми свършат, мисля да пробвам новата серия на Lumene за мазна и смесена кожа Vitamin C+.
Маски си правя всяка седмица.

# 17
  • София
  • Мнения: 141
И аз имам подобни проблеми с кожата и чух, че добре действала розовата вода, та си закупих и отскоро я прилагам. Нека да мине малко време и ще ви кажа дали има подобрение Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 041
Aз съм със смесена кожа, по-скоро склонна към омазняване.Тези продукти много добре ми се отразяват. Simple Smile
Ползвам и ексфолианта от същата серия.
 
 
ползвам същите продукти съм мнОго доволна Simple Smile

аз съм със същия вид кожа като твоята, но си взех от пак от тази серия, но зе  л е н и я почистващ гел, защото е с помпа и ми е по-удобен. Води се за мазни и комбинирани кожи, но изчиства много добре, доволна съм. После минавам с лосион на Биодерма и следват серуми,кремове и т.н

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Доскоро ползвах 3-те стъпки, ама понеже не видях особена файда се върнах на измиващ гел сутрин и вечер на Avene Clean-AC, след това минавам с лосион, предписан ми от дерматоложката (забъркват го в аптеката, незнам какво има вътре  Rolling Eyes ), ексфолиант 2-3седмично на Биотерм- Биопур нещо си един син, и разбира се маската с хума, поне 1 месечно  Blush , понякога си правя едноседмичен курс, всяка вечер (това не е добре за лятото, щото има избелващ ефект и е възможна появата на пигментация) и разбира се почистване при козметик веднъж месечно.

# 20
  • Мнения: 1 259
Свалям грима си с лосион(подобен на тоалетно мляко),измивам лицето с почистващ гел, тонизирам и нанасям крем с овлажняващо действие,защото предните стъпки изсушават кожата ми,а в случая тя ми е смесена.

# 21
  • Мнения: 148
И аз съм с мазна кожа. Сутрин се мия с Neutrogena Visibly Clear, вечер с гел на Avon с бял чай.
2 пъти седмично си правя маска на Freeman - Avocado&Oatmeal, веднъж седмично пилинг маска отново на Avon с бял чай, или със саке и ориз.

Лосион ползвах на Нивеа или розова вода, а в момента си търся походящо тоалетно мляко. Thinking

# 22
  • Мнения: 3 036
Това което ползвам като си измия лицето е този.
Действа ми много добре и го използвам отдавна

# 23
  • Мнения: 48
Преди няколко дни купих цялата серия Нормадерм на Виши и от всичко най ми допада измиващият гел.Преди няколко години съм го ползвала пак и оттогава впечатленията ми са добри,но само за гела,лосионът за свиване на порите е пълен майтап ,т.е ефект нулев,но нали нещо трябва да се маже. ooooh!

# 24
  • Мнения: 64
Aз съм със смесена кожа, по-скоро склонна към омазняване.Тези продукти много добре ми се отразяват. Simple Smile
Ползвам и ексфолианта от същата серия.
 
 
ползвам същите продукти съм мнОго доволна Simple Smile

аз съм със същия вид кожа като твоята, но си взех от пак от тази серия, но зе  л е н и я почистващ гел, защото е с помпа и ми е по-удобен. Води се за мазни и комбинирани кожи, но изчиства много добре, доволна съм. следват серуми,кремове и т.н
и аз така

# 25
  • Мнения: 422
Офф толкова неща съм ползвала ,че вече се отказах!Отидох на козметик.Тя ми препоръча един път в месеца да ходя.Но ако искаш отиди на дерматолог.Защото и аз като тебе си купувах всичко, което ми кажат и накрая нищо!!Сума ти пари дадох!Ти си прецени Whistling Peace

# 26
  • Мнения: 483
Благодаря ви за отговорите  Hug И аз съм ползвала какво ли не, последно едно гелче на Галеник, не е лошо, но и не видях кой знае какъв ефект. На козметик ходих наскоро, но после лицето ми не можа да се оправи със седмици. Даже тема бях пуснала  ooooh!. Следващия път смятам да пробвам почистването с ултразвук, защото не стискали,ще пиша веднага какви са ми впечатленията. А наистина ме заинтригува маската с мляко и мая, която момичетата обсъждат в съседна тема. И нея ще пробвам.
Май само на дерматолог не съм ходила, но защото нямам чак много голям проблем с лицето. По принцип е добре, справям се що-годе с омазняването, но от време на време ми излизат по една, две пъпчици (на челото или брадичката) и направо полудявам. А минах тийнейджърските години вече, на 23 съм сега. Но и дерматолог ще посетя. Някой може ли да ми препоръча добър във Варна

# 27
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Купувам си гел за измиване за мазна кожа. Редувам различни марки. Но засега съм най-доволна от Лореал. Освен това е доста икономичен. В момента съм с почиств. пяна на Ейвън. Също ми понася добре.
Не съм доволна от Виши, Норма дерм. Изключит. много ми изсушаваше кожата. Пробвах и почиств. гел на Елеа(тъй като съм доволна от хидратиращия им крам за мазна кожа). Не ми хареса. Не измиваше добре кожата.
Един път в седмицата си правя парна баня, изстисквам черните токи и след това правя глинена маска за стягане на порите.
3 пъти в седмицата си обтривам лицето с трици от кестен.
Това са ми общо взете грижите за лицето.

# 28
Един път в седмицата си правя парна баня, изстисквам черните токи и след това правя глинена маска за стягане на порите.
какво глинена маска ползваш и има ли ефект?

аз всяка сутрин си мия лицето с Garnier 3v1,после лосион на  Clean&Clear и накрая крем на Vichy на мен лично много добре ми си отразява,но съм забелязала,че е и страшно важно с какво се храниш

# 29
  • Мнения: 420
Един път в седмицата си правя парна баня, изстисквам черните токи и след това правя глинена маска за стягане на порите.
какво глинена маска ползваш и има ли ефект?

аз всяка сутрин си мия лицето с Garnier 3v1,после лосион на  Clean&Clear и накрая крем на Vichy на мен лично много добре ми си отразява,но съм забелязала,че е и страшно важно с какво се храниш

кой крем на виши ползваш от серията нормадерм ли?

Общи условия

Активация на акаунт