С какво почиствате лицето си?

  • 5 336
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
да,този който рекламират

# 31
  • Мнения: 6 167
с течен сапун за лице на Клиник.
и грим така свалям, не знам дали е правилно, но никога нямам търпение вечер....

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 5 937
Офф толкова неща съм ползвала ,че вече се отказах!Отидох на козметик.Тя ми препоръча един път в месеца да ходя.Но ако искаш отиди на дерматолог.Защото и аз като тебе си купувах всичко, което ми кажат и накрая нищо!!Сума ти пари дадох!Ти си прецени Whistling Peace
това означава ли, че спря да си миеш лицето  newsm78

от години използвам геловете на Ейвън /доволна съм, добре почистват дори грима от очите, не дразнят иначе чувствителната ми кожа, но вече просто копнея за разнообразие/

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
И моята кожа е такьв тип - комбинирана кьм мазна. И аз сьм изпробвала какво ли не - в последно време бях с трите стьпки на Клиник. От измиващия гел и кремчето бях доволна, но лосионьт адски ми излющваше кожата  ooooh! и затова спрях да го ползвам. Днес си взех на Кларинс комплекта от три продукта за комбинирана кьм мазна кожа ХИДРА МАТ, който включва кремче, маска с розов клей и серум за стягане на порите. На всичкото отгоре целият сет беше на цената само на кремчето - 56 лв, което си е супер  Peace Даже сега сьм с маската и усещането е много приятно. Ексфолианти ползвам различни ведньж седмично, а измиващият ми гел в момента е на АВЕН - Клиананс, много доволна останах от него  Peace Усещам кожата си чиста и свежа, без да е изсушена до опьване.
На козметик за почистване ходя ведньж на два месеца.

# 34
  • Мнения: 78
използвам мляко и тоник за смесена кожа на РоК. Много добре почистват,а и са френски,некомедоногенни...много съм придирчива какво слагам на лицето си. Naughty

# 35
  • Варна
  • Мнения: 672
Използвам тоник 25+ на една полска фирма.

# 36
  • Мнения: 779
ходя на козметик 2 пъти месе4но,..мия се с всякакви 4удеса,...и пак си имам 4ерни то4ки примерно седмица и половина след козметик #Crazy Sick  .....помооооощ Sickкакво ще кажете,..,на лекар ли да ходя    уффф ooooh!

# 37
  • София
  • Мнения: 35
natashaa, и аз имам такава кожа и предпочитам само медицинска козметика, но в една друга тема обсъждахме страхотно лосионче, което можеш да си направиш сама в домашни условия и те уверявам, че никак няма да съжаляваш и ще останеш очарована. Почиства много добре, стяга порите, излющва пъпките и предотвратява появата на нови. Ако решиш да ми се довериш, пробвай го и после пиши дали си доволна. Приготвя се по следния начин: смесваш 1 шишенце камфоров спирт, 1 шишенце кислородна вода (по-малък процент) и 1 шишенце розова вода. Гледаш да са горе-долу равни количества. Течността става на кристали, заради камфоровия спирт, затова преди употреба се разклаща добре и лицето се почиства 2 пъти дневно. След това мажеш с кремче.
Аз другото което ползвам е Нео страта и ми действа супер Simple Smile

Ще пробвам да си го приговтя и дано да има ефект и при мен  Thinking

# 38
  • София
  • Мнения: 1 654
В момента с Eucerin latte Delicato.

# 39
  • Мнения: 3 316
ходя на козметик 1 месечно ,по4иствам си лицето сутрин и вечер с тоника (зеления за мазна и смесена кожа ) на ЕЛЕА или с тоялетно мляко и слагам хидратира6то крем4е  Hug

# 40
  • Мнения: 745
Почиствам си лицето с емулсията за лице на Нивея Визаж и съм доволна.

# 41
  • Мнения: 5 103
2в1 на Галеник Тоник и мляко.

# 42
  • Мнения: 487
Виждам ,че повечето ползвате скъпа козметика,но аз ще ви предложа едно домашно гелче за почистване което ми го препоръча една много добра козметичка.
1 с.л. чист пчелен мед
1 пакетче кафява захар(която стривате на прах)
3-4 капки лимонов сок
и малко розова вода,колкото да стане на гелче
Много е добро за почистване!

# 43
  • Мнения: 420
Виждам ,че повечето ползвате скъпа козметика,но аз ще ви предложа едно домашно гелче за почистване което ми го препоръча една много добра козметичка.
1 с.л. чист пчелен мед
1 пакетче кафява захар(която стривате на прах)
3-4 капки лимонов сок
и малко розова вода,колкото да стане на гелче
Много е добро за почистване!

за каква кожа е,а също така за кое помага за пъпки ли.. newsm78

# 44
  • Мнения: 3 036
И аз искам да попитам:
Това как  да се ползва?
Колко време да стоя с нея ако е маска?
Като маска или да се измива лицето с нея?

Общи условия

Активация на акаунт